Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(kryyste @ 2006 10 03, 13:35)
Perskaiciau visa tema, ir atrodo, kad viskas apie mano drauga rasoma  sad.gif knarkia visom pozom ir visai, gal ant pilvo truputį tyliau  biggrin.gif mane atai ziauriai nervina, nes as ir taip sunkiai uzmiegu, o jei dar koks triuksma, tai visai  unsure.gif atskirai miegost neisieina, nes mazam kambary gyvenu, tai kai jis pas mane nenakvoja tada pamiegu  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif


Man jau geriau miegoti šalia knarkiančio vyro, nei vienai. Matyt ne taip jau labai jis mane užknisa lotuliukas.gif
Atsakyti
dauzau per sonus,bet ne ilgam padeda lotuliukas.gif
Atsakyti
Sianakt bandziau cepseti po ausim, bet tik atsibudo ir paklause gal as valgyt noriu ar ka g.gif jauciu reiks tuos pleistrus pirkt kur cia buvo pamineti
Atsakyti
Mano knarkia tik kai miega ant nugaros ti visada miega ant sono vargselis blush2.gif
Atsakyti
verysad.gif O kad kas išrastų efektingus vaistus nuo knarkimo.. Kartais jau taip ilgai kol užmiegu, o dar jeigu brangusis pradeda knarkt, tai tikrai garantuotai kokias kelias val. neužmigsiu
Atsakyti
mano vyrelis irgi su tokia pacia problemele - knarkalius. Pora mete buvo nustojes knarkti. nepadedavo nei apdauzimai , nei cepsejimai po ausimi. ax.gif
Nustojo knarkti, kai gime lelius ir pagrasinau kad jei su savo knarkimais pazadins ji, kelsis pats ir priziures. Kaip mat knarkimai liovesi. thumbup.gif Tai kol vaikas paaugo miegojom ramiai.
bet.... vaikas dabar miega savo kambari, o as vel klausaus tos pacios melodijos.
aprprpuuu, prooo.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mielasis retai knarkia , tfiu tfiu tfiu... Ai, man tai netrukdo, miegu - negirdziu. irnesakyk.gif
Atsakyti
knarkia tik kai guli ant nugaros g.gif jiems ten gal ka uzspaudzia biggrin.gif ant sonu tvarka...tai kai pradeda trimituoti,gauna niuksa ir neatsibudes jau zino ka daryti-verciasi ant sono..
geriausiai tai kai minga jau-pradeda knarkt-budinu sakau verskis-jis blink.gif as neknarkiau,as dar nemiegu laugh.gif huh.gif
Atsakyti
hi hi, man tai juokas ima, kai aplinkiai, jei tenka kur kitur nakvoti, sako, kad mano vyras laaabai knarkia biggrin.gif nes as nieko negirdziu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gi_de_R: 22 spalio 2006 - 11:52
lotuliukas.gif pabuciuoti reikia ir tuoj nustos knarkti
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 10 22, 21:40)
lotuliukas.gif  pabuciuoti reikia ir tuoj nustos knarkti

Žinok,bandžiau,nepadeda schmoll.gif Bet vakar įrašiau jo knarkimą,o šiandien daviau pasiklausyt,tai net pats pakraupo nuo savo sugebėjimų lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 10 22, 21:40)
lotuliukas.gif  pabuciuoti reikia ir tuoj nustos knarkti

huh.gif nu zinai, kai iki 5 nemiegi, tai ne iki buciniu lotuliukas.gif as tai kai labai uzknisa spardyt pradedu lotuliukas.gif

QUOTE
geriausiai tai kai minga jau-pradeda knarkt-budinu sakau verskis-jis  as neknarkiau,as dar nemiegu

huh.gif aha, ir dar kai sakai, verskis, tai sako, as jau verciuosi brangioji, tuoj tuoj, ir guli toj pacioj pozoj doh.gif
Atsakyti