Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Ne, reikia vieną pirkti, bet.. nepadėjo visai, be reikalo pinigėlius (ne tokius ir mažus) sumokėsit
Atsakyti
Na maniskis labai mazai kada usknarkis tai manes neerzina, bet va kaip mano tetis knarkia tai patikelit manin doh.gif doh.gif doh.gif ir ko jis tik per gyvenima neisbande net ir soskes yra tokios specelios, bet ir tos nieko gero ir vaistais doh.gif tai jam paskutinis sansas yra operacija g.gif Bet jau sitam dalikui turbut niekada laiko neskirs.
Atsakyti
Bėda tas knarkimas ir tiems kas knarkia ir tiems kas salia. unsure.gif
Atsakyti
istikruju beda, teko karta sveciuose miegot, vyras uz sienos knarke, o siaube, pravarciau akis visa nakti, neisivaizduoju zmonai ka daryt doh.gif
na, o pacios per nestuma neknarket? ax.gif as tai kaip traktoriukas pavarydavau lotuliukas.gif ypac i nestumo pabaiga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika @ 2007 05 06, 18:38)
Ne, reikia vieną pirkti, bet.. nepadėjo visai, be reikalo pinigėlius (ne tokius ir mažus) sumokėsit

As va irgi planavau pirkti, bet sakot nepadeda? verysad.gif
o taip reklamuoja .. cool.gif
Atsakyti
Kai pradejom kartu gyventi su MB, pirmas 2 savaites buvau visiskai be miego - paskui kiek pripratau, bet vis tiek nakti atsibusdavau. Siaip viska isbandziau kaip ant kokio triusio (tik ne operacija), niekas nepadejo kol maniskis nenumete 10 kg - automatiskai knarkimas pradingo, dabar knarkia tik jei gerokai isgeres! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu va, o aš dabar jau tvirtai galiu pasakyt, kad po operacijos maniškis nebeknarkia! thumbup.gif Tas silpnas "kriukčiojimas" nieko bendro neturi su ankstesniu kriokimu, kai sienos drebėdavo. Beje, operavosi nosį ne dėl knarkimo, bet gydytojas sakė, kad ir knarkimą tai smarkiai įtakos. Dabar įsitikinau, kad tiesą sakė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 19, 20:19)
Nu va, o aš dabar jau tvirtai galiu pasakyt, kad po operacijos maniškis nebeknarkia! thumbup.gif  Tas silpnas "kriukčiojimas" nieko bendro neturi su ankstesniu kriokimu, kai sienos drebėdavo. Beje, operavosi nosį ne dėl knarkimo, bet gydytojas sakė, kad ir knarkimą tai smarkiai įtakos. Dabar įsitikinau, kad tiesą sakė smile.gif


Neskaiciau visos temos blush2.gif Kas per operacija? ax.gif
Atsakyti
Vyras tai neknarkia, bet aš pavarau lotuliukas.gif Todėl ir miegam atskiruose kambariuose, jau senai rolleyes.gif .
Atsakyti
Maniškis tai retkarčiais paknarkia, tai aš jį papurtau, ir pasakau, kad knarkia, tai atsigula ant kito šono ir nebeknarkia.
Atsakyti
O mes tai abudu knarkiam, ir viens kitam netrukdom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2007 05 21, 18:31)
O mes tai abudu knarkiam, ir viens kitam netrukdom  lotuliukas.gif

tai gerai, kad taip thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti