Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ezra @ 2008 05 21, 16:54)
Bet čia variantas. bigsmile.gif
Čia toms mamytėms, kurios nežino, kaip vaikui paaiškinti, kaip atsiranda vaikai. biggrin.gif


thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Jura* @ 2008 05 21, 18:11)
doh.gif siaubas, aš esu girdėjus kaip darže susipykusios mergaitės viena kitą gaidžiu vadino  lotuliukas.gif


O aš girdėjau, kad viena skundžiasi, jog ją ožiu pavadino... Tai mama ir sako: -Aišku, kad tu ne ožys, o ožka.
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 05 21, 17:01)
O ką aš, ką aš... čia Inga apie peles temą užvedė... ax.gif

nu jau nu jau ax.gif
Atsakyti
Šiandien sužinojau kad nuo rudens keičiasi abi auklėtojos grupė ir vaikai tik 4 lieka kiti išeina į priešmokyklinę g.gif jau dabar pradedu nerimaut kaip čia seksis adaptuotis ar nebus kaip pirmą kartą g.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 23, 16:49)
Šiandien sužinojau kad nuo rudens keičiasi abi auklėtojos grupė ir vaikai tik 4 lieka kiti išeina į priešmokyklinę g.gif jau dabar pradedu nerimaut kaip čia seksis adaptuotis ar nebus kaip pirmą kartą g.gif

Aš gi tau dar pernai sakiau mirksiukas.gif . Pareina mūsų buvusi grupė ir auklėtojos. Nieko, bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 23 gegužės 2008 - 15:52
QUOTE(Dilma @ 2008 05 23, 16:51)
Aš gi tau dar pernai sakiau mirksiukas.gif . Nieko, bus gerai 4u.gif

Klausyk mus kelia į budinčią 6 gr gal žinai kaip ir kas ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 23, 16:53)
Klausyk mus kelia į budinčią 6 gr gal žinai kaip ir kas ten ax.gif

Aš tik apie savo buvusią grupę žinau, Žiogelius.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 05 23, 16:54)
Aš tik apie savo buvusią grupę žinau, Žiogelius.

Kaži kaip sakė sukomlektavo grupę vaikų gimusių tais pačiais metais ir į 6 gr g.gif Mūsų auklėtojos gauna mažiukus. Man gaila kad keičiasi auklėtojos patiko man šitos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 23, 16:57)
Kaži kaip sakė sukomlektavo grupę vaikų gimusių tais pačiais metais ir į 6 gr g.gif Mūsų auklėtojos gauna mažiukus. Man gaila kad keičiasi auklėtojos patiko man šitos ax.gif

Nežinau, kokios ten pas jus buvo. Bet dėl vaikų - visada taip būna. Pas mus nuo rugsėjo irgi ateina 7 naujokai. O keli "mažiukai"" išeina smile.gif .
Atsakyti
o man toks klausimas ramybes neduoda:

nuo 3 m turim vieta darzely prie namu, taciau nuo 2 iki 3... ax.gif ar verta del 1 m ieskotis darzelio kitame miesto rajone, o paskui pereiti i prie namu esanti?

temos nelabai seku, tai butu saunu, jei mamytes parasytu i az ax.gif
Atsakyti
iš mūsų grupės išeina tik vienas vaikas.....klausiau ar bus naujokų sakė kad ne, nu Rugsėjį pamatysim unsure.gif
Atsakyti
labas, mamytes,

Siandien mano vaikis (kuris dar tik 2 savaites kaip lanko lopseli po puse dienos) apkandziojo kitus vaikus. TAip sake aukletojos. Namuose jis taip iki siol niekad nedare. Neturime ir kaimynu vaikuciu, is kuriu galetu ismokti taip daryti. Taciau aukletoja tvirtina, kad grupeje niekas nesikandzioja... KA DARYTI? As truputi sutrikusi, kadangi nezinau, kaip elgtis toliau. Bausti negaliu, nes namie jis nesikandzioja. Kalbetis apie tai irgi per mazas (1.8 m). Kaip tokiu atveju elgtis? Bijau, kad tai netaptu iprociu, be to, ir nesmagu, kad skriaudzia kitus vaikus. Aisku, mane nuramino, kad nieko jis ten rimto nepadare - visi vaikai uz ji metais vyresni, taciau...

Tiesa, pries savaite patebejom, kad ismoko mustis, ypatingai, kai kazko negauna... Pasidare toks OZHYS is didziosios raides... Gal kas kokiu patarimu duos?
Atsakyti
jei namie to nedarė ir nėr kaimynų iš kurių tai išmoktų, tai viso to "gėrio" jis išmoko darželyje....

o kad jis nesikandžiotų tai grupėje/lauke tai turi kontroliuot/prižiūrėt/pastebėt auklėtojos.... unsure.gif

o dėl ožių....jis dar daug ko iš ten parsineš doh.gif kantrybės ir nenusileisti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga-mama: 27 gegužės 2008 - 13:30