Įkraunama...
Įkraunama...

Norėčiau įsivaikinti

QUOTE(Daiva @ 2005 10 30, 10:47)
Visos moterys, kurios yra "Nesulaukiančių gandro" skyrelyje ir galvojusios ar galvojančios apie įvaikinimą sulaukė kurkas daugiau atkalbinėjimų iš aplinkinių nei paskatinimų.
Nekenčiu tokios visuomenės. Kodėl gi niekas niekada nepasakoja gerų istorijų? Neklausykit merginos tokių maitvanagių...Klausykit tik savo širdies. Lenkiu žemai žemai galvą prieš visas įsivaikinusias...



QUOTE(ametista @ 2005 11 02, 19:53)
Daivut, as ziuriu i sita atkalbinejima, kaip i isbandyma pries isivaikinant. Tarsi Dievas duoda tokia visuomene, kad isbandytu, ar noras isivaikinti ta vaikuti yra stipresnis uz baime ka pasakys ir pagalvos kaimynas ar netgi artimieji.
Galiu pasakyt atvirai mano noro isivaikint nepalaiko turbut nei vienas artimasis. Netgi jei tai yra kol kas tik noras. Ilgai laikytas tylumoj ir tik sau, apie kuri prabilau ganetinai pribrendus (bent jau man taip atrodo).


Nu ir ką. Ko žmonės patys bijo, tuo ir kitus gąsdina. Va kai aš sugalvojau,kad antro reikia, iš artimiausių žmonių girdėjau, kad pablūdusi, kas šiais laikais du vaikus augina, ką darysiu kai bus taip ir anaip. Ir ačiū jiems už tai, pagalvojau apie daug ką iš anksto ir kai jaunusprendžiau, tai visi pagąsdinimai buvo tiesiog kažkieno nuomonė.
Manau, kad jei atvira širdimi ir blaiviu protu gali išklausyti kiekvieną, kuris tau savo tikras ar išgalvotas baimes pasakoja, kaip ten blogai bus, pagalvoti ir ramiai nuspręsti, kad tos bėdos suvaldomos ir tu žinai ką daryti, kad taip nebūtų ir ką darysi, jei jau taip bus - tada tikrai įvaikinimas bus sėkmingas žingsnis. O jei kaip strutis kiši galvą į smėlį, kad nieko neigiamo negirdėtum, kad tik kokia abejonė nebūtų pasėta širdyje, tai gal dar reiktų pagalvoti. Nes įvaikinimas ne ta sritis, kurioje galima mokintis plaukti įmestam į vidurį prūdo. Kadangi į tą patį prūdą tu meti ir įvaikinamą vaiką, ir kitus savo šeimos narius.

Atsakyti
Aifa, visiskai sutinku su tavim. Be abejo turi isiklausyt i kitu nuomone ir padaryt savo sprendima. Bet mane sakyciau labiau erzina, kuomet kai sprendimas jau padarytas ir tu zinai, kad to nori ir esi tam pasiruosus, tave vis tiek ikalbineja taip nesielgt, nors zino, kad sprendimo nepakeisi. Tai tiesiog erzina ir viskas.
Atsakyti
Jau daug metų gyvename su vyru. As noriu Įsivaikinti kūdikėlį, o jis sako, kad tai nebus jo vaikelis, ir net negalvoja apie tai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(noraL @ 2006 05 25, 11:51)
Jau daug metų gyvename su vyru. As noriu Įsivaikinti kūdikėlį, o jis sako, kad tai nebus jo vaikelis, ir net negalvoja apie tai verysad.gif


Iš savo patirties galiu pasakyti, kad vyrams "apsiprasti" su įvaikinimo idėja neretai prireikia ne vienerių metų... ax.gif (na, kažkodėl, daugumoje gyvenimo sričių vis mes, moterys, turime imtis iniciatyvos blush2.gif ). Tik "spausti" jo pernelyg nereikėtų - tai tikrai turi būti Jūsų abiejų sprendimas... wub.gif
Apie tai, kaip pasirįžti įvaikinimui diskutuojama Įvaikinimo tarnybos tinklapio forume - gal ten surasi daugiau minčių ir sulauksi konkretesnių patarimų:
http://www.ivaikinimas.lt/forum/

Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
Kažkodėl vyrai nenori įsivaikinti, nežinau dėl kokių priežasčių. Aš tai kalbėjau su savo vyru dėl įvaikinimo jis griežtai atsisakė, o aš gal po kelių metų būčiau nieko prieš įsivaikinti ax.gif
O tu nori kūdikio ar jau 1-2 metų vaikelio?
Gal reiktų jums kartu nueiti į vaikų namus pabendrauti su vaikiukais, gal kuris kristų į akį ir jis kalbėtų kitaip, bent aš taip bandyčiau ax.gif
Atsakyti
O gal pabandyk iš pradžių paimti pagloboti savaitgaliais...po to gal nuolatinei globaii...ir žiūrėk prilips tavo brangusis wub.gif ir pats pirmas pasiūlys įsivaikint wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2006 05 25, 19:47)
Kažkodėl vyrai nenori įsivaikinti, nežinau dėl kokių priežasčių. Aš tai kalbėjau su savo vyru dėl įvaikinimo jis griežtai atsisakė, o aš gal po kelių metų būčiau nieko prieš įsivaikinti  ax.gif
O tu nori kūdikio ar jau 1-2 metų vaikelio?
Gal reiktų jums kartu nueiti į vaikų namus pabendrauti su vaikiukais, gal kuris kristų į akį ir jis kalbėtų kitaip, bent aš taip bandyčiau  ax.gif

Pradzioje galvojau, kad noreciau kudikelio,bet apie kudikeli maniskis net galvoti nenori. Tai as jau bandziau itikinti, kad galetume pasiimti kokiu 1 - 2 metuku kinderiuka. Na nezinau, reikes deti dar daugiau pastangu, kad prisnekinciau.
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2006 05 25, 19:47)
Kažkodėl vyrai nenori įsivaikinti, nežinau dėl kokių priežasčių. Aš tai kalbėjau su savo vyru dėl įvaikinimo jis griežtai atsisakė, o aš gal po kelių metų būčiau nieko prieš įsivaikinti  ax.gif
O tu nori kūdikio ar jau 1-2 metų vaikelio?
Gal reiktų jums kartu nueiti į vaikų namus pabendrauti su vaikiukais, gal kuris kristų į akį ir jis kalbėtų kitaip, bent aš taip bandyčiau  ax.gif


keistai įsivaizduoji tu tą procedūrą g.gif ,nueini kaip į turgų,pasirenki kaip prekę,kuri krito į akį g.gif ,ten matai visokių yra ,pagal visus poreikius biggrin.gif .Man tai labiausia patinka tas posakis: gimimas,tai iš gamtos dautas,o į vaikinimas -nuo Dievo.
Atsakyti
mano nuomone,jei jau vyras nenori įsivaikinti,tai jo neįkalbinėkite g.gif Nes,jei su vaiku ateityje bus kokių rimtų problemų.....o jų dazniausiai atsiranda g.gif tai poto jums sakys:va,va sakiau,kad nesivaikiname ax.gif
Geriau išlaukite to momento,kol vyras pats to uzsinorės(o tikrai visi- vėliau ar anksčiau uzsinori)-todėl manau,kaip tik neįgriskite savo vyrams su tuo įkalbinėjimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(noraL @ 2006 05 26, 13:41)
Pradzioje galvojau, kad noreciau kudikelio,bet apie kudikeli maniskis net galvoti nenori. Tai as jau bandziau itikinti, kad galetume pasiimti kokiu 1 - 2 metuku kinderiuka. Na nezinau, reikes deti dar daugiau pastangu, kad prisnekinciau.

g.gif gal vyras turi vaika ish ankstesnes santuokos? Shiaip, ar buvai vaiku namuose pati? Ash tai nueinu tem kartais su savo dicke, nera taip viskas grazhu ir lengva... Tiesa, jei gali parashyk, kiek metu jums su vyru ir kiek kartu jau?
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2006 05 28, 09:26)
mano nuomone,jei jau vyras nenori įsivaikinti,tai jo neįkalbinėkite  g.gif Nes,jei su vaiku ateityje bus kokių rimtų problemų.....o jų dazniausiai atsiranda  g.gif  tai poto jums sakys:va,va sakiau,kad nesivaikiname  ax.gif
Geriau išlaukite to momento,kol vyras pats to uzsinorės(o tikrai visi- vėliau ar anksčiau uzsinori)-todėl manau,kaip tik neįgriskite savo vyrams su tuo įkalbinėjimu mirksiukas.gif

Bet problemų gali būti ir su savu vaiku. absurdiška taip šnekėti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 25, 22:56)
O gal pabandyk iš pradžių paimti pagloboti savaitgaliais...po to gal nuolatinei globaii...ir žiūrėk prilips tavo brangusis  wub.gif  ir pats pirmas pasiūlys įsivaikint  wub.gif



as pritariu drinks_cheers.gif vyrai ir yra kaip vaikai jiems turi parodyt
Atsakyti