Įkraunama...
Įkraunama...

Užspaustos kaklo kraujagyslės

QUOTE(rolandas_d @ 2012 05 29, 15:14)
Ar tikrai atsišakoja anksčiau, nei susijungia į vieną?  smile.gif smile.gif smile.gif
Kažkaip nei vienam atlase nerašo apie tai smile.gif Gal čia kažkokios naujos, niekam nežinomos šakos?  biggrin.gif


Nežinau kaip ten su tais atlasais, kuriuos studijuoja medicinos studentai, bet paprasčiausią wikipediją vartant galima rasti, kad [... Nuo slankstelinės arterijos (a. vertebralis) atsišakoja apatinė užpakalinė smegenėlių arterija, a. cerebelli inferior posterior, kuri prasideda netoli smegenų tilto. Ši arterija maitina šoninį pailgųjų smegenų paviršių, smegenėlių kirminą ir apatinį smegenėlių paviršių...] [I]Kadangi smegenėlės taip pat tam tikru būdu susiję su klausos ir regos organais, tikėtina, kad kraujotakos sutrikimas gali įtakoti ir klausą g.gif
Nesu medikė, todėl mano teiginių negalima laikyti neginčijamais mirksiukas.gif tiesiog, susidūriau su problema, medikai man jos nepadeda išspręsti, tenka ieškoti informacijos pačiai. Be to dar susidūriau ir su tuo, kad daugumos medikų teiginius reikia tikrinti kituose šaltiniuose, ką ir darau (ne vien wikipedijoje biggrin.gif tiesiog tai greitas būdas rasti lietuvišką citatą) 4u.gif
P.S. turiu pasikartot, kad nesu Pauliuko gynėja wink.gif kol kas juo nepasitikiu ir turiu dar keletą pastebėjimų iš žmonių, kuriems jau seniai jo operacija daryta, kad jie ja nepatenkinti, bet... kol kas negaliu ir paneigt jo teorijos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ievka*: 29 gegužės 2012 - 16:25
Smegenėlės atsakingos už pusiausvyrą ir ramenų tonusą, tai pusiausvyrai palaikyti. Jos niekaip nesusijusios su rega ir klausa. Be to, minėtos arterijos maitina tik nedidelę dalį smegenėlių...
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2012 05 26, 15:07)
Radmile, o kokią migreną tu turi ir kaip tu gydaisi?

man yra Migraine associated vertigo (MAV), o gydausi pagal sita schema http://www.dizziness..... patients.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmile: 30 gegužės 2012 - 08:08
QUOTE(rolandas_d @ 2012 05 30, 01:15)
Smegenėlės atsakingos už pusiausvyrą ir ramenų tonusą, tai pusiausvyrai palaikyti. Jos niekaip nesusijusios su rega ir klausa. Be to, minėtos  arterijos maitina tik nedidelę dalį smegenėlių...

Taip, sutinku, kad smegenėlių pagrindinė paskirtis yra būtent ši ir jau žinau smile.gif, kad klausos centras yra smegenų žievėje, klausos analizatorių centras - vidurinėse smegenyse, už klausą atsakingas viršutinis smilkinio vingis (jei teisingai išsireiškiau smile.gif ), bet [... Keturkalnio-smegenėlių laidas, tractus tectocerebellaris – jungia požievinius klausos ir regos centrus su smegenėlėmis...]
Kiek suprantu viskas mūsų smegenyse susiję ir ar kraujotakos sutrikimas ir nepakankamas šios smegenų dalies maitinimas negalėtų įtakoti prastesnio impulsų smegenų laidais perdavimo?

Tikrai man trūksta medicininių žinių, kad daryti kažkokias išvadas ir gal išmanančiam medikui ar net medicinos studentui jos atrodytų mažų mažiausiai juokingos, bet ir vėl bet... smile.gif bandau ieškoti kažkokios informacijos pati, nes kol kas gydytojai man nepadeda wink.gif Tai dar nereiškia, kad daugiau neisiu pas gydytojus ir diagnozuosiu ligą pati lotuliukas.gif tik eidama noriu žinoti daugiau, kad galėčiau pabandyti kritiškai pažiūrėti į tai ką man kiekvienas aiškina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ievka*: 30 gegužės 2012 - 08:52
Gal kas paaiškintų dėl to užktritusio voko. Kaip jis gali užkristi? Nesueina galai. Gi net ne veidas operuojamas.
Atsakyti
QUOTE(aistesdream @ 2012 06 14, 21:50)
Gal kas paaiškintų dėl to užktritusio voko. Kaip jis gali užkristi? Nesueina galai. Gi net ne veidas operuojamas.

labas nu kad uzkrenta vokas po operacijos tai taip bet paskuj atsistato vel normaliai matyt buna sudirginti nervai kokie nezinau net. beto nevisiem uzkrenta as jau antra pasidariau 10 d. tai po abieju buvo uzkrite bet be manes dar operavo nemazai tai nevisiem uzkrisdavo gal priklauso kurioj vietoj ka sujudina per operacija nu bet tikslei nieko negaliu pasakyti tik tiek kad po to po truputeli atsistato viskas nu per kokia savaite mazdauk 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, nuraminai šiek tiek. Ir kaip dabar tavo savijauta po antrosios operacijos?
Atsakyti
QUOTE(aistesdream @ 2012 06 15, 10:22)
Ačiū, nuraminai šiek tiek. Ir kaip dabar tavo savijauta po antrosios operacijos?

nu po antros operacijos dar anksti ka ir sakyti isejo tik 5 d. tai dar skauda nelabai pasijudinti galiu nes pasalino netik raumenis bet ir kraujagisles pertvarke kirpo siuvo ir t.t. sake kad buti ramesnem negu po pirmos o savijauta po pirmos zenkliai pagerejo o po antros parasysiu kaip iseis truputi daugiau laiko nes dabar dar toks kaip nesavam kaili jauciuosi nu zoddziu kaip iseis daugiau laiko nes po pirmos ir nebuvo iskart pujkiai po truputi su kiekviena diena vis gerejo ir gerejo o sita sudetingesne tai truputi palaukim ir tada parasysiu viska bus tiksliau viskas ir aiskiau 4u.gif
Atsakyti
O mano mamai užkritęs vokas nepraėjo per 31 metus. Ir dar vienai pažystamai nepraėjo per 15 metų.
Atsakyti
QUOTE(rolandas_d @ 2012 06 17, 00:13)
O mano mamai užkritęs vokas nepraėjo per 31 metus. Ir dar vienai pažystamai nepraėjo per 15 metų.


O siaube...tai ka reiktu daryt jaunai moteriai, tai tik plastine operacija...siaubas ,ne tas zodis.
Atsakyti
QUOTE(rolandas_d @ 2012 06 16, 23:13)
O mano mamai užkritęs vokas nepraėjo per 31 metus. Ir dar vienai pažystamai nepraėjo per 15 metų.

nu tai jo nelabai gerai kad taip ivyko as rasau kaip man yra ir ka dabar operuoja su tais zmonem pagrinde susirasau o kad pries 31 metus buvo operuotu tai neteko su jais susirasyti ar gyvai susidurti tai tokiu atveju negirdejau gal per tiek laiko igavo igudziu nauju kad taip nebepasitaiko o seip ar Prof. Pauliukas operavo.
ir dar pries tiek metu jei operuotai tai gal jis kita metodika taikydavo nes dabar tikrai negirdejau kad kazkam ilgai uzkristu ir mano atveju viskas normaliai .
beto kaip jusu mamos bendra savijauta is po tos operacijos praejus tiek metu labai butu idomu suzinoti
Atsakyti
QUOTE(tomtom149 @ 2012 06 17, 09:52)
nu tai jo nelabai gerai kad taip ivyko as rasau kaip man yra ir ka dabar operuoja su tais zmonem pagrinde susirasau  o kad pries 31 metus buvo operuotu tai neteko su jais susirasyti ar gyvai susidurti  tai tokiu atveju negirdejau gal per tiek laiko igavo igudziu nauju kad taip nebepasitaiko o seip ar  Prof. Pauliukas operavo.
ir dar pries tiek metu jei operuotai tai gal jis kita metodika taikydavo nes dabar tikrai negirdejau kad kazkam ilgai uzkristu ir mano atveju viskas normaliai .
beto kaip jusu mamos bendra savijauta is po tos operacijos praejus tiek metu labai butu idomu suzinoti


Operavo Pauliukas slankstelinę arteriją berods 1981 ar 84 metais. Buvo aukštas įtekėjimas, kas šiais laikais beveik prilyginamas normai. Būklė liko panaši, kaip ir prieš operacija, bent jau taip sako. Vokas nėra, kad visiškai užkritęs, akies plyšys yra smile.gif ,bet skirtumas akivaizdus. Čia, matyt, ne chirurgo kaltė, bet pūliavo ir pjūvis. Kiek klausiau, sakė, kad antra kartą nedarytų. Matyt ir aš neleisčiau smile.gif
O voko užkritimas yra pakankamai dažnas reiškinys po šių operacijų. Ten norint prieiti prie slankstelinės arterijos , reikia atstumti nervą, kurio vien pajudinimas gali duoti voko užkritimą. Gali, bet neprivalo. Kaip kam pasiseks. smile.gif
Atsakyti