Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

QUOTE(Lepsnele @ 2010 12 23, 00:28)
Sveikos merginos 4u.gif ,
Katik pagaminau skurzdelyna, kuris bus suvartojamas per kaledas. It viena beda - formune paskaiciau, kad reikia deti medaus, cukraus ir kelis lasus vandens. bet ziuriu, kad labai jau skystas sirupas gavosi - gal galite patarti, kaip sutivirtinti man sita skruzdelyna - jau supyliau ta sirupa ir tikejausi, kad del medzus sustings, bet apsirikau - gal galite man ka patarti sioje situacijoje blush2.gif ? blush2.gif Labai lauksiu Jusu pasiulymu blush2.gif

pakaitink daugiau ilgiau savo sirupa 4u.gif
Atsakyti
Manau ardyk skruzdelyna ir per nauja mirkyk lapelius i sirupa.

As proporciju niekad nesilaikau. Dedu cukraus, vandens, medaus, sviesto, rugsteles. Vandens kiekio parinkimas yra toks slidus reikalas, pripilsi per daug ir bus per skysta, bet tuomet gali ilgiau pavirti sirupa, isgaruos vanduo ir viskas bus gerai. Esu rasius,kad sirupo tirstuma tikrinu su saukstu ir lekstute smile.gif Pamaisau sirupa,nupilu nuo sauksto ir pastatau ant leksutes. Saukstas neturetu likti svarus, o koks sirupuotas ir padejus ant lekstutes turetu kabintis i lekstue, na kitaip jau nepaaiskinsiu. Jei per skysta, tai nebuna to tokio lekstes ir sauksto kabinimo, o jei prilimpa ir nebeiseina normaliai atkabinti, reiskias - blogai, neatplesi lapuku nuo skruzdelyno.
Atsakyti
Sveikos, mano skurzdelynas pagala cipciuka
http://www.facebook....mp;id=750343650
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 12 23, 00:51)
pakaitink daugiau ilgiau savo sirupa 4u.gif



QUOTE(lile @ 2010 12 23, 10:48)
Manau ardyk skruzdelyna ir per nauja mirkyk lapelius i sirupa.


Ačiū mergaitės už patarimus, imuosi taisymo darbu cool.gif
Atsakyti
mano receptas 4u.gif skanesnis nei is parduotuves ax.gif
Reikes:
8 kiausiniai
Miltai

Sirupui:
saukstas medaus,
puse stiklines cukraus (galima ir maziaui, nes tiek man per daug buna)
vandens, kad vos vos apsemtu cukru.

Imusame kiausinius. Juos isplakame ir dedame miltus. Deti tiek, kol tesla taps kieta, bet nepernelyg kieta. Ja gerai isminkyti. Ant stalo ne miltus barstyti, kad neliptu, o pilti alieju. Kocela taip pat patepti aliejumi. Imti po gabala teslos, ir kocioti, kol lakstas taps beveik persisvieciantsis. Supjaustyti laksta gabalais. Juos dar karta perkocioti, nes kai supjaustai, jie vel susitraukia doh.gif
Ikaitinti daug aliejaus gilioje keptuveje, ar puode. Virti gabaliukus.

Sirurupas. Suberti cukru i puoda (koki maza). Uzpilti vandeniu ir virti kol cukrus visiskai istirps. Ir dar siek tiek pavirinti. nuemus nuo vyrykles ideti medaus (kaip zinome, medaus virinti negalima, issiskiria nuodingos medziagos). Sirupas gatavas thumbup.gif imate lekste, dedate po gabaliuka laksto ir laistote juos sirupu su saukstu smile.gif

bet as visada patikrinu, ar sirupas nesustingsta, paimu siek tiek sirupo ant sauksto, ir idedu i saldytuva bent 10 min. Jei jis nebuna sustinges kaip saldainius, vadinas puiku, galite pradeti klijuoti skruzdelyna smile.gif Jei sustingsta, taisirupa praskiedziate su siek tiek vandens, pavirinate, ir vel tikrinate ar nestingsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2010 12 25, 16:26)
mano receptas 4u.gif  skanesnis nei is parduotuves  ax.gif
Reikes:
8 kiausiniai
Miltai

Sirupui:
saukstas medaus,
puse stiklines cukraus  (galima ir maziaui, nes tiek man per daug buna)
vandens, kad vos vos apsemtu cukru.

Imusame kiausinius. Juos isplakame ir dedame miltus. Deti tiek, kol tesla taps kieta, bet nepernelyg kieta. Ja gerai isminkyti. Ant stalo ne miltus barstyti, kad neliptu, o pilti alieju. Kocela taip pat patepti aliejumi. Imti po gabala teslos, ir kocioti, kol lakstas taps beveik persisvieciantsis. Supjaustyti laksta gabalais. Juos dar karta perkocioti, nes kai supjaustai, jie vel susitraukia  doh.gif
Ikaitinti daug aliejaus gilioje keptuveje, ar puode. Virti gabaliukus.

Sirurupas. Suberti cukru i puoda (koki maza). Uzpilti vandeniu ir virti kol cukrus visiskai istirps. Ir dar siek tiek pavirinti. nuemus nuo vyrykles ideti medaus (kaip zinome, medaus virinti negalima, issiskiria nuodingos medziagos). Sirupas gatavas  thumbup.gif imate lekste, dedate po gabaliuka laksto ir laistote juos sirupu su saukstu smile.gif

bet as visada patikrinu, ar sirupas nesustingsta, paimu siek tiek sirupo ant sauksto, ir idedu i saldytuva bent 10 min. Jei jis nebuna sustinges kaip saldainius, vadinas puiku, galite pradeti klijuoti skruzdelyna  smile.gif  Jei sustingsta, taisirupa praskiedziate su siek tiek vandens, pavirinate, ir vel tikrinate ar nestingsta  biggrin.gif

as visad toki kepu,tik is 4-5 kiausiniu,ir tai gaunasi milzinas....skonis super thumbup.gif
Atsakyti
vakarykstis mano darbas smile.gif tesla kiausiniai ir miltai,sirupas cukrus,medus ir siek tiek vandens
vis prisizadu,dg viena jo nekepsiu,bet lb prase tai dirbau 2 val karsta.gif mastau.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lepsnele @ 2010 12 23, 15:50)
Ačiū mergaitės už patarimus, imuosi taisymo darbu cool.gif


na ir zinot, puikiai man pasiseke su skruzdelynu - ta savi sriuba perviriau, pasidare tokia gan ruda mase - panasi kaip irisu ir is naujo perdeliojau skruzdelyna - buvo ir skanu ir grazu. Aciu uz patarimus ir pagalba kritineje situacijoje.
Atsakyti
sveikos,gal kuri verdat karamelini sirupa,vyro gimtadieniui pirkau namu darymo,tai toks skanus,dingo ziauriai greitai visi gyre.
Atsakyti
o kokį medų naudoti sirupui? dirbtinį ar naminį? g.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už gerus receptukus,pirmą kartą,kai kepiau nepavyko ,gavosi tada kieti,neskanūs lakštai,bet neatsimenu,pagal kurį receptą buvo daryta,žinau,kad visokių produktų reikėjo,o dabar kepiau,pagal paprastą receptą,kiaušiniai ir miltai,truputį pyliau pieno,nes perdaug buvau įdėjus miltų,stalą patepiau aliejumi,pavyko viskas puikiai thumbup.gif ,o jau kaip skanu mmmm.
Sirupą dariau ,pagal jūsų receptuką,tik viskas iš akies,du šaukštai dirbtinio medaus,gal truputį daugiau,vandens,kokia pusę puoduko ir geras šliukštelėjimas cukraus,viską paviriau ir štai rezultatas( beje daryta iš dviejų kiaušinių):
user posted image
Atsakyti
Mano seimai skaniausias skruzdelynas,kai aplieju ale saldainiu mase.Cukrus+grietine ir verdu kol paruduoja,po to greit aplieju,nes staigiai stingsta.O vadinu saldainiu mase todel,kad ja ispilstom i grybuku keptuve,ismeigiam dantu krapstukus ir turim grybukus-ciulpinukus.
Atsakyti