Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

oi kaip mane paskutinėm dienom kankina tas knarkimas... anksti prabundu, o čia toooooooooks triukšmas, kad traukinių sąstatas plius traktorių 10 tokio nesukelia turbūt...baisu.
Atsakyti
jo,manasis taip duoda,kad net sienos linguoja.net spardyti koja pavargsta. verysad.gif
Atsakyti
As tai prasau, kad ant sono apsiverstu. Bet daznai vos tik pasivercia, uzmiega, atsivercia ant nugaros ir vel knarkia lotuliukas.gif
Atsakyti
aš dar vyro neturiu, bet kai miegam kartu su draugu, tai pastebėjau, kad jis knarkia, kai būna išgėręs
t.y. po balių
kai tik pradeda knarkti, iš karto žadinu jį blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 01 11, 17:14)
aš dar vyro neturiu, bet kai miegam kartu su draugu, tai pastebėjau, kad jis knarkia, kai būna išgėręs
t.y. po balių


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rebeka @ 2006 12 02, 01:11)
Moterytes,taigi yra toks daiktas,AUSU KISTUKAI vadinasi,nusipirkite vaistineje-ir problemos kaip nebuta.Maniskis taip kriokia,kad net kitame kambaryje girdisi.Per uzdarytas duris.Neisivaizduoju,ka reiketu daryti,jei ausu kistukai nebutu israsti.Viena vakara neradau,tai laaaaabai jau nerami naktele buvo schmoll.gif  verysad.gif vis prabudinejau. schmoll.gif


sudas tie ausu kamstukai. jei vyras parpia kitam kabaryje, tai gal jie siek tiek is slopina knarkima, nu bet jeigu vyras salia knarkia, jokio skirtumo ar tu su kamsukais ar be ju...
Papildyta:
QUOTE(Latelle @ 2006 12 15, 16:34)
Mes atskiruose kambariuose del to miegam...kodel as turiu per ji neissimiegoti? O gal kas zinot,ar bandet operacijas nuo knarkimo? Nes maniskis ruosiasi,bet ar tai padeda??



Mano vyras ziauriai knarkia,o jeigu dar isgeres, tai isvis atrodo jog karas prasidejo;-)) isprasiau operuotis nosies pertvara. isoperavo. bet dabar dar blogiau. knarkia jis ne neuzmiges. jis juk atprato per nosi kvepuoti, ir miegant vis tiek burna atsiveria ir prasideda knarkimas... nebezinau ka daryti. kamstukai nepadeda man, vaikscioti i kita kambari irgi nebeturiu jegu, o ir vidury nakties is lovos nepasikeliu kaip bunu isvargus nuo to knarkimo, nakti atrodo, kad gatava esu usmusti savo vyra, ypac jiegu esu jau kelinta naktis be miego....
Atsakyti
[quote=jura-rura,2007 01 15, 15:56
Mano vyras ziauriai knarkia,o jeigu dar isgeres, tai isvis atrodo jog karas prasidejo;-)) isprasiau operuotis nosies pertvara. isoperavo. bet dabar dar blogiau. knarkia jis ne neuzmiges.

As laukiu operacijos. Bet man operuos gerkle, kad nustociau knarkti. g.gif Miegam su vyru atskiruose miegamuose. lotuliukas.gif Pripratau, taip dabar net geriau. Negrisiu i jo miegamaji. schmoll.gif Gales ateiti tik i "svecius" pas mane. doctor.gif
Atsakyti
taip beda is vienos puses vyras knarkia is kitos kudikis verkia lotuliukas.gif nors kudikis manes tiek nenuvargina kiek vyro knarkimas nei patranka nepadetu tai padeda busido priemones spiriu i sona is kojos,kad verstusi ant sono butu daugiau kambariu miegotu vienas blink.gif
Atsakyti
oi, as irgi kankinuosi ir vienintelis dalykas kuris mane gelbeja, tai, kad pradedu nakti bambeti ant vyro ko jis knarkia, uzknisu ji ir js eina i kita kabari supykes... abidna, bet uztat issimiegu...
Atsakyti
Šiaip tai elementarus patarimas ir vyrams, ir moterims, kurių partneriai knarkia - užmikite anksčiau. Tuomet savo knarkimu trukdysite miegoti partneriui.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 02 01, 13:22)
Šiaip tai elementarus patarimas ir vyrams, ir moterims, kurių partneriai knarkia - užmikite anksčiau. Tuomet savo knarkimu trukdysite miegoti partneriui.


thumbup.gif
geras patarimas. O ka daryt, jei anksciau uzmigt nepavyksta? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 02 01, 12:33)
geras patarimas. O ka daryt, jei anksciau uzmigt nepavyksta?  blink.gif

Gal migdomųjų nusipirkti? Arba keltis rytais anksčiau nei šalia gulintis asmuo.
Atsakyti