Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

niu duodu tokia nuorodele, nes kitaip man neiseina.
cia mano keksiukai http://www.ipix.lt/desc/73922352/.
bet man taip patiko juos kepti, kad jau dabar ieskausi antro receptuko ir eisiu kepti dar 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusijana: 27 vasario 2009 - 15:03
QUOTE(liusijana @ 2009 02 27, 15:01)
niu duodu tokia nuorodele, nes kitaip man neiseina.
cia mano keksiukai http://www.ipix.lt/desc/73922352/.
bet man taip patiko juos kepti, kad jau dabar ieskausi antro receptuko ir eisiu kepti dar  4u.gif



Mmmm kokie skanučiai keksiukai wub.gif wub.gif wub.gif
Pabandysiu tau pagelbėti, po tavo nuotraukyte yra 3 adresai, nukopijuok 3-ią adresą čia kur žinutes rašom mirksiukas.gif ir tavo nuotraukytes mes matysim mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

aŠ kaip pradedanti namų šeimininkė pas jus su klausimu blush2.gif kepant keksą tokioj apvalioj formoj su skyle (ne silikoninė), kuo ją ištept ir kaip gražiai išimt? ir jei pvz.recepte rašoma, kad sudėjus tešlą į formą viršų pabarstyt cukraus-cinamono-smulkintų riešutų mišiniu. Čia kalbama apie stačiakampią kekso formą, o tai toj apvalioj kaip tada su tuo pabarstymu? juk išsiverst turi tas keksas g.gif

būčiau dėkinga už pamokymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2009 02 27, 19:19)
sveikos,

aŠ kaip pradedanti namų šeimininkė pas jus su klausimu blush2.gif  kepant keksą tokioj apvalioj formoj su skyle (ne silikoninė), kuo ją ištept ir kaip gražiai išimt? ir jei pvz.recepte rašoma, kad sudėjus tešlą į formą viršų pabarstyt cukraus-cinamono-smulkintų riešutų mišiniu. Čia kalbama apie stačiakampią kekso formą, o tai toj apvalioj kaip tada su tuo pabarstymu? juk išsiverst turi tas keksas g.gif

būčiau dėkinga už pamokymus 4u.gif


labute smile.gif as pavydziui jei kepu metalineje skardoje tepu ja aliejumi arba dar geriau sviestuku smile.gif tuomet issiima tikrai be problemu smile.gif na su tuo pabarstymu tai cia jauciu galioja toms skardoms kur atsisega sonas ir atsidaro ji arba maziems keksiukams kuriu kazkaip imantriai isimti nereikia smile.gif
tai tiek is mano patirties 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusijana: 27 vasario 2009 - 18:33
QUOTE(liusijana @ 2009 02 27, 18:31)
labute smile.gif as pavydziui jei kepu metalineje skardoje tepu ja aliejumi arba dar geriau sviestuku smile.gif tuomet issiima tikrai be problemu smile.gif na su tuo pabarstymu tai cia jauciu galioja toms skardoms kur atsisega sonas ir atsidaro ji arba maziems keksiukams kuriu kazkaip imantriai isimti nereikia smile.gif
tai tiek is mano patirties  4u.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 14, 21:28)
Vel kepiau Negriuka. Buciau nedejus,nes identiska jau rodziau, ale siek tiek paterliojau as ji, tai vistik idesiu smile.gif RECEPTAS




Rugiagele,bandysiu kepti negriuka. Turiu tik viena klausima - recepte nurodyta,kad soda maisoma su miltais,t.y. negesinama, ar nesijaucia jos skonis?Mat niekad i joki kepini nedejau negesintos sodos,uztat suabejojau ax.gif
aciu
Atsakyti
Yra tokių receptų , kur soda n e g e s i n a m a......tai ir čia turbūt tokia tešla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2009 02 28, 18:59)
Rugiagele,bandysiu kepti negriuka. Turiu tik viena klausima - recepte nurodyta,kad soda maisoma su miltais,t.y. negesinama, ar nesijaucia jos skonis?Mat niekad i joki kepini nedejau negesintos sodos,uztat suabejojau  ax.gif
aciu


I kekso tesla dedama grietine arba kefyras, kurie soda nugesina jau tesloje smile.gif
Atsakyti
Keksiukai su Nutella wub.gif
user posted image
Receptas
Atsakyti
gal ir kvailas klausimas, bet paklausiu biggrin.gif Kepant keksiukus siuose popieriniuose krepseliuose, tai tiesiog galima ir kept tik juose ar dar reikia plius i formele idet?
Atsakyti
Jei dėsi į 1 , nelaikys formos , reikia kokiu 4 ( sudėti vienas kitame ), bet 3 liks geri , panaudodi kitą kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 28, 22:33)
Jei dėsi į 1 , nelaikys formos , reikia kokiu 4 ( sudėti vienas kitame ), bet 3 liks geri , panaudodi kitą kartą  smile.gif

mat kaip, atvirai pasakius niekad nebuvau taip pgalvojus biggrin.gif
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti