Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Dilma @ 2008 05 21, 13:03)
Arba mano vaikai auksiniai, arba darželis - superinis biggrin.gif . Iš Pauliaus praktiškai tik kartą teko girdėt bl..t. Ir tai buvo Maskvoj, kai BMW, jį nešdamas, parduotuvėj už kažko užkliuvo ir vos nedribo. Ot tada skambėjo visa rusiška parduotuvė nuo vaiko keiksmų doh.gif  blush2.gif biggrin.gif . O spasibo tai nėjo prisimint biggrin.gif . O Gustė iš vis nevartoja tokių "perliukų".

drinks_cheers.gif darželis darželis drinks_cheers.gif biggrin.gif pas mus irgi tokie žodeliai - bais reti svečiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2008 05 21, 13:15)
drinks_cheers.gif darželis darželis  drinks_cheers.gif  biggrin.gif  pas mus irgi tokie žodeliai - bais reti svečiai  mirksiukas.gif

pas tave reti, pas ją vopšė nėr bigsmile.gif tongue.gif
pas mus dar nėr tfu tfu tfu..bet tikrai žinau kad bus.....
Atsakyti
QUOTE(Inga-mama @ 2008 05 21, 13:21)
pas tave reti, pas ją vopšė nėr bigsmile.gif  tongue.gif
pas mus dar nėr tfu tfu tfu..bet tikrai žinau kad bus.....

nu kaip nėr bigsmile.gif o ten maskvoooj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 05 21, 13:03)
Arba mano vaikai auksiniai, arba darželis - superinis biggrin.gif .

Dėl darželio sutikčiau, tik patikslinčiau, kad ne tik nuo darželio, bet ir nuo grupės priklauso. Simonas irgi be keiksmaždžių užaugo ir iki šiol nelabai supranta, kuo tie žodeliai nuo eilinio skiemenų kratinio skiriasi. Jokūbas pirmą stipresnį žodelį šiais metais parsinešė ir kol kas nelabai jį akcentuoja, bet Martynukas doh.gif ... O darželis gi tas pats...
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2008 05 21, 13:22)
nu kaip nėr  bigsmile.gif  o ten maskvoooj  tongue.gif

Maskvoj pas Dilmą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 09:55)

Man rodos, kuo daugiau jūs viską draudžiat, stebitės, grąsinat, tuo tie žodeliai smagesni jiems cool.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 09:55)
Normalus dalykas irnesakyk.gif A tai kaip tą daiktą pavadint g.gif Mano ir mazgiai žino, kas tas yr. Pimpalas, da pimpalas... nail.gif

Liepa tą daiktą vadina "bumbulu"

kartą buvo pasinešusi ant š.... ir viskas apš...., nuš.... ir t.t. tai ėjau su auklėtoja kalbėti iš kur pas mano vaiką tokia šneka. sakė, kad berniukas vienas taip šneka. bet nuo to karto nebešnekėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2008 05 21, 15:20)
Liepa tą daiktą vadina "bumbulu"


manoji tai "pelė" cool.gif
Atsakyti
Nu ir kuom tos pelės nusikaltę, kad jų vardu TĄ daiktą vadint... g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 15:34)
Nu ir kuom tos pelės nusikaltę, kad jų vardu TĄ daiktą vadint... g.gif  tongue.gif

Maniškė tą daiktą vadina uodega blink.gif O su keiksmažodžiais jau būna bet retai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 21, 15:36)
Maniškė tą daiktą vadina uodega blink.gif

doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 15:34)
Nu ir kuom tos pelės nusikaltę, kad jų vardu TĄ daiktą vadint... g.gif  tongue.gif

nu kad dieds taip pavadino doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti