Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

A tai pas mamą kate g.gif

Op, ir prarijo pelę... scare.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 16:05)
A tai pas mamą kate g.gif

Op, ir prarijo pelę... scare.gif doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif ...jo interesnai čia gaunas lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image nu šakės
Atsakyti
poster_offtopic.gif čia tema apie darželius. Jėgine, su savo katės - pelės teorijom marš į miegąmąjį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 16:05)
A tai pas mamą kate g.gif

Op, ir prarijo pelę... scare.gif doh.gif  lotuliukas.gif

Bet čia variantas. bigsmile.gif
Čia toms mamytėms, kurios nežino, kaip vaikui paaiškinti, kaip atsiranda vaikai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 05 21, 16:47)
poster_offtopic.gif čia tema apie darželius. Jėgine, su savo katės - pelės teorijom marš į miegąmąjį biggrin.gif

O ką aš, ką aš... čia Inga apie peles temą užvedė... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 05 20, 21:41)
Manoji baisesnį žodį parsinešė, karts nuo karto pavartoja, o žodelis: pizdaras.  doh.gif

doh.gif siaubas, aš esu girdėjus kaip darže susipykusios mergaitės viena kitą gaidžiu vadino lotuliukas.gif

QUOTE(Inga-mama @ 2008 05 21, 09:23)
nu ką mes, namie:, žiūrės auklė (susitariau jau šią savaitę), anytą, ir aš kartais unsure.gif , jazau kaip eis per kišenę kai auklė žiūrės....jazau jazau, bet ką darysi, manoji jautruolė ir dabar jau lyg išlindom iš tų lygų ....tai mums tas vasarinis dar per anksti.....
blink.gif , nu blem.....
aš tai pavyzdžiui nežinau kaip reikės atpratinti jei manoji pavartos tokių, ką jūs darot? unsure.gif

Šiandien gavau lapėlį, kad liepos mėn maniškė prirašyta į "Žiogelį" g.gif kaži kaži kaip bus, bet bandysim paeit unsure.gif

QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 09:55)
Normalus dalykas irnesakyk.gif A tai kaip tą daiktą pavadint g.gif Mano ir mazgiai žino, kas tas yr. Pimpalas, da pimpalas... nail.gif Taip pat žino, kad tas daiktas viešai nedemonstruojamas, škia taip pat ir viešai nevartojamas. O namie... visko būna smile.gif irnesakyk.gif

Man rodos, kuo daugiau jūs viską draudžiat, stebitės, grąsinat, tuo tie žodeliai smagesni jiems cool.gif

O maniškė nžn kas tas pimpalas doh.gif biggrin.gif , kažin ar ji žino, kad pas berniukus tokie dalykiukai blush2.gif

QUOTE(jovana @ 2008 05 21, 10:17)
Pvz aš net nežinojau, kad kai žagsi, reik gerti vandenį truputį pasilenkus į priekį ir kairę ranką už nugaros...  - močiutės pamoka.  doh.gif

O mūsų močiutė sako, kad jei žagsi, tai šalta yra blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2008 05 21, 18:11)

O maniškė nžn kas tas pimpalas  doh.gif  biggrin.gif , kažin ar ji žino, kad pas berniukus tokie dalykiukai  blush2.gif


irnesakyk.gif čia tik tau taip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 15:05)
A tai pas mamą kate g.gif

Op, ir prarijo pelę... scare.gif doh.gif  lotuliukas.gif

Garsiai juokiausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o mes malonybiškai vadinam pimpaliuku ax.gif
Jonas žino tokių žodžių, bet nevartoja, kartais pasakoja kad Mantas taip kalba iš darželio ir tečiui pasako kad negražu taip kalbėti, jei tetis nusikeikia biggrin.gif

Ugnius man vieną dieną važiuojant sako bile uoti(debile važiuok)ten toks grybas užstabdė ir aš sustojau,o Ugnius jam tai taikė, čia jau tečio mokykla blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2008 05 21, 10:17)
Pvz aš net nežinojau, kad kai žagsi, reik gerti vandenį truputį pasilenkus į priekį ir kairę ranką už nugaros...  - močiutės pamoka.  doh.gif

balerinos naudoja. Jei pradedi žagsėti reikia ant pirštų galų rankas laikant už nugaros išgerti vandens ryjant mažais gurkšniukais. Turėtų kas nors padėti su puoduku. Vienu metu įtempiama ir atpalaiduojama diafragma, užtai nustojama žagsėti. Aš kokioj 4 klasėje žurnale tą perskaičiau ir visada naudoju.

QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 21, 15:36)
Maniškė tą daiktą vadina uodega blink.gif

pas mus irgi uodega , pati ištyrinėjo darželyje kas po kam, pati išvadas padarė. Mergaitės tai beuodegės
Atsakyti
Nu ką pabandžiau žiauriausiu būdu mažę šiand pagąsdint blush2.gif , sakau jei negražiai kalbėsi iškris liežuvis iš burnos blush2.gif , tai ji man visą seriją po kelis kartus tų žodelių pavarė ir sako "a kodėl neiškrito" doh.gif lotuliukas.gif
Nusprendžiau imtis kitos taktikos - nieko negirdžiu cool.gif

QUOTE(Dilma @ 2008 05 21, 18:27)
irnesakyk.gif čia tik tau taip atrodo biggrin.gif

turbūt doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(buciux @ 2008 05 21, 18:27)
pas mus irgi uodega , pati ištyrinėjo darželyje kas po kam, pati išvadas padarė. Mergaitės tai beuodegės

thumbup.gif lotuliukas.gif


Tiesa, gal, kurios vaikas lanko tą žiogelį ir galit ką pakomentuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2008 05 21, 18:11)
O mūsų močiutė sako, kad jei žagsi, tai šalta yra  blink.gif  doh.gif

Čia leliukams taip būna, bet ne visada.

QUOTE(*Jura* @ 2008 05 21, 20:55)
Nu ką pabandžiau žiauriausiu būdu mažę šiand pagąsdint  blush2.gif , sakau jei negražiai kalbėsi iškris liežuvis iš burnos  blush2.gif , tai ji man visą seriją po kelis kartus tų žodelių pavarė ir sako "a kodėl neiškrito"  doh.gif  lotuliukas.gif

Va todėl ir negalima gąsdinti nesamais dalykais, nes vaikai paprastai patikrina. mirksiukas.gif
Atsakyti