Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(Afroditte @ 2006 10 17, 09:16)
geriausiai tai kai minga jau-pradeda knarkt-budinu sakau verskis-jis blink.gif as neknarkiau,as dar nemiegu laugh.gif  huh.gif



QUOTE(micietta @ 2006 10 26, 18:14)
huh.gif nu zinai, kai iki 5 nemiegi, tai ne iki buciniu lotuliukas.gif as tai kai labai uzknisa spardyt pradedu  lotuliukas.gif
huh.gif aha, ir dar kai sakai,  verskis, tai sako, as jau verciuosi brangioji, tuoj tuoj, ir guli toj pacioj  pozoj doh.gif


Nu negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
joooo g.gif cia tikra nelaime, tas knarkimas. Maniskis knarkia visokiom pozom, dar jei nelabai pavarges, tai ant nugaros maziau, bet jei pavarges, tai nors bek, ne tik is kambario, bet ir is namu verysad.gif Blogiausia buna, jei jis pradeda knarkti, kol as dar nespeju uzmigti, tada jau mano visa naktis tampa bemiege. Na, jei uzmiegu pirma, tai to knarkimo nelabai begirdziu, uztenka keliu niuksu jam i pasone per nakti ax.gif Bet, kaip pagalvoju, kiek rytu esu sutikusi tom paciom akim doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Mes irgi turim problemu su knarkimu. Ypac paryciui. Dar pats miegas ,o jis pradeda. verysad.gif Tada tiek prasibudinu, kad nebegaliu uzmigti, o keltis vel nera kaip, nes vaikas miega ir nesitrankysi virtuveje 4 - 5 ryto. unsure.gif Tada tos kelios valandos iki kelimosi kaip visi metai praeina. Tai snaudi tai ne. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mano vyriškis irgi knarkia, ar jis guli ant nugaros, ar ant šono. Kumšteliu aš jam- nustoja knarkti, o po kiek laiko ir vėl tas pats. Va taip ir darbuojuosi naktimis. O dar būna, kad užniūniuoja lotuliukas.gif .
Atsakyti
MB irgi paknarkia. Ne per seniausiai kazkaip nustojo, tai gal kokias 3 savaites neknarke, kazkuria diena klausia manes, ar dar knarkia, sakau- NE lotuliukas.gif ir kaip tycia ta nakti vel knarke, ryte sakau geriau butum neklauses, ar vis dar knarki mirksiukas.gif Tai vis turiu kumsteleti i sona, kad duotu miegot blink.gif
Atsakyti
MB jokie kumščiavimai nepadeda.Bandžiau išeiti miegoti į kitą kambarį - vistiek girdžiu.Kiekvienos nakties laukiu kaip košmaro.Nebežinau ką daryti
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 09, 09:46)
Mano vyriškis irgi knarkia, ar jis guli ant nugaros, ar ant šono. Kumšteliu aš jam- nustoja knarkti, o po kiek laiko ir vėl tas pats. Va taip ir darbuojuosi naktimis. O dar būna, kad užniūniuoja  lotuliukas.gif .


va av ir pas mus taip būna lotuliukas.gif arba pradeda gailiau dūsaut, tada žadinu ir klausiu - gal ką skauda, negera, kas nors nutiko? O jis žiūri išplėtęs akis, maždaug "boba, ko čia kabinėjies? Aš miegu" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 11 17, 21:30)
va av ir pas mus taip būna  lotuliukas.gif arba pradeda gailiau dūsaut, tada žadinu ir klausiu - gal ką skauda, negera, kas nors nutiko? O jis žiūri išplėtęs akis, maždaug "boba, ko čia kabinėjies? Aš miegu"  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif . Ir mano vyriškis kartai padūsauja, po to ryte klausiu, ką sapnavo, bet vargšelis nieko neatsimena, tik pats juokiasi, kad tokias "nesąmones daro" miegodamas.
Atsakyti
biggrin.gif anekdotas.
Moteris ateina pas gygytoja ir klausia ar yrakokie nors vaistai ir budas nuo knarkimo?
Gydytojas sako:kai vyras uzmigs ir prades knarkti praskesk jam kojasNa moteris parejo namo vakare vyras atsigule i lova,tik uzmigo ir pradejo knarkti ji prisoko ir praskete kojas.Ir stebuklas nustojo knarkti.Ir taip kiekviena vakara.Po menesio ateina pas gydytoja ir sako: na paveike tas koju prasketimas,bet kame reikalas.kai tai suseja su kojom.? smile.gif Na gydytojas ir sako:
Prasketei kojas,kiausinukai nusileido,uzpakali uzdenge ir traukos nera.Pabandykit gal pades lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa21 @ 2006 11 23, 17:22)
biggrin.gif anekdotas.
  Moteris ateina pas gygytoja ir klausia ar yrakokie nors vaistai ir budas nuo knarkimo?
Gydytojas sako:kai vyras uzmigs  ir prades knarkti praskesk jam kojasNa moteris parejo namo vakare vyras atsigule i lova,tik uzmigo ir pradejo knarkti ji prisoko ir praskete kojas.Ir stebuklas nustojo knarkti.Ir taip kiekviena vakara.Po menesio ateina pas gydytoja ir sako: na paveike tas koju prasketimas,bet kame reikalas.kai tai suseja su kojom.? smile.gif Na gydytojas ir sako:
  Prasketei kojas,kiausinukai nusileido,uzpakali uzdenge ir traukos nera.Pabandykit gal pades lotuliukas.gif

O jeigu vyras miega ant šono, kaip tada? lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif versk ant nugaros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sveta03 @ 2006 11 17, 15:54)
MB jokie kumščiavimai nepadeda.Bandžiau išeiti miegoti į kitą kambarį - vistiek girdžiu.Kiekvienos nakties laukiu kaip košmaro.Nebežinau ką daryti


koks siaubiakas.. doh.gif man yra panasiai, jis gali net vos vos knarkti, bet as jau pasokusi kaip kobra ant lovos svyruoju.. lauke patrankos gali saudyti - as ramiau reaguociau, o i knarkima jau, kaip koks alergenas.. jis dar neknarkia, bet ta garsa tik pradeda leisti, o as jau sedziu.. bet , aciu devui, knarkia TIK ant nugaros.. tai kokius 20 kartu per nakti abu "pabendraujam".. vartomes



QUOTE(Rasa21 @ 2006 11 24, 17:37)
lotuliukas.gif versk ant nugaros  biggrin.gif


tik ant nugarios knarkiam, jei knarktu visose pozose.. nusisauciau arba isiskyrciau blink.gif
Atsakyti