Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(Ode @ 2008 03 27, 07:51)
Dėl Walmart kokybės apskritai sutinku, bet kuo geležies gabalas gali skritis nuo kito geležies gabalo? biggrin.gif

Kas dėl ketaus puodų ir keptuvių, tai man dar nepriimtina, kai būna pašalinių detalių: rankenos ne iš to pačio gabalo (medinės, plastmasinės), nes per laiką jos 'atsišriūbuos', suluš... Geriau jau 'natūr produktas'. smile.gif



Petelne jau 'prisotinta' thumbup.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif dar karteli aciu , Ode ax.gif
Dar norejau paklausti ar kitus puodus irgi reikia istept aliejum, bet jau radau atsakyma, tavo poste.

Del walmarto, as nezinau, as manau, kad ten tokie patys tie puodai, kuom jie realiai gali skirtis g.gif

wicked, raso enameld, tai emaliuoti, bet emaliuota tai isore, ne vidus. sako is situ puodu pasisavinama gelezis...

Mercola siulo istepti ccoconut oil , ir palaikyt valanda, pusantros orkaitej ant 400 , as istepiau alyvuogiu aliejum, ir palaikiau gera valanda. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Linužė *: 27 kovo 2008 - 17:04
[quote=Ode,2008 03 27, 02:36]

Iš tavo parodytų visgi rinkčiaus ne emaliuotą. Dėl priežiūros - emalė gali skilti nuo perkaitinimo, šalto vandens, o tada jau tikrai į šiūksles.
As pries tris metus nusipirkau emaliuota,labai patenkinta,jame gaminu plova,kugeli,troskinius,balandeliust.t.Niekas nepridega,tik maisau su mediniu saukstu.Labai thumbup.gif puodas.
Atsakyti
QUOTE(mio999 @ 2008 03 27, 07:04)
skaitau skaitau kelis puslapius jusu post'u ir nesuprantu niekaip (ar negaliu patiketi)  blush2.gif  - ZALI brokoliai, svogunu laiskai ir ZALI grybai su majonezu? Niekas nevirta?  g.gif  O kokie grybai - ar white mushrooms, ar portabella, ar dar kokie? supjaustai gabaliukais viska ir sumaisai su majonezu? Niekada tokio dalyko negirdejusi, bet jus cia visos taip giriat, reikes pabandyti  4u.gif


taip, butent viskas zalia.... brokoliai, ir grybai.... svogunu laiskai savaime aisku biggrin.gif grybus as perku tuos white mushrooms, sampinjonais juos vadinam..... g.gif viska smulkiai supjaustai, majonezo, as dar juodu pipiru idedu ir vuola bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 03 27, 12:56)
taip, butent viskas zalia.... brokoliai, ir grybai.... svogunu laiskai savaime aisku  biggrin.gif grybus as perku tuos white mushrooms, sampinjonais juos vadinam.....  g.gif viska smulkiai supjaustai, majonezo, as dar juodu pipiru idedu ir vuola  bigsmile.gif


butinai tada pabandysiu!!! drinks_cheers.gif (tik vis tiek dar i smegenine nesutelpa vaizdelis tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(mio999 @ 2008 03 27, 12:23)
butinai tada pabandysiu!!!  drinks_cheers.gif  (tik vis tiek dar i smegenine nesutelpa vaizdelis  tongue.gif )


bandyk ir duok mums zinot 4u.gif numirti dar niekas nenumire hihihi.gif
is tiesu, as ir is pradziu gana skeptiskai i si reikala ziurejau, kol nepaskanavau.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 03 26, 19:40)

Puiki Mamyte, labai skaniai cia tas recetukas skamba  rolleyes.gif  visi ingridientai kuriuos labai megstu  blush2.gif  (ishskyrus makaronus), bet mazius - fanas ju, tai manau tiks visiems  thumbup.gif  aciu  4u.gif

As sparagus kadamgi labai megstu sumeciau is lempos steamed bet man lipo, o siaip su ryziais darau , bet man tie japoniski makaronai labai eina su seafood, nes man vienam pazystama irgi uzrode butent su tais makaronais mirksiukas.gif tik jau tada naudoji mixed seafood 4u.gif



QUOTE(mio999 @ 2008 03 27, 06:04)

Puiki Mamyte, tas tavo kreveciu patiekalas tai tikras niamnius - as kai seafood megeja, tai irgi labai megstu toki gaminti! Cia vadinasi kaip ir shrimp scampi, ar ne? tik tiek, kad shrimp scambi dazniausiai daromi su italiskais linguini makaronais, o tu darei su ryziu makaronais (as tokius labai megstu!) - reikes ir man su tokiais pabandyti  thumbup.gif

Nezinau kaip jis vadinas as savamoksle kitaip tariant ragauju gaminu pagal save skaitau daug kas tinka kas ne ir t.t.t. 4u.gif gerai ir makaronai ir ryziai darau ir taip ir taip 4u.gif
Atsakyti
Ode, as tik sakau, kad as nieko ten nepirkciau, nes viskas kas ten yra, yra padaryta is zymiai zemesnes kokybes medziagu. taip paciai ir zmones pirkdami tokios pacios kompanijos sunu maista ten, ne kitur, mane, kad tas pats juk. taip pat ir su vaiku zaislais - juk tokie patys, tu paciu firmu. tik ir tos pacios firmos turi pora "liniju" pigiu ir maziau kokybes i walmart tysti, ir kita, tinkancia kitur. (cia kas nezino, walmart pagarsejes kinieciu pacios blogiausios kokybes standartu apsinuodijimo ir pazeidimu bylom). as net neabejoju, kad ir tam paciam gelezies gabale yra skirtumu.
man tai tas pats, kas valgyti fast food ir sakyti, kad tai ta pati vistiena ir jautiena ir t.t.

mio - jei nelabai toli riverhead, ten yra le creuset outlet, kur be pirmuju liniju parduodami ir su defektais zemesne kaina. o tie defektai tai juokas - spalva ant krastelio nenusejo vienam milimetre ir pan.
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 03 28, 01:36)
Ode, as tik sakau, kad as nieko ten nepirkciau, nes viskas kas ten yra, yra padaryta is zymiai zemesnes kokybes medziagu. taip paciai ir zmones pirkdami tokios pacios kompanijos sunu maista ten, ne kitur, mane, kad tas pats juk. taip pat ir su vaiku zaislais - juk tokie patys, tu paciu firmu. tik ir tos pacios firmos turi pora "liniju" pigiu ir maziau kokybes i walmart tysti, ir kita, tinkancia kitur. (cia kas nezino, walmart pagarsejes kinieciu pacios blogiausios kokybes standartu apsinuodijimo ir pazeidimu bylom). as net neabejoju, kad ir tam paciam gelezies gabale yra skirtumu.
man tai tas pats, kas valgyti fast food ir sakyti, kad tai ta pati vistiena ir jautiena ir t.t.

Gal tu ir teisi, ir kažkodėl tas nuostabos nekelia. doh.gif Liūdniausia, kad tokių dalykų nelabai ir įrodysi.. Ypač JAV, ir ypač, kas liečia Walmart...
Atsakyti
Kai vel kas nors atsitiks, atsiras kokia nors gelbejanciu advokatu kontora, kuri irodys, kad tai buvo nesveika. laimes byla, pasidalins pinigus ir toliau sekmingai pardavines visa kita produkcija, iki kito karto. man paprasciau is ten nieko nepirkti.
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 03 27, 17:36)
Ode, as tik sakau, kad as nieko ten nepirkciau, nes viskas kas ten yra, yra padaryta is zymiai zemesnes kokybes medziagu. taip paciai ir zmones pirkdami tokios pacios kompanijos sunu maista ten, ne kitur, mane, kad tas pats juk. taip pat ir su vaiku zaislais - juk tokie patys, tu paciu firmu. tik ir tos pacios firmos turi pora "liniju" pigiu ir maziau kokybes i walmart tysti, ir kita, tinkancia kitur. (cia kas nezino, walmart pagarsejes kinieciu pacios blogiausios kokybes standartu apsinuodijimo ir pazeidimu bylom). as net neabejoju, kad ir tam paciam gelezies gabale yra skirtumu.
man tai tas pats, kas valgyti fast food ir sakyti, kad tai ta pati vistiena ir jautiena ir t.t.


Zinai manau tu teisi visgi drinks_cheers.gif as univere kaip mokiausi beja lt vyko diskusija paskaitu metu apie ta pati walmart... ten elektronines komercijos paskaitose, mes net ten diskutavom kaip tam walmarte viskas yra sss kokybes biggrin.gif zodziu pats destytuvas buves usa nekarta, ir keltas musu studentu sake ta pati biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot ar yra rokiskio surio atitikmuo cia pas mus ? Kai kurie suriai labai panasiai atrodo, bet pardavineja dideliais gabalais (costco), tai nenoriu pirkti,gal koks smirdantis bus kaip provolone lotuliukas.gif nors kvapas tai man visai nieko, tik skonis ne koks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 03 27, 17:36)
ir zmones pirkdami tokios pacios kompanijos sunu maista ten, ne kitur, mane, kad tas pats juk. taip pat ir su vaiku zaislais - juk tokie patys, tu paciu firmu. tik ir tos pacios firmos turi pora "liniju" pigiu ir maziau kokybes i walmart tysti, ir kita, tinkancia kitur. (cia kas nezino, walmart pagarsejes kinieciu pacios blogiausios kokybes standartu apsinuodijimo ir pazeidimu bylom). as net neabejoju, kad ir tam paciam gelezies gabale yra skirtumu
Jo, dar pasakyk, kad kokie šampūnai ir pan. prastesnės kokybės, nes pvz. koks L'Oreal ar Hanes Walmartui gamina prastesnės kokybės produkciją, nei kokiam Targetui ar CVS; o dėl šunų maisto, tai tas pats maistas buvo išimtas iš prekybos visuose prekybos centruose, ne tik Walmarte, tas pats buvo su salotom, su kinietiškais žaislais (80 proc. žaislų gaminama Kinijoje ir tie patys žaislai Walmarte, Toysrus ir kt.). Toys'R Us irgi skelbia recall'us, ne tik Walmartas.
Sorry už spamą.
Atsakyti