Įkraunama...
Įkraunama...

Douglas

QUOTE(bliuskė @ 2008 08 02, 16:22)
Toks jausmas, kad dauguma perka tik dėl mėginukų  blink.gif
aš irgi nesuprantu, kodėl tie mėginukai taip sureikšminami? biggrin.gif
kiek aš jų esu gavus, tai daugiau nei pusė taip ir lieka nepanaudoti. bet čia gal kaip kam.
o į temą - Douglase dar nebuvau. Tik mačiau, kad akropoly yra. O kaip kitur? Pas mane mieste vienintelė sarma kol kas dar tik sarma. jas visas keis ar tik kelias? g.gif
Atsakyti
na as tikrai kosmetika perku ne del meginuku blink.gif bet visada maloniau kai prie pirkiniu dar gauni kokia dovanele...
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2008 08 02, 17:48)
aš irgi nesuprantu, kodėl tie  mėginukai taip sureikšminami? biggrin.gif
kiek aš jų esu gavus, tai daugiau nei pusė taip ir lieka nepanaudoti. bet čia gal kaip kam.
o į temą  - Douglase dar nebuvau. Tik mačiau, kad akropoly yra. O kaip kitur? Pas mane mieste vienintelė sarma kol kas dar tik sarma. jas visas keis ar tik kelias? g.gif

Visų tikrai nekeis schmoll.gif
Atsakyti
Rinkausi kompaktinę pudrą ir šešėlius, iš smalsumo būtent "Douglas" parduotuvėje, tai aptarnavimas tikrai patiko smile.gif Nieko negaliu pasakyt smile.gif
Atsakyti
jamam sita parduotuve biggrin.gif man patiko. ir aptarnavimas ir visa kita.rimtas konkurentas kristutei.


QUOTE(Supergirl @ 2008 08 02, 17:48)
aš irgi nesuprantu, kodėl tie  mėginukai taip sureikšminami? biggrin.gif
kiek aš jų esu gavus, tai daugiau nei pusė taip ir lieka nepanaudoti. bet čia gal kaip kam.


prie ko sureiksminami. cia viskas i aptarnavima sueina. malonu, kuomet palikusi kazkokia suma pinigu gaunu dar kazka isbandyt, dar del kazko konsultuoja ir galiausiai ateini dar kart pas juos. o ne tai, kad sumokejai- ir asta la vista baby.
Atsakyti
Buvau ir labai patiko. Nusipirkau Juicy Couture kvepalus ir Lancom kremą kūnui. Liuks parduotuvė, erdvi, niekas nesibado užpakaliais ir daug visko. Bet Kristiana ir vistiek mielesnė. Gal dėl to, kad daugiau brandų ir šiaip ten prabangesnis pasirinkimas.
Atsakyti
man nepatiko... apejau, apsukai rata ir isejau doh.gif kazkaip nejauku liko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2008 08 06, 19:35)
man nepatiko... apejau, apsukai rata ir isejau  doh.gif  kazkaip nejauku liko  ax.gif

drinks_cheers.gif As irgi siandien pirma kart pasilankiau,nezinau ka ten pirkti.
Atsakyti
aš šiandien irgi apsilankiau pirmą kartą. pirkau balzamo plaukams ir gavau lorealio savaiminio mėginėlį ir kvepalų. to, ko man tikrai nereikėjo, bet tai paėmiau, negi išmesi biggrin.gif
o pati parduotuvė tai man patiko, viskas aiškiai išdėliota, neperkrauta, labai patiko, kaip kvepalai sudėlioti smile.gif
Atsakyti
Buvau Douglas parduotuveje Prancuzijoje,tai likau apkereta prekiu pasirinkimu,prie kvepalu buciau pasilikus visa diena jei ne vyras burbantis salia biggrin.gif Kai busiu lietuvoje butinai apziuresiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievshe @ 2008 08 07, 22:22)
Buvau Douglas parduotuveje Prancuzijoje,tai likau apkereta prekiu pasirinkimu,prie kvepalu buciau pasilikus visa diena jei ne vyras burbantis salia biggrin.gif Kai busiu lietuvoje butinai apziuresiu smile.gif
manau, kad Lietuvoj nepavergs prekių gausa. Bent man taip pasirodė, kad pasirinkimas tikrai nėra platus. Tačiau mano akims ten užteko visko, kažkaip net lengviau gal išsirinkt, ko reikia, kai ne perkrautos lentynos.
Atsakyti
Tikra teisybe jei mazas pasirinkimas tai ir maziau reikia smile.gif
Atsakyti