Įkraunama...
Įkraunama...

Užspaustos kaklo kraujagyslės

QUOTE(rolandas_d @ 2012 06 17, 11:32)
Operavo Pauliukas slankstelinę arteriją berods 1981 ar 84 metais.  Buvo aukštas įtekėjimas, kas šiais laikais beveik prilyginamas normai.  Būklė liko panaši, kaip ir prieš operacija, bent jau taip sako. Vokas nėra, kad visiškai užkritęs, akies plyšys yra smile.gif ,bet skirtumas akivaizdus. Čia, matyt, ne chirurgo kaltė, bet pūliavo ir pjūvis. Kiek klausiau, sakė, kad antra kartą nedarytų. Matyt ir aš neleisčiau smile.gif
O voko užkritimas yra pakankamai dažnas reiškinys po šių operacijų. Ten norint prieiti prie slankstelinės arterijos , reikia atstumti nervą, kurio vien pajudinimas gali duoti voko užkritimą. Gali, bet neprivalo. Kaip kam pasiseks. smile.gif

nu jjusu situacija kaip ir aiski o gal dar kas ka naujo turetumet papasakoti kurie jau seniau issioperave 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi!
Noriu paklausti tu kas tyresi kaklo kraujagysles. Man dare kaklo kraujagysliu echoskopini istyrima, man tikrina priekine kaklo daly, desine ir kaire puse. O kur tikrino jums? As isivaizdavau, kad man tikrins spranda.. Galvojau, kad ten buna uzspaustos.. Laukiu jusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SimonaJu @ 2012 09 19, 12:21)
Sveiki visi!
Noriu paklausti tu kas tyresi kaklo kraujagysles. Man dare kaklo kraujagysliu echoskopini istyrima, man tikrina priekine kaklo daly, desine ir kaire puse. O kur tikrino jums? As isivaizdavau, kad man tikrins spranda.. Galvojau, kad ten buna uzspaustos.. Laukiu jusu smile.gif

sveika,man irgi tyre kaklo priekine dali echoskopu,slanktelines arterijos ir yra toj vietoj.Na ir ka rado? blush2.gif
Atsakyti
Aaa, aisku smile.gif Aciu uz atsakyma smile.gif) Nieko, viskas gerai. Mane siunte neurologas del uzimo galvoje, skausmo galvos, akiu mirguliavimo, rankos tirpimo ir panasiai..
Atsakyti
QUOTE(SimonaJu @ 2012 09 20, 18:28)
Aaa, aisku smile.gif Aciu uz atsakyma smile.gif) Nieko, viskas gerai. Mane siunte neurologas del uzimo galvoje, skausmo galvos, akiu mirguliavimo, rankos tirpimo ir panasiai..

ar istyre del ko uzia galvoje?as baigiu is proto iseiti niekas nepadeda jau 30metu uzia ir galo nesimato
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2012 09 20, 19:11)
ar istyre del ko uzia galvoje?as baigiu is proto iseiti niekas nepadeda jau 30metu uzia ir galo nesimato



Ir niekas nieko neranda.. kokie tyrimai jums daryti? Kokius dar simptomus jauciate?
Atsakyti
QUOTE(SimonaJu @ 2012 09 21, 13:38)
Ir niekas nieko neranda.. kokie tyrimai jums daryti? Kokius dar simptomus jauciate?

cholesterolis 7,5,slanksteline arterija uzlinkusi,neurologas parase,kad sutrikusi smegenu kraujuotaka,israse phezamo plius raminanciu.o seimos gyd.sake,kad operuojama si problema,bet zmones nugivena ir taip.Viena diena maziau uzia,keturias kaip traktorius doh.gif kartais sumeto i sonus,sendien silpna galva svaigsta,reiktu seimos gyditoja pasikeisti,o seip viena medike sake,kad reikia greitaja isikviesti tada padaro visus tyrimus.
Atsakyti
Sveiki, neseniai pas Pauliuką operavaus dėl ūžimo ausyje ir galvos svaigimo.
Ausyje vis dar ūžia, bet bent galva nebesvaigsta. Jei kas turite kokių klausimų, mielai atsakysiu. O apie Pauliuką galiu pasakyti tik geriausius žodžius: rūpestingas ir savo srities specas.
Atsakyti
Sveikos,

Mano tėveliui panašios problemos: galvos svaigimai, alpimai, tiesiog nukrenta ant žemės..., kartais užia galvoje kaip jis sako. Prieš metus šuntavo širdį. Bet galvos svaigimo problemos nepagerėjo. Buvo prieš operaciją, liko ir po jos. Kraujospūdis kartais 230 pašoka. Dabar guli ligoninėje, tai kraujospūdis vo 100-110 laikosi.... Darė ir galvos kompiuterinę tomografiją. Randa 50% užkalkėjusias kaklo kraujagysles, bet pagal daktarus čia normalu. Buvom pas eilę neurologų, jie apart savo pabarškinimų per kelius nieko nedaro. Viena neurologė iš Klaipėdos Zorjan pasakė, kad ji 95% užtikrinta jog visi svaigimai dėl širdies. Širdies daktarai nieko neranda... Šią savaitę 3 kartus atliko širdies ritmo procedūrą (kažkokį prietaisiuką užkabindavo parai). Ir vėl kaip ir gerai viskas. Vienu žodžiu nebežinau kur besikreipti su tėčiu dėl tų galvos svaigimų. Ar čia gali dėl užspaustų nervų, kraujagyslių tas būti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 24 rugsėjo 2012 - 15:12
Buvom ir mes pas Pauliuka del auksto kraujospudzio. Aisku, diagnoze- pjauti kakla. biggrin.gif Jau buvom pasiryze, bet laimej perkalbejo giminaiciai, nes pazysta keleta zmoniu, kurie pas ji operavosi, ir rezultate jokio sveikatos pagerejimo tik dabar vaiksto persuktais kaklais ir uzkritusiais vokais. Kas tik pas ji nenueina pasikonsultuoti, tai jis is karto sako, kad reikia pjauti. Suabejojo musu seima sio daktaro kompetencija, uz vis labiausiai mums pasirode, kad jam rupi kuo daugiau tukstanteliu susirinkti, naujas klientas- dar 5000lt. i kisene.........
Atsakyti
QUOTE(keturiolika @ 2012 09 24, 15:45)
Buvom ir mes pas Pauliuka del auksto kraujospudzio. Aisku, diagnoze- pjauti kakla.  biggrin.gif  Jau buvom pasiryze, bet laimej perkalbejo giminaiciai, nes pazysta keleta zmoniu, kurie pas ji operavosi, ir rezultate jokio sveikatos pagerejimo tik dabar vaiksto persuktais kaklais ir uzkritusiais vokais. Kas tik pas ji nenueina pasikonsultuoti, tai jis is karto sako, kad reikia pjauti. Suabejojo musu seima sio daktaro kompetencija, uz vis labiausiai mums pasirode, kad jam rupi kuo daugiau tukstanteliu susirinkti, naujas klientas- dar 5000lt. i kisene.........

Gal nereikia tų pačių šnekų apie tuos pinigus - taigi jis neimtų tų pinigų, jei kompensuotų, ir juk į savo kišenę jis neima ir nededa - juk reikia sumokėti algas ir personalui, čia tik taip atrodo...
Aš ir girdėjau daug šnekų- tie kurie blogai šnekėjo tai tik kažką kažkur nugirdę, bet net savo mažam kaime aš pašnekėjus radau daug žmonių, kuriems padėjo operacija, o dabar tai patvirtinti galiu ir pati. Ir man jau geriau pakritęs vokas, negu kad per gatvę eidama nukrisiu, nes susisuks galva Beje, viena tokia moteriškė ir sakė, nesioperuok, jam čia tik hobis, o dabar jau pati užsiregistravo, nes nėra daugiau niekur vilties... Tokia maža šalis turi tokį profesionalą,kuris užsieny stažavęsis, ir nevertina - tai žmonės, žinokit graudu...
Atsakyti
labas vakaras
as dabar trumpai is po abieju operaciju jau praejo laiko tai truputi apie savo savijauta jauciausi kuri laika neblogai bet vel dabar simtomai atsinaujino tik netokie stiprus kaip kad buvo.
kadangi as dabar uzsienyje tai paprasiau ivertinti uzsienio specelistu Pauliuko operacijas ar jos man reikalingo ir ar pavykusios ir kaip kraujotaka tada mane pagulde i ligonine ir istyre su gera aparatura kurios lietuvoje neteko matyti ir pasake kad operacijojos buvo labai gerai atliktos ir netgi pagyre Pauliuka. tad kad jis blogas specelistas tai netiesa.
tada as paklausiau daktaru o jei viskas taip gerai kodel as vistiek labai gerai nesijauciu tada jie pasake kad gali buti dar ir kitu priezasciu ir pagal mano simtomus pasake kad speja kad yra dar toks dalykas kaip galvos smegenu spaudimas gal netikslei parasiau bet kazkas panasaus ir dabar laukiu eiles kad su speceliu aparatu istirs ar tikrai man yra tas mazas slegis galvoje nu as pirma karta isgirdau apie tai lietuvoje niekas neuzsimine apie toki dalyka ir jie tvirtina kad visi simtomai kokie man yra gali buti ir del to slegio permazo tik sakau kad gal as nemediciniskai ivardinau ta dalyka bet kai padarys man ta tyrima ir nustatys kad bloga savijauta dar ir del to yra tai butinai visiem parasysiu kad visi zinotumete. sake jei man nustatytu ta diagnose tai labai neissigasti tas dalykas yra gydomas vaistais ir pagydomas o visi simtomai kur buvau rases ir kur kiti rasot gali buti del to per mazo spaudimo smegenu . cia uzsienio daktarai beveik isitikine kad ta diagnoze bet sake turi patvirtinti tyrimais. kai padarys tyrima daugiau parasysiu viska. tad laikykites visi isbandysiu ta dalyka galesit tada lietuvos daktaram uzsiminti apie toki dalyka nes as manau kad jie nelabai zino nes nesu girdejas kad lietuvoje kam butu nustatyta tokia diegnoze . jei man tai patvirtins tai paskirs gydyma matysiu kaip tada savijauta bus jei tai pades man tai gal ir jums kasnors panasaus yra tai issigydisim kaip nors benrom pastangom ir jausimes gerai bet cia dar reikia sulaukti tyrimu rezultatu kaip supratau kad mane uzsieny cia tirs kol ras priezasti nes jie man pabreze kad zmogus turi jaustis gerai
Papildyta:
o gal kas jau esat girdeja apie ta galvos spaudima tik man neteko susidurti su tuo smile.gif
Atsakyti