Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

O reikia suprasti, kad jis Tau nepadeda ? Ar nepatogu ir nenaudoji ? Man dar įdomu, ar naktį miegant jo nepameti, nes vaikams taigi iškrenta čiulptukai kai užmiega tongue.gif Kol kas daresu vyro moralinio paruošimo stadijoje, kai viską išsiaiškinsiu, tada nuspresim, ar bandom... Ačiū už atsakymus wink.gif
Atsakyti
Paskaičiau čia ir supratau,kad daug ką kamuoja knarkiantys vyrai.Mane irgi tai varo iš proto ph34r.gif Ir gražiuoju bandau,ir į šoną kumšteliu...Nepadeda niekas verysad.gif Dar pradžioj netikėjo manim,kol neįrašiau,bet kas iš to...Tik SM pasiguost gali...
Atsakyti
Padėti gali tik migdomuju tabletytė ar miegas kitame kambaryje smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu paskutiniu metu pradejo knarkti nestiprei bet vistiek gal jau pervarkta ar kas nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2007 02 14, 21:42)
yrasyk yrasyk, bet taip kad ir vaizdas butu, nes sakys kad ne jis knarkia mirksiukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
vat vat mano saulelė irgi knarkia, gerai dar kad ne kiekvieną naktį, bet jau kai užplėšia, tai sienos dreba. Kažkaip pastebėjau jog knarkia daugiau kai būna atsipalaidavęs ir sunkiai prisižadina - kartais ant šono mažiau, nors sugeba maniškis knarkt ir į pagalvę įsikniaubęs. Reiks bandyt čepsėt, nes maniškį pas gydytojus nutempt tai be šansų, bijo kaip velnias kryžiaus... doh.gif
Atsakyti
ne visada gydytojai gali padeti tuo klausymu. jeigu tai butu lengvai pagydoma, manau daugelis musu varyte nuvarytu savo vyrus pas tuos daktarus. ale... realybe kitokia... daugeliui tai tiesiog nepagydoma...
Atsakyti
Merginos, jau rasiau, kad operacija padeda. Bet jei vyras knarkia, nekankinkit nei jo nei saves. Miegokit atskirai. Jausmai uo to nesumazes. Sumazet gali kai vyra visa nakti kumsciuosit ir pacios busit piktos, neissimiegojusios. Pasiskaitykit cia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 30 kovo 2007 - 10:10
Vat ir mano knarkia ,tai pabėgu į kitą kambarį kiek galima miegantį žmogų spardyt
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2007 03 30, 10:08)
Pasiskaitykit cia  g.gif


Na nežinau, paskaičiau, bet dauguma gi moterų miega kartu su vyru, bet kad nuo to vyrai durnėtų tai kažkaip nepastebėjau. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 03 30, 17:48)
Na nežinau, paskaičiau, bet dauguma gi moterų miega kartu su vyru, bet kad nuo to vyrai durnėtų tai kažkaip nepastebėjau.  lotuliukas.gif


Bet taip pat negaletum pastebeti jei pasidarytu protingesni. lotuliukas.gif
Atsakyti
O ka daryt jeigu tik viena kambari turim?? doh.gif
Atsakyti