Įkraunama...
Įkraunama...

100% patikrinta supernedieta

na ir as svarstau apie sporta koki, kad tik sulekniet nors truputi! g.gif bet ir tam reikia valios ir kantrybes... bandziau po sesiu nevalgyt ir jau jautesi truputuka bet nebeistveriu blush2.gif . auginant maziuka nera lengva rast laiko sportui arba nepavalgyt sedint namie...
Atsakyti
QUOTE(virgut81 @ 2008 03 27, 21:16)
na ir as svarstau apie sporta koki, kad tik sulekniet nors truputi! g.gif bet ir tam reikia valios ir kantrybes... bandziau po sesiu nevalgyt ir jau jautesi truputuka bet nebeistveriu blush2.gif . auginant maziuka nera lengva rast laiko sportui arba nepavalgyt sedint namie...

geriausias budas suliekneti manau, tai buti uzsiemusiai thumbup.gif
mano irgi tokia pati beda, jei neturiu ka veikt tada varstau saldytuvo duris blush2.gif lotuliukas.gif
as nuo praeitos savaites bandau po sesiu nevalgyt, paziuresim kaip ilgai istversiu, nors alkana tikrai nesijauciu ir kolkas noro valgyti po sesiu nera, tikiuosi taip ir toliau bus, tikrai veiksmingas dalykas smile.gif
Atsakyti
Nu sakes, paskaiciau pirmame puslapyje, kad autorė siūlo išgerti BISAKODILIO doh.gif
Baisi nesamone schmoll.gif Ar žinote, kad šis vaistas labai stiprus? Jis ziauriai kenkia jūsų žarnynui.. Pasiskaitykit informacinį lapelį. Be to, ši pavojingą vaistą dažnai vartoja merginos ir moterys turinčios valgymo sutrikimų. Jis nepadeda mesti svorio nes is organizmo pasalina tik valdeni ir kitus skyscius todel pradejus valgyt ir gert viskas grizta ir kaupiasi organizme. Todel prasideda koju, veido tinimai nuo besikaupianciu skysciu.
Taip, pavartojusios bisakodilio jausites lengvesnes skysciu saskaita, bet neapsigaukit... ax.gif
Atsakyti
sveikutes,jungiuosi ir as prie jusu,per sv numeciau 2,5kg siaip daug pastangu pakolkas nereikia,nes valgau viska tik po nedaug ir bandau valgyti namini maista ,nes l megau visokius mgdonalds,kfc ir t.t tai siu dalyku nevalgau ir puikiai sekasi.dar ryte pasportuoju 30min su orbitreku ir 200 atsilenkimu padarau(cia su treniruokliu) tongue.gif ir vakare taip pat,po 6val nieko nevalgau nes nenoriu ,nu nebent koki ananasa,nes kaskur skaiciau kad jis tirpdo riebalus,bet tiksliai nezinau smile.gif labai noriu numesti 7kg kaip seksis? g.gif tikiuosi,viskas bus kaip galvoju.
Atsakyti
as irgi negaliu laikytis grieztu dietu, o vat dabar pradejau nevalgyti po 18 val....atsilo orai, su vaikuciu dazniau bunam lauke, daugiau km nuvaziuojam vezimuku.....diena valgau ka noriu ir kada noriu........aisku privengiu labai jau daug riebaus maisto....dazniau troskinu ar kepu........geriu daug vandens ir praktiskai i visus gaminamus patiekalus dedu selenu thumbup.gif ir vietoje laisvinamu vaistu siulyciau stikline kefyro su selenemis, tikrai veiksmingiau......per 2 savaites mano tokio valgymo - 3 kg nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 04 20, 07:20)
as irgi negaliu laikytis grieztu dietu, o vat dabar pradejau nevalgyti po 18 val....atsilo orai, su vaikuciu dazniau bunam lauke, daugiau km nuvaziuojam vezimuku.....diena valgau ka noriu ir kada noriu........aisku privengiu labai jau daug riebaus maisto....dazniau troskinu ar kepu........geriu daug vandens ir praktiskai i visus gaminamus patiekalus dedu selenu  thumbup.gif  ir vietoje laisvinamu vaistu siulyciau stikline kefyro su selenemis, tikrai veiksmingiau......per 2 savaites mano tokio valgymo - 3 kg nera  thumbup.gif


Nieko sau!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gera dieta ir kas svarbiausia, psichologiskai netraumuojanti bei veiksminga. bigsmile.gif As ir stengiuosi po 18 val nevakgyti, jau beveik savaite kaip pradejau gerti daugiau vandenuko.Tai ziuresim...Kol kas dar bijau lipti ant svarstykliu... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif skaitau, ir matau, kad dauguma cia pasakytu patarimu, yra klaidingu. tiesiog noriu pataisyti kelis, jei jau leisite? rolleyes.gif
Kazkas rase, kad ledai- sveika, tai yra visika nesamone, nesvarbu, kad jie turi 80 ar 150 koloriju, ne jose esme, o visoje sudetyje. Mes stambejame nuo nesuderinto maisto, ir nuo per didelio riebalu ir angliavandeniu kiekio! o ju leduose laaabai daug!
Galiu duoti puiku patarima- mano draugas sportininkas, labai prisiziuri savo mityma, todel puikiai zinau, apie visus tuos riebalus, baltymus ir t.t. blush2.gif
Noredamos suliekneti- sumazinkite sunaudojamu angliavandeniu ir riebalu kieki! Visikai ju neatsisakykyte! nes atsisakius svoris tikrai kris, bet tik kai vel pradesite juos valgyti, jis gris su kaupu.organizmas iprates is maisto gauti ivairiu medziagu, ir kai ju nebegauna- stresuoja ir pradeda kaupti viska i save. vakare,valgykite tik daug baltymu turinti maista pvz grudeta varske, ar siaip liesa varske, nes organizmas virskindamas baltymus sunaudoja 30% visu koloriju, tai paskaciuokite, suvalgote varskes 100 kcl, kol suvirskina lieka tik 70kcl mirksiukas.gif
pamatysite, nereikes saves kankinti ir busite grazios neidedamos daug pastangu wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif Sveikinu su tokiais pasiekimais... Manau irgi, kad merginoms dažniausiai reikia spyrio, kad jos galėtų apsipręsti.. Bet man sunku...Kažkaip dienos ritmas toks įtemtas, kad tik po 18 fgrįžtu ką tada daryti, o pietųnespėju pavalgyti...? unsure.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Gerbiu tas merginas ir moteris,kurios turi valios.Visam šitam dalykui bigsmile.gif Mano nevalgymas,po 18 val.pasibaigia po 3 dienų unsure.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as!!!:))) bet bijau.... sveriu 64.ugis 164:D turiu numest maziausiai 5kg.padesit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmel @ 2008 10 08, 14:37)
Jungiuosi ir as!!!:))) bet bijau.... sveriu 64.ugis 164:D turiu numest maziausiai 5kg.padesit? rolleyes.gif

Ech,kad man tik tiek butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 10 14, 01:19)
Ech,kad man tik tiek butu  ax.gif

man tie 5 kg net ir nesimatytų , kad dingo doh.gif
Kad tik tokia problema būtų verysad.gif
Atsakyti