Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(Medinis @ 2007 02 01, 15:49)
Gal migdomųjų nusipirkti? Arba keltis rytais anksčiau nei šalia gulintis asmuo.


Migdomuju dar nereikia irnesakyk.gif
tiesiog ne visada pavyksta uzmigt pirmai.
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 02 01, 14:52)
tiesiog ne visada pavyksta uzmigt pirmai.

Gal jūs taip pat knarkiate ir vyras taip pat stengiasi užmigti pirmas?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 02 01, 15:53)
Gal jūs taip pat knarkiate ir vyras taip pat stengiasi užmigti pirmas?


Dazniausiai jis labiau pavarges buna nei as. 4u.gif
Atsakyti
klausykis kai knarkia
Atsakyti
as jau kaip ir igijau imuniteta tam knarkimui. O kai pradeda knarkti, tai duodu niuksa i sona, tada pasisuka ant kito sono ir nebeknarkia lotuliukas.gif
Atsakyti
Turi tą patį "džaiugsmą" namie... O kokias priemones esate išbandę ant vyro ? Nes su ausų kamštukais miegot visą gyvenimą aš nelinkusi. Žinau, kad purškalas Ronphnyl neefektyvus, gal bandėt pleistrus nuo knarkimo ? Aš vis žiūriu į šita daiktą:
user posted image
http://www.burbuliuk...tralorpaskirtis
Tik...kaip priversti vyrą jį naudoti ? doh.gif Gal kas nors jau išbandėte ?
Atsakyti
O man tas knarkimas kazkaip nei budina nei migdo smile.gif ..nes turejau suni,kuris miegodavo pas mane lovoj,veliau salia lovos..ir labai knarkdavo..ir as taip buvau ipratus,kad jei budavo tyla atsibudus nakti,tai net paziuredavau ar viskas gerai biggrin.gif .. tai dabar kai mano vyrukas kartais uzknarkia(o tai buna labai labai retai),tai man nei silta nei salta.. tongue.gif prabundu, pasiziuriu kad salia jis..dar labiau isirausiu salia jo wub.gif ..ir saldziai toliau dedu i aki...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ATA_: 13 vasario 2007 - 13:31
mano vyras ir knarkia biggrin.gif , sako kad ir as. saves negirdziu bet vat ji tai gerai girdziu lotuliukas.gif
Atsakyti
dieve, kaip tai pazystama, vyras vos atsigules ima knarkti, bandziau ir su kamstukais miegot, na padeda, bet... ir pabandyt pirma uzmigt...cia didele problema, nes mane tai stipriai veikia, negaliu miegot ir viskas, juo labiau ,kad vyras miegodamas lyg kitas zmogus, bandai judint, pyksta, kam zadinu, paprasai apsivers ant sono, pasuka galva ant sono ir sako atsiguliau doh.gif prisikankinusi jau as, sakes, bet blogiausia, kad gilus knarkimas, kaip jo, rimtos ligos priezastis, kas gali baigtis ir infarktu, nes tai kvepavimo sutrikimai, ir knarkiant pritruksta oro, sirdis pradeda dust, pradeda zyyymiai sparciau plakt tada suveikia smegenis ir vel duodamas impulsas kvepuot, taip per nakti pasikartoja n kartu ir veda prie sirdies negalavimu, as viliuosi, kad maniskiui cia nuo ansvorio ir del rukymo bei del netaisyklingo miegojimo, dar prisideda neteisinga mityba ir stresai darbe, as nieko neissigalvojau, domejausi tuo per nemigo naktis, daug skaiciau, beje draugas musu isiopraves del sios problemos, dabar tiksliai neatsienu kaip vadinasi, ir nebeknarkia, bet cia ne Lietuvelei, nznau ar pas mus tokias operacijas daro, maniskis bando mest svori, stiprina sirdi, mete rukyt, kolkas nepastebejau, kad padetu, bet viliuosi

bet dar turejau jam irodyt, kad jis knarkia, bet cia mobilus pagelbejo, pats issigando, kai isgirdo ir pamate
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2007 02 14, 16:44)
dieve, kaip tai pazystama, vyras vos atsigules ima knarkti, bandziau ir su kamstukais miegot, na padeda, bet... ir pabandyt pirma uzmigt...cia didele problema, nes mane tai stipriai veikia, negaliu miegot ir viskas, juo labiau ,kad vyras miegodamas lyg kitas zmogus, bandai judint, pyksta, kam zadinu, paprasai apsivers ant sono, pasuka galva ant sono ir sako atsiguliau doh.gif prisikankinusi jau as, sakes, bet blogiausia, kad gilus knarkimas, kaip jo, rimtos ligos priezastis, kas gali baigtis ir infarktu, nes tai kvepavimo sutrikimai, ir knarkiant pritruksta oro, sirdis pradeda dust, pradeda zyyymiai sparciau plakt tada suveikia smegenis ir vel duodamas impulsas kvepuot, taip per nakti pasikartoja n kartu ir veda prie sirdies negalavimu, as viliuosi, kad maniskiui cia nuo ansvorio ir del rukymo bei del netaisyklingo miegojimo, dar prisideda neteisinga mityba ir stresai darbe, as nieko neissigalvojau, domejausi tuo per nemigo naktis, daug skaiciau, beje draugas musu isiopraves del sios problemos, dabar tiksliai neatsienu kaip vadinasi, ir nebeknarkia, bet cia ne Lietuvelei, nznau ar pas mus tokias operacijas daro, maniskis bando mest svori, stiprina sirdi, mete rukyt, kolkas nepastebejau, kad padetu, bet viliuosi

bet dar turejau jam irodyt, kad jis knarkia, bet cia mobilus pagelbejo, pats issigando, kai isgirdo ir pamate




Maniskis ir sako kad as isigalvoju, sakau kai irasysiu ir pamatysi. reiks ir man taip badaryti mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Sonkiukas @ 2007 02 14, 20:27)
Maniskis ir sako kad as isigalvoju, sakau kai irasysiu ir pamatysi. reiks ir man taip badaryti mirksiukas.gif

yrasyk yrasyk, bet taip kad ir vaizdas butu, nes sakys kad ne jis knarkia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 02 13, 13:15)
Turi tą patį "džaiugsmą" namie... O kokias priemones esate išbandę ant vyro ? Nes su ausų kamštukais miegot visą gyvenimą aš nelinkusi. Žinau, kad purškalas Ronphnyl neefektyvus, gal bandėt pleistrus nuo knarkimo ? Aš vis žiūriu į šita daiktą:
user posted image
http://www.burbuliuk...tralorpaskirtis
Tik...kaip priversti vyrą jį naudoti ? doh.gif Gal kas nors jau išbandėte ?


Turiu as ta prietaiseli g.gif mat as pati klaikiai knarkiu blush2.gif bet man alergija pelesiui - o kitur gyvent kol kas ner kur doh.gif
Vyras nors ir neuzmiega ir nakti pabunda per knarkima blush2.gif [asake kad taip jau tikrai nesikankinciau g.gif Jei ka galiu perleisti ta aparaciuka cool.gif
Atsakyti