Įkraunama...
Įkraunama...

100% patikrinta supernedieta

manau verta pabandyti!:)
Atsakyti
QUOTE(justyte_voveryte @ 2008 05 02, 09:48)
Sveikos mergaites 4u.gif  skaitau, ir matau, kad dauguma cia pasakytu patarimu, yra klaidingu. tiesiog noriu pataisyti kelis, jei jau leisite? rolleyes.gif
Kazkas rase, kad ledai- sveika, tai yra visika nesamone, nesvarbu, kad jie turi 80 ar 150 koloriju, ne jose esme, o visoje sudetyje. Mes stambejame nuo nesuderinto maisto, ir nuo per didelio riebalu ir angliavandeniu kiekio! o ju leduose laaabai daug!
Galiu duoti puiku patarima- mano draugas sportininkas, labai prisiziuri savo mityma, todel puikiai zinau, apie visus tuos riebalus, baltymus ir t.t. blush2.gif
Noredamos suliekneti- sumazinkite sunaudojamu angliavandeniu ir riebalu kieki! Visikai ju neatsisakykyte! nes atsisakius svoris tikrai kris, bet tik kai vel pradesite juos valgyti, jis gris su kaupu.organizmas iprates is maisto gauti ivairiu medziagu, ir kai ju nebegauna- stresuoja ir pradeda kaupti viska i save. vakare,valgykite tik daug baltymu turinti maista pvz grudeta varske, ar siaip liesa varske, nes organizmas virskindamas baltymus sunaudoja 30% visu koloriju, tai paskaciuokite, suvalgote varskes 100 kcl, kol suvirskina lieka tik 70kcl mirksiukas.gif
pamatysite, nereikes saves kankinti ir busite grazios neidedamos daug pastangu wub.gif

Visiskai sutinku.Tik as atsisakiau pienisku produktu.Vartoju juros produktus, vaisius ir darzoves, riesutus, seklas ir dziovintus vaisius.Per 3 sav. numeciau 3,5 kg.Ir apimtys labai pasikeite.Ypac apmazejo"kumpeliai" ant strenu.Ir beto labai man skanu taip valgyti.Tiek visokiu patiekalu prisimastau thumbup.gif
Atsakyti
mano galva super patariimai biggrin.gif o pirmas, iš patirties sakau,-pats efektyviausias biggrin.gif nors dabar dar kemšu sladumynus, bet tikrai prisijungsiu prie jūsų biggrin.gif
Atsakyti
Grudeta varske turi iki 7 % riebalu.I nera naturalus produktas, geriau jau paprasta vartoti.Na o vaisiu nepatartina norint mesti svori..
Atsakyti