Įkraunama...
Įkraunama...

Neštumo testas teigiamas, bet nesulaukiu

QUOTE(grange @ 2008 04 27, 00:17)

O įdomu koks mechanizmas? Prie PKS atsiranda HCG šlapime? Kažkokį kitą hormoną testas atpažįsta kaip HCG? smile.gif Būtų įdomu sužinoti smile.gif
Mat pati turiu PKS, sunkiai pastoju, dariausi gal kokį tūkstantį testų biggrin.gif Nė vienas be pagrindo nerodė antros juostelės. Žinoma, jei vertini testą po tokio laiko, koks nurodytas instrukcijoje.
Atsakyti
QUOTE(Eglute;) @ 2008 04 27, 15:55)
Sveikos supermamos 

Esu jusu namuciuose naujoke smile.gif
Noriu paklausti numones patyrusiu mamyciu, 4 diena nesulaukiu m ir simptomai kaip kad as laukciausi lengvas pykinimas krutines padidejimas, alkis arba nenoras valgyti, pilvo dilgciojimas, pries tai puse metu sirgdavau kaip laikrodukas. Pasidraiau ryte testa: is pat pradziu rysiki viena linija atsirado, po keliu min kita bet silpnesnio ryskumo, kaip manot as turiu savo stebukla, perskaiciau instrukcija kad gali taip but reiks pasdaryt dar testa po 3 dienu.

Kolkas esu labai laiminga nors ir netiksliais rezultatais



QUOTE(Eglute;) @ 2008 04 27, 18:20)
ir dar labai daznai jau mane nykstukai kviecia, i valanda po kelis kartus  smile.gif


Panašu, kad laukies thumbup.gif Ne dėl simptomų, bet dėl teigiamo testo, jei antra atsirado po kelių minučių smile.gif Testą gali pasidaryt ir kitą rytą, juostelė, jei yra nėštumas, su kiekviena diena ryškėja 4u.gif
O simptomai, kaip ir nėštumo, bet jie gali būti ir PMS, ir šiaip, kai labai nori ir tiki, simptomai pradeda reikštis biggrin.gif Bent jau man ir kelioms mano druagėms taip buvo biggrin.gif
Atsakyti
Nepatikėsint,o man buvo visai neseniaikad testas parodė teigiamą rezultatą,bet aš nesilaukiau.Kai laukiausi dukrtytės,buvo antra juostelė labai neryški.Ir kai nesulaukiau neseniai mėnesinių pasidariau testą ir man prodė vieną ryškę,kita blankią labai juostelę.Gavau šoką doh.gif Nieštumas buvo nelaukiamas.Negalėjau patikėti.Iš siaubo bėgau vėl į vaistinę pirkti testo.Antrasis parodė neigiamą.Kitą rytą vėl pasidariau dar vieną testą.Rezultatas buvo vėl neigiamas.Apsidžiaugiau ir nusiraminau.Po kelių dienų sulaukiau MM.Vieno testo info lapelyje perskaičiau,kad labai retais atvejais dėl nežinomų medicininių priasčių būna,kad testas rodo klaidingą nieštumą.Bet kiek žinau,tai dažniausiai jei rodo,kad ir neryškią vieną juostelę,tai nieštumas pasitvirtina.
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2008 04 28, 14:31)
O įdomu koks mechanizmas? Prie PKS atsiranda HCG šlapime? Kažkokį kitą hormoną testas atpažįsta kaip HCG?  smile.gif Būtų įdomu sužinoti  smile.gif
Mat pati turiu PKS, sunkiai pastoju, dariausi gal kokį tūkstantį testų  biggrin.gif Nė vienas be pagrindo nerodė antros juostelės. Žinoma, jei vertini testą po tokio laiko, koks nurodytas instrukcijoje.

pabandysiu paieškot to straipsnio vėl, kadangi man nepatvirtino tai daugiau ir nebeėmiau į galvą, bet kad skaičiau taip. nu negi būsiu susimaišius blink.gif
Atsakyti
Man viena kar nestumo testas teisybe rode, tik tas nestumas nesekmingas buvo verysad.gif o antro nestumo nerode, kokius 20 testu isbandziau, visi neigiami, daktare per apziura irgi nepastebejo, tik dar po men kai dare echoskopija pamatem ekrane jau 14 sav judanti zmogeliuka!!!
Atsakyti
QUOTE(Gerberda @ 2008 05 24, 16:11)
Man viena kar nestumo testas teisybe rode, tik tas nestumas nesekmingas buvo verysad.gif o antro nestumo nerode, kokius 20 testu isbandziau, visi neigiami, daktare per apziura irgi nepastebejo, tik dar po men kai dare echoskopija pamatem ekrane jau 14 sav judanti zmogeliuka!!!

Laba mergaites,as esu naujoke,bet jau turiu problemele.PMS man veluoja 12 dienu,testu irgi dareus gal 10 ir visi neigemi.Daznai maudze pilvo apace. Gyditoja priims tik kita savaiteKaip manot ar as laukiuosi?Mane gazdina viena mintis,bijau kad nebutu negimdyvinis vaisius.Gal kam yra taip buve ir pasidalins savo mintimis su manimi. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Visu pirma, PMS yra priesmenstruacinis sindromas ir ji negali veluoti. Menesines gali veluoti. smile.gif
Kitas dalykas, kas vercia tave galvoti, kad nestumas gali buti negimdiminis? Pilva mausti gali del daugelio dalyku, artejanciu menesiniu, implantacijos ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 05 24, 19:44)
Visu pirma, PMS yra priesmenstruacinis sindromas ir ji negali veluoti. Menesines gali veluoti.  smile.gif
Kitas dalykas, kas vercia tave galvoti, kad nestumas gali buti negimdiminis? Pilva mausti gali del daugelio dalyku, artejanciu menesiniu, implantacijos ir pan.

pms as vadinu menesnes smile.gif Nezinau kodel galvoju del negimdyvinio,tikreusei del dazno kairiojo sono skausmo<o ir menesines man niekada neveluodavo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kationak @ 2008 05 24, 20:59)
pms as vadinu menesnes smile.gif Nezinau kodel galvoju del negimdyvinio,tikreusei del dazno kairiojo sono skausmo<o ir menesines man niekada neveluodavo. schmoll.gif


PMS nera menesines, o tik laikotarpis pries jas! Na, tai tau gal ir gali buti nestumas, bet nebutinai negimdiminis. Manau, kad gydytoja atsakys i visus tavo klausimus.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif as vel su klausimuku pas jus blush2.gif
Jau anksciau minejau, kad itariu, kad as nestuke.gif bet geguzes 12 apsilankius pas gine nieko konkretaus nesuzinojau, gal taip, o gal ir ne doh.gif 16d prasidejo tepliojimas, kraujavimas... verysad.gif paskui testas rode riebu I ir bespalve antra juostele verysad.gif maniau, kad zirniukas pabego verysad.gif
Bet jau kuris laikas jauciuosi keistai, krutine padidejus, jautrus speneliai, sleikstuliukas ir seip bendras silpnumas blink.gif Tad sekmadieni ir siandien dariaus NT abu rode II, siandieniniam testuke antra juostele isryskejo greiciau ir geriau matoma nei sekmadieniniam, bet pakankamai blanki, nors ir rozine g.gif siand privaciai apsilankiau pas gine apziurejus pasake, kad nestumo neapciuopia ir nemato verysad.gif o paziurejus i NT, kad teigiama rezultata gali rodyti del cistos g.gif nors cista pas mane jau senai, bet niekada teigiamo NT nebudavo, tai kaip cia? ar gali buti, kad O5.16 zirniukas pabego, o db kitas kabinasi? blush2.gif ar tiesiog slapukas geras? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Galejo buti zirniukas, bet hormonu pusiausvyra leciau atsisato, jei ir buvo pakitimai. pasidaryk kraujo testa, antra sleikstliukas mazdaug nuo 6 savaites prasideda, kai padideja "nestumo hormonas" siuo metu siaucia virusas, kuris beje irgi pasireiskia sleikstuliuku..geriau pasidaryk kraujo tyrima, jis tau tikslaiu parodys
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2008 06 06, 18:02)
Sveikos mergaites  4u.gif  as vel su klausimuku pas jus  blush2.gif
Jau anksciau minejau, kad itariu, kad as  nestuke.gif  bet geguzes 12 apsilankius pas gine nieko konkretaus nesuzinojau, gal taip, o gal ir ne  doh.gif 16d prasidejo tepliojimas, kraujavimas...  verysad.gif paskui testas rode riebu I ir bespalve antra juostele  verysad.gif maniau, kad zirniukas pabego  verysad.gif
Bet jau kuris laikas jauciuosi keistai, krutine padidejus, jautrus speneliai, sleikstuliukas ir seip bendras silpnumas  blink.gif Tad sekmadieni ir siandien dariaus NT abu rode II, siandieniniam testuke antra juostele isryskejo greiciau ir geriau matoma nei sekmadieniniam, bet pakankamai blanki, nors ir rozine  g.gif  siand privaciai apsilankiau pas gine apziurejus pasake, kad nestumo neapciuopia ir nemato  verysad.gif  o paziurejus i NT, kad teigiama rezultata gali rodyti del cistos  g.gif nors cista pas mane jau senai, bet niekada teigiamo NT nebudavo, tai kaip cia? ar gali buti, kad O5.16 zirniukas pabego, o db kitas kabinasi?  blush2.gif ar tiesiog slapukas geras?  blush2.gif  g.gif


Sveika, man buvo panasi situacija. Po ovuliacijos praejus 7 dienoms, pradejau daryti NT, nes labai noriu susilaukti vaikiuko. Man isryskedavo II tai po 3, tai po 2 val, pries pat menesines jau rode II po 7 min, o menesiniu diena (jos prasidejo vakare, o testuka dariau ryte) jau rode I. As buvau isitikinusi kad nescia, atsirado visi simptomai (pykinimas, is speneliu skystis tekejo paspaudus, kvapai erzino, i tualeta laksciau, pilve sunkumas), o su menesinemis visi simptomai dingo. Taip ir nesupratau kodel rode II unsure.gif . O cista kiausideje ir as turiu, tai gal ir man del cistos II rode? Manau tu gali buti ir nestuke.gif , reikia laiko kad paaisketu. Gal dar ir nemato ginekologe, pabandyk po keliu dienu NT pakartoti.
Atsakyti