Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(davija @ 2009 02 19, 15:53)
Ką galiu pasakyt, kad žiauriai skanus bigsmile.gif
Bet su tešla tai man truputį sudėtinga, ar miltus reikia dėt į karštą šokoladą? Aš dėjau į karštą, išmaišiau viską ir kol iš šaldytuvo paėmiau grietinę ir atskaičiavau šaukštus, ten taip sukietėjo viskas g.gif aišku maišiau, maišiau, bet vistiek gumuliukų liko. O tešlą tai ir nekeptą galima valgyt lotuliukas.gif

o viespatie kaip grazu ir skanu bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šių keksiukų receptas , yra " Cipciuko temoje " ( trečioje ) , kadangi del per didelių foto negaliu idėti nuorodos , tai teks apsilankyti pas mane blush2.gif ( aišku , jei jie juks patiks ) .......

user posted image

Atsakyti
sveikos 4u.gif
cia as su tokiu techniniu klausimuku smile.gif nusipirkau keksiukams tu popieriniu krepseliu, tai man idomu ar su jais cia kepama? jie man neuzsidegs? neissilydys ir pan? smile.gif
aciu ax.gif
Atsakyti
Neišsilydis schmoll.gif , neužsidegs schmoll.gif , tik jei tu jų nedėsi dar į metalines ar silikonines formeles , tai vienos popierinės tau bus mažai , ji neatlaikys svorio ( tešlos ) ir gausis lepšis , patariu imti kokias 4 formeles vieną kitoje , kad būtų tvirčiau , tada keksiukai turės formą , o tos 3 iš keturių liks kitam kartui , joms nieko nenutiks mirksiukas.gif

Tiesa , jei silikoninės formelės , jokių popierinių nereikia , tik prieš dedant tešlą truputi patepk aliejum , gali pabarstyti miltais ar kakava ( ant jau išteptos aliejumi ) ....šitoj mano foto - silikonas . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 26 vasario 2009 - 19:27
oj aciu labai bigsmile.gif
dar vienas techninis klausimas, kiek reikia pilti teslos i ta krepseli, manau jei iki virsaus pilsiu tai kai prades kilti tesla eis per krastus, tai mazdaug kiek reikia uzpildyti ji, kad graziai iskeptu? smile.gif
Atsakyti
visai iki viršaus nedapilk mirksiukas.gif

o jei silikoninėj formoj kepsi, tai tept formos su nieko nebereikia schmoll.gif čia pagrindiniai silikonų privalumai bigsmile.gif
Atsakyti
aš ir kai ką darau silikoninėj formoj tai niekuo netepu ir nebarstau ax.gif
Atsakyti
didelis aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
iskepiau bigsmile.gif tikrai begalo faini ir skanus gavosi, o jau grazuciai smile.gif tik gaila nemoku foto ieklti, neparodysiu jums ju... sad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2009 02 27, 14:21)
iskepiau  bigsmile.gif  tikrai begalo faini ir skanus gavosi, o jau grazuciai smile.gif tik gaila nemoku foto ieklti, neparodysiu jums ju... sad.gif  doh.gif


Nu kaip dabar be nuotraukos verysad.gif Pabandyk užkraut fotkę per www.radikal.ru. Kai įkelsi - paspausk šalia nuotraukos žodelį "uveličit" ir po padidėjusia nuotrauka yra daug fotkės adresų. Tai nukopijuok antrą adresą į šį žinutės rašymo lauką. Galima ir pirmą adresą imti, bet tada jį reikia įkelti per "IMG" mygtuką kur virš žinučių rašymo lauko yra. Jei fotkė per didelė ten galima ir dydį pasikeisti. Pabandyk - lauksim keksiukų biggrin.gif

Atsakyti
Niu va prisirašiau receptukų iš čia, tai dabar kepsiu, būtinai parašysiu įspūdžius ax.gif
Atsakyti