Įkraunama...
Įkraunama...

Douglas

Supergirl, labai geras pastebėjimas, kad kai neperkrauta, lengviau randi ko tau tikrai reikia. Douglas'e buvau jau keturis kartus, iš kurių du kartus prekinausi ir nei karto nesijaučiau blogai. Aptarnavimas geras, bet veido kosmetikos konsultantės PC "Europa" Sarmoje geresnės, turinčios daugiau patirties ir kokybiškiau konsultuoja. Douglas'e šiek tiek plavinėja, nemoka taip patarti ar įvertinti. Gal laikui bėgant pagerės ar išmoks g.gif
Atsakyti
Gal žinote, ar Douglas'e galioja Sarmos dovanų čekiai? Ir, ar ten yra Dior bei YSL kosmetikos?
Atsakyti
man tai douglas nepaliko didelio ispudzio.norejau kad pagaliau atsirastu lt mac unsure.gif
tai kazkaip kristiana vistiek man labiau del pasirinkimo.
o i konsultantes isvis jokiu dideliu vilciu nededu,pati zinau ko man reikia
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2008 08 26, 22:36)
Gal žinote, ar Douglas'e galioja Sarmos dovanų čekiai? Ir, ar ten yra Dior bei YSL kosmetikos?

Galioja čekiai, yra ir Dioras, ir YSL smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2008 08 27, 07:38)
Galioja čekiai, yra ir Dioras, ir YSL smile.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Apsilankiau ir aš šioje parduotuvėje smile.gif Išties aptarnavimas malonus, skiriasi nuo kitų "Sarmų": daugiau brand'ų, įvairesnis kvepalų bei kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių pasirinkimas ax.gif Dar netyčiom papuoliau į kadrą, vyko kažkokių kvepalų prezentacija biggrin.gif Pridovanojo įvairių mėginukų ir pavaišino šokoladiniais triufeliais mus su dukryte rolleyes.gif

Žodžiu, pirmas įspūdis geras, koks tik geras begali būti, lyginant su kitomis lankytomis parduotuvėmis Lietuvoje mirksiukas.gif

Užsieny toks priėmimas įprastas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozinee: 28 rugpjūčio 2008 - 22:02
Visa rugseji vazinejantis kartingais Aukstadvario kartodrome galima laimeti DOUGLAS arba SARMOS prizu bigsmile.gif

http://www.rotena.lt....php/pageid/469
Atsakyti
Na, ar buvo jau kuri nors Panoramos Douglase? Įdomu, koks asortimentas. Yra naujų gamintojų ar ne?
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2008 11 07, 20:42)
Na, ar buvo jau kuri nors Panoramos Douglase? Įdomu, koks asortimentas. Yra naujų gamintojų ar ne?

Naujų gamintojų, bent dekoratyvinės nepastebėjau rolleyes.gif
Atsakyti
panoramoj man apšvietimas ir interjeras patiko labiau nei akropoly smile.gif o beto tik įėjus mėginukus dalino, tai gavau labai fainą veidroduką smile.gif žodžiu antroji gera parduotuvė po TBS wub.gif
Atsakyti
Panoramoje is kremu La Prairie yra o is dekoro visai tas pats asortimentas berods..
Atsakyti
taip laukiau naujienų iš dekoratyvinės kosmetikos, o pamačiau vėl eilinę Sarmą doh.gif iš to kas yra net nepilnas asortimentas schmoll.gif jau nebelaukiu stebuklų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BabyGirl: 10 lapkričio 2008 - 10:04