Įkraunama...
Įkraunama...

100% patikrinta supernedieta

QUOTE(renoska @ 2008 01 23, 22:46)
Pasiskaičiau ir nustebau, kad jeigu jau sveika, tai ir neskanu  g.gif Galima ir sveiką maistą pasigaminti skaniai. Na, o jei problema yra valios stygiuje, tai niekas nepagelbės, nes oru gyvas nebūsi, taigi valgyti vistiek teks  biggrin.gif Tai jau geriau tada skaniai thumbup.gif , tik žymiai mažesniais kiekiais mirksiukas.gif


Sutinku. Sveikas masitas irgi gali buti skanus.
Po pirmo nestumo nesunkiai atsikraciau nereikalingu kg. O dabar sekasi zymiai sunkiau. Tiesa pasakius visai blogai verysad.gif Svoris nesumazejo, bet padidejo. Viskas del nesaikingo valgymo ir fizinio kruvio stokos.
Anksciau visai neturejau problemu del svorio, kuris svyravo 52-54 kg ribose, dabar sveriu 64-65! Valgau ziauriai daug, vyras tik stebiasi, kaip man viskas telpa:) Mane ir mazaja vadina mano storules biggrin.gif
Vis noriu pradeti liekneti, bet negaliu prisiruoshti. Tai gal pradesiu nuo rytojaus:)

Mano receptas paprastas: maziau valgyti ir daugiau judeti. Anksciau siu dvieju taisykliu uztekdavo palaikyti 52 kg svori. O dabar nesilaikau savo taisykliu

Tukiu viena klausima, kuom blogas kofeinas ar kava, daug kur skaitau, kad nepataria ja gerti g.gif
Atsakyti
Tavo dieta - efektyvus būdas sumažinti svorį. Ir labai šaunus patarimas norinčioms sulieknieti GREITAI. Ilgam užsiimant tokiais dalykėliais kūnas išseks.
Atsakyti
QUOTE(ilijuska @ 2005 04 16, 22:10)
PERSILAUŽIK IR PILNAI ATSISAKYK BULKŲ, LEDŲ, SVIESTO, SALDUMYNŲ, DUONOS, DEŠRŲ, KEPSNIŲ KEPTŲ ALIEJUJE, BULVYČIŲ, MAKARONŲ, CUKRAUS, LEMONADŲ, SURIO, PYRAGAIČIŲ.....
,


Ko nevalgyt as irgi labai gerai zinau, ale nerandu ka valgyt. Ir nuo to ieskojimo, ka valgyt, vel pradedu viska valgyt...
Pasaka be galo...
Atsakyti
Viskas priklauso nuo gebėjimo teisingai pasirinkti!
Atsakyti
sveikos 4u.gif paskaičiau ir man patiko thumbup.gif noriu jungtis prie jūsų ax.gif aš irgi anksčiau su riebaliukais problemų neturėdavau.svoris būdavo apie 53 kg,tačiau viskas prasidėjo po gimdymo doh.gif (aišku,nereikia kaltinti nėštumo blush2.gif )ir sekmingai tesiasi jau ketverius metus topsecret.gif kai šiandien užlipau ant svarstyklių ,vos nenugriuvau swoon.gif skaičiai nerealūs 72 kg cry.gif VISKAS noriu būti savimi patenkinta flirt.gif ir nuo šiandien pradedu lieknėti mirksiukas.gif l
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2008 02 18, 20:24)
sveikos  4u.gif paskaičiau ir man patiko  thumbup.gif  noriu jungtis prie jūsų  ax.gif  aš irgi anksčiau su riebaliukais problemų neturėdavau.svoris būdavo apie 53 kg,tačiau viskas prasidėjo po gimdymo  doh.gif (aišku,nereikia kaltinti nėštumo  blush2.gif )ir sekmingai tesiasi jau ketverius metus  topsecret.gif  kai šiandien užlipau ant svarstyklių ,vos nenugriuvau  swoon.gif skaičiai nerealūs 72 kg cry.gif VISKAS noriu būti savimi patenkinta  flirt.gif ir nuo šiandien pradedu lieknėti  mirksiukas.gif l

Taip, Taip as irgi su tavimi, nuo sendien thumbup.gif
Mano Ansvoris nedidelis, 7kg, bet kai ziuriu i veidrodi saves neapkenciu ir viskas baigesi kaip visada- apsiryjimu! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguziuke: 29 vasario 2008 - 21:55
Aš tai irgi po gimdymo sustambejau blush2.gif . stengiuosi nuo 18 val. nevalgyt, bet aišku nevisada taip išeina. o labai didelės valios tai neturiu 4u.gif ax.gif . Bet artėja šilti oreliai ir vis tiek reiks nusimest storiausius megstukus thumbup.gif . Ir tada žiūrėsim ką turim po drabužiais thumbup.gif thumbup.gif verysad.gif
Atsakyti
Merginos ir as noriu jungtis prie jusu 4u.gif jus visos taip ryztingai nusiteikusios bet gal galite pasakyti kaip su tais lasinukais kovosite aggressive.gif as jau pradejau sportuoti bet manau kad reiketu dar ir maista pareguliuoti tik nezinau kaip
Atsakyti
Sveikos merginos, as ir noriu prisideti prie jusu butu idomu suzinoti kaip ketinate liekneti... As ir po gimdymo svorio priaugau kaip turi buti... o dabar arteja vasara ir tikrai nera malonu varyti prie ezero ir rodyti savo lasinukus, tada atrodo visi taip i tave ziuri, fu jausmas tai ne koks...
Atsakyti
labas! smile.gif atrodo, kad taip paprasta laikytis tavo taisykliu lotuliukas.gif ,bet siek tiek isbandytas variantas... verysad.gif .Truksta valios, nezinau kaip save perlauzt?! Po gimdymo priaugau nemazai, iki jo irgi truputuka... blush2.gif Bandziau valgyt neriebiai, vakarais nevalgydavau, bet kai atsistodavau ant svarstykliu tai doh.gif jokio rezultato ir vel i saldytuva!!!!! 4u.gif Ka daryt, kaip save iveikt???? tai man didele problema.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ilijuska @ 2005 04 16, 21:10)
[COLOR=red][FONT=Times] labukas visiems.. esu storulia jau 5 metus.mano svoris po truputi kilo į viršų, tačiau kažkaip nenorėjau to matyti. mano svoris buvo 52 kg - dabar( iki dietos) 75kg. labai apsileidau ir iki savo vestuvių (07,30d.) turiu numesti kaip minimum 13 kg. iš jų 4,5 kg jau numečiau  ax.gif ir TIK PER 8 DIENAS[B] .prisijunk ir TU... biggrin.gif
SUPER NEDIETA:
1. TURI TURĖTI TIKSLĄ (PVZ: SURASTI VAIKINĄ, VASARĄ UŽSIDĖTI BIKINI.., TIK NESIJUOK, KAD SU JUO ATRODYSI KLAIKIAI jei įsivaizduoji save dabar smile.gif)
2. PERSILAUŽIK IR PILNAI ATSISAKYK BULKŲ, LEDŲ, SVIESTO, SALDUMYNŲ, DUONOS, DEŠRŲ, KEPSNIŲ KEPTŲ ALIEJUJE, BULVYČIŲ, MAKARONŲ, CUKRAUS, LEMONADŲ, SURIO, PYRAGAIČIŲ.....
3. NEGALVOK, KAD TAI LABAI SUNKU...smile.gif AŠ RAŠAU IR LABAI TAVE SUPRANTU, NES BEGALO MĖGSTU PICAS, BE SURIO NEGALIU GYVENTI, O MACDONALDE SEDĖJAU IŠTIESAS DIENAS IR VAKARE PRIEŠ PATĮ MIEGĄ IŠGERDAVAU DAUG TO PRAKEIKTO SALDAUS LEMONADO... cry.gif
4. VALGYK RYTE IR DAUG KRAMTYK, PER PIETŲ PERTRAUKĄ IŠGERK KAVOS BE CUKRAUS IR NEKIMŠK SKRANDŽIO TAIS RIEBALAIS...
5. PAVALGYK PRIEŠ 18:00 LENGVAI NEPRIKIMŠK SKARANDŽIO...
6. JEI JAU MATAI, KAD NEBEGALI IR TAVE TRAUKIA PRIE ŠALDYTUVO, NUEIK PASIVAIKŠČIOK ARBA GERIAU EIK MIEGOTI IR GALVOK KAD TAI TIK VAKARAS IR TU GALĖSI PAVALGYTI IŠ RYTO...
7. ATEINA NUOSTABUSIS RYTAS - TU JAUTIESI TOKIA LENGVA IR SAVIMI PATENKINTA, KAD TAIP LENGVAI NEPASITRAUKSI IR ATSIKRATYSI TO SVORIO KURIO TAU NU VISIŠKAI NEREIKIA.
8. PAPRAŠYK KO NORS, KAD TAU PADĖTŲ (MAN PADEDA MANO PUSBROLIAI IR DRAUGĖ. JIE VISĄ LAIKĄ STEBI KĄ AŠ VALGAU. JEI JAU MATO, KAD PER DAUG SAU LEIDŽIU TAIP IŠRAŠO MALKŲ, KAD TAS KASNIS NE TIK Į BURNĄ NELENDA, BET JAU IR AKYS NEBENORI)
9. PO 5 DIENŲ ATSISTOK ANT SVARSTIKLIŲ IR TIKRAI PAMATYSI REZULTATĄ JEI NE 4,5 KG TAI 2 AR 3KG TAU GARANTUOTI.

BE TO 1 KARTĄ Į SAVAITĘ DARYK SKARANDŽIO VALYMĄ. TAI VISAI NEBRANGU IR LAAAABAI EFEKTYVU. NUEIK Į VAISTINĘ IR NUSIPIRK LAISVINANČIŲJŲ "BISAKODIL" KAINA 2LT SU CENTAIS IŠGERK 3-4 TABLETES (NEVIRŠYK NORMOS)TIK VAKARE PO 3-4 VAL. IŠ TULIKO IŠEISI TIK PO 0,5 VAL. BUK TAM PASIRUOŠUSI SPROGIMAS BUS DIDŽIULIS, TAČIAU EFEKTAS STULBINANTIS.

JEI KAS NE TAIP AR JAU NEBEIŠEINA RAŠYK Į ilijucha@gmail.com
A6 TYKIU TAU VISKAS ĮŠEIS    thumbup.gif

4u.gif Ar dar gyva? Ypač po tų tablečių doctor.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(virgut81 @ 2008 03 25, 22:41)
labas! smile.gif atrodo, kad taip paprasta laikytis tavo taisykliu lotuliukas.gif ,bet siek tiek isbandytas variantas... verysad.gif .Truksta valios, nezinau kaip save perlauzt?! Po gimdymo priaugau nemazai, iki jo irgi truputuka... blush2.gif Bandziau valgyt neriebiai, vakarais nevalgydavau, bet kai atsistodavau ant svarstykliu tai doh.gif  jokio rezultato ir vel i saldytuva!!!!! 4u.gif Ka daryt, kaip save iveikt???? tai man didele problema.. verysad.gif

mastau.gif man irgi ta pati problema, valios nulis..
simta kartu bandziau jau nuo siandien susiimu, ir vel po kiek laiko, tik uzvalgau po tos valandos kada zadu nevalgyt, ir vel viskas is pradziu, kai sportavau ir stengiausi prsiziureti ka valgau rezultatai lyg ir matesi, nesisveriau, bet kunas sutvirtejo, tik pradejau nebesportuot ir vel viskas pasidare taip kaip buvo.. 4u.gif
Atsakyti