Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

Sveikinam laimetojus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir aciu visiems kas balsavo uz mumis 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveiki, wub.gif
Sveikinam nugaletojus ir dekuj kad uz mus balsavot, tikrai foto ne is geriausiu, net nesitikejau kad kazkiek gausim balu o cia se tau II vieta, mums labai malonu ir dziugu nufantastika drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justina20: 18 kovo 2008 - 11:34
QUOTE(justina20 @ 2008 03 18, 11:28)
sveiki,  wub.gif
Sveikinam nugaletojus ir dekuj kad uz mus balsavot, tikrai foto ne is geriausiu, net nesitikejau kad kazkiek gausim balu o cia se tau II vieta, mums labai malonu ir dziugu nufantastika  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


o man superinė fotkė ax.gif aš irgi už ją balsavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 03 18, 12:31)
o man superinė fotkė ax.gif aš irgi už ją balsavau mirksiukas.gif


sveiki, labai dekoju uz balseli, bet paskaiciau cia kad visiem nepatinka kad esam II vietoj, tiesa pasakius pati to netikejausi doh.gif verysad.gif gal verta ja atiduoti kitam herojuj, man negaila mirksiukas.gif
tikrai neesu profesionale kad deti super geras nuotraukas, idejau ka turejau is savo albumo, idomaus ir juokingo
Atsakyti
QUOTE(justina20 @ 2008 03 18, 11:37)
sveiki, labai dekoju uz balseli, bet paskaiciau cia kad visiem nepatinka kad esam II vietoj, tiesa pasakius pati to netikejausi  doh.gif  verysad.gif  gal verta ja atiduoti kitam herojuj, man negaila mirksiukas.gif
tikrai neesu profesionale kad deti super geras nuotraukas, idejau ka turejau is savo albumo, idomaus ir juokingo

aj,mažiau kreipk dėmesį į tas,kur kabinėjasi smile.gif man ji verta antros vietos smile.gif labai graži vaiko ir šuns draugystė ir pats momentas šaunus pagautas,nesupozuotas ir pan smile.gif tikrai niekam nieko nereikia atiduoti ax.gif beje,šiaip dažniausiai ir būna,kad tos nuotraukos,kurios sulaukia daug kometarų (nesvarbu kokių) užima aukštas vietas ax.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojams 4u.gif
Ir ačiū toms, kam patiko mano Siamo katė
user posted image
Atsakyti
Sveikos. Atsiprašau, kad ne į temą rašau, bet būtinai pasirašykite peticiją prieš žiaurų elgesį su gyvūnais ir kitiems perduokite
http://www.fishki.ne...nt.php?id=32633
Atsakyti
Ot žiopla, pražiopsojau balsavimą doh.gif O jau tiek puikių kadrų buvo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(justina20 @ 2008 03 18, 11:37)
sveiki, labai dekoju uz balseli, bet paskaiciau cia kad visiem nepatinka kad esam II vietoj, tiesa pasakius pati to netikejausi  doh.gif  verysad.gif  gal verta ja atiduoti kitam herojuj, man negaila mirksiukas.gif
tikrai neesu profesionale kad deti super geras nuotraukas, idejau ka turejau is savo albumo, idomaus ir juokingo

irnesakyk.gif baiktu ...būt nepatikę ,tiek balsų būtai nesurinkus...viskas gerai,nenukabink nosies mirksiukas.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi uz antra vieta. as uz sia nuotrauka balsavau!
Aciu uz viena balseli, nesitikejau! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darbsti: 18 kovo 2008 - 15:43
Sveikiname nugalėtojus!!! 4u.gif Ir dėkojam net už 6 balsus rolleyes.gif
Atsakyti
aš vis dar manau, kad antra vieta balsų gavo, tik todėl, kad joje vaikas. nes tikrai negraži, matosi visa kiaulidė, be to ir prastos kokybės unsure.gif
Atsakyti