Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(Belle @ 2006 07 24, 11:40)
o maniskiam tai pasiseke
galetu knarkt kiek nori, nes as negirdziu lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai gal nuo garsaus knarkimo apkurtai blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema siaubas doh.gif net negaliu užmigti per jo knarkima
Atsakyti
Gerai, kad aš tokių problemų neturiu biggrin.gif Na, o jei jis knarktu, tai žadinčiau jį ir neleisčiau jam miegot, taip kaip ir jis man neleidžia. Na, o jei ir tai nepadetu, tada jau eičiau į kitą kambarį miegot, o tai jau tikrai būtu veiksminga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 07 27, 16:10)
Gerai, kad aš tokių problemų neturiu  biggrin.gif  Na, o jei jis knarktu, tai žadinčiau jį ir neleisčiau jam miegot, taip kaip ir jis man neleidžia. Na, o jei ir tai nepadetu, tada jau eičiau į kitą kambarį miegot, o tai jau tikrai būtu veiksminga  ax.gif

lotuliukas.gif nori pasikeisti vietomis? po vienos nakties " zadinimu" butum visa diena pikta kaip sirse lotuliukas.gif ir miegojimas kitame kambaryje ne visada padeda, kai kurie knarkia taip, kad net visas namas dreba( cia aciu dievui ne maniskis) lotuliukas.gif
Atsakyti
Negirdėjot anekdoto apie knarkimą? Reikia praskėsti kojas, "tas" užkris ant už išeinamosios angos, nebus traukimo ir knarkimo (čia kaip krosnyse) lotuliukas.gif

Man pasisekė - aš pati knarkiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruksniukas @ 2006 08 03, 00:49)
Man pasisekė - aš pati knarkiu thumbup.gif

vargsas tavo vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
mergičkos,na kokios čia bėdos, juk tam yra ausų kištukai.
Atsakyti
Maniskis knarkia jei tik isgeres buna.... ax.gif tada einu i kita kambary miegot... tongue.gif
Atsakyti
Mano vyrelis irgi megejas paknarkti o man tai baisiausia kančia ypač kai jis buna po furšeto na tada aš manau ir kaimynu ausys kenčia,tokioje situacijoje man belieka tik gelbėtis bėgimu i kita kambari. biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis tai retai knarkia biggrin.gif o kai užknarkia tai duodu į šoną blush2.gif arba būna ir tai nepadeda tada norį užkišu tai tas gaudydamas ora išsižioja ir nebeknarkia 4u.gif seniau labai mėgdavo dantim gręžti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Austre 123 @ 2006 07 27, 13:31)
Pas mane ta pati problema siaubas doh.gif  net negaliu užmigti per jo knarkima


Pas mus ta pati problema - taip vyras knarkia, kad net sienos dreba. Ir ne tik vyras, bet dar ir šuo. Galit išsivaizduot, kokio koncerto turiu klausytis. Šunį dar nutildau, bet vyro - ne. pas jį kreiva nosies pertvara, reikia daryti operaciją. Gal tuomet problema išsispręs g.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, ir atrodo, kad viskas apie mano drauga rasoma sad.gif knarkia visom pozom ir visai, gal ant pilvo truputį tyliau biggrin.gif mane atai ziauriai nervina, nes as ir taip sunkiai uzmiegu, o jei dar koks triuksma, tai visai unsure.gif atskirai miegost neisieina, nes mazam kambary gyvenu, tai kai jis pas mane nenakvoja tada pamiegu thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti