Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 03 04, 18:54)
tau gerai tavasis suprato,o as kol keikiuos ant jo visa vakara tai jis dar apsimiegojas nusisneka,preita nakti sakau sukis ant sono,jis rekia ant manes nu pats matau
as sakau ka tu matai sukis ant sono sunku ar ka
jis vel nu pats matau neraik rodyt
sakau ***** nenusisnekek ir nenervink ka tu matai
jis-nu pats viska matau per veidrodi...ir uzmigo.
va taip kai uzlenkia neber nei zodziu.
arba viena nakti apsimiegojas ieskojo ant zemes varztelio ir neleido lipt man is lovo kad jo nesutrypciau. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na, cia man budinga,kad as kartais pusiau miego fazeje nusisneku,bet jis tai greit pabunda ir zino kodel lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 03 04, 17:54)
tau gerai tavasis suprato,o as kol keikiuos ant jo visa vakara tai jis dar apsimiegojas nusisneka,preita nakti sakau sukis ant sono,jis rekia ant manes nu pats matau
as sakau ka tu matai sukis ant sono sunku ar ka
jis vel nu pats matau neraik rodyt
sakau ***** nenusisnekek ir nenervink ka tu matai
jis-nu pats viska matau per veidrodi...ir uzmigo.
va taip kai uzlenkia neber nei zodziu.
arba viena nakti apsimiegojas ieskojo ant zemes varztelio ir neleido lipt man is lovo kad jo nesutrypciau. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal tai ir ilgai būtų tęsėsi, bet jau tą naktį taip supykau, tiek išsiliejau ant jo, kas man nebūdinga biggrin.gif Tai gal išsigando lotuliukas.gif
Vaidinau baisiausiai užpykusią, nors tokia ir buvau doh.gif ir nešnekėjau dvi dienas, kol pats nepripažino savo kaltės, nes gi ankščiau aš buvau kalta, kad jis knarkia, o aš negaliu miegoti biggrin.gif
Tai va, nebijok griežtai su juo pasikalbėti, arba arba thumbup.gif Gal suveiks g.gif O jei jau neįmanoma nieko jam padėti, užrašyk pas gydytoją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 03 04, 19:56)
Gal tai ir ilgai būtų tęsėsi, bet jau tą naktį taip supykau, tiek išsiliejau ant jo, kas man nebūdinga biggrin.gif Tai gal išsigando lotuliukas.gif
Vaidinau baisiausiai užpykusią, nors tokia ir buvau doh.gif ir nešnekėjau dvi dienas, kol pats  nepripažino savo kaltės, nes gi ankščiau aš buvau kalta, kad jis knarkia, o aš negaliu miegoti biggrin.gif
Tai va, nebijok griežtai su juo pasikalbėti, arba arba thumbup.gif Gal suveiks g.gif O jei jau neįmanoma nieko jam padėti, užrašyk pas gydytoją smile.gif


visiskai pritariu thumbup.gif Manasis irgi is pradziu giedojo, kad pati kalta, jog jautriai miegu. Dabar jau tyli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 04, 19:08)
visiskai pritariu thumbup.gif  Manasis irgi is pradziu giedojo, kad pati kalta, jog jautriai miegu. Dabar jau tyli biggrin.gif

thumbup.gif Gal čia tik mums taip pasisekė? biggrin.gif Nors reikia tris kart į stalą pabarškint, nes vėl atsipalaiduos ir pradės savo dainas dainuot biggrin.gif Bet tada tegu jau laikosiuser posted image
Atsakyti
tai visko buvo as ir rekiau ir is namu ejau,bet dabar sedziu ir jis vistiek knarkia man uz nugaros,tai uzsidedu ausinukus kad negirdeciau,sakiau eik pas daktara gydikis,operuokis ar dar ka,bet man pasake nenusisnekek, verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 03 05, 01:14)
tai visko buvo as ir rekiau ir is namu ejau,bet dabar sedziu ir jis vistiek knarkia man uz nugaros,tai uzsidedu ausinukus kad negirdeciau,sakiau eik pas daktara gydikis,operuokis ar dar ka,bet man pasake nenusisnekek, verysad.gif  blink.gif


Labai uzjauciu Tave. Oi, man taip yra ne karta buve, ypac kai esame sodyboje ar dar kur nors sveciuose. Keleta k. esu isejusi i kita kambari, tai jis be galo pyko, kad taip elgiuosi, jam buvo nesmagu, ka kiti pagalvos.
Todel jis turi viena darbeli iki vestuviu - issigydyti knarkima kazkokiu budu arba vestuviu nebus. Cia rimtai. Tikrai negaleciau taip gyventi, tiksliau po sav. nutiktu kokia nelaime - uzmigciau bevairuodama ar dar kas nors. Kai jam tai pasakiau, tai sutiko. Jei jau niekas nepades - tai tada sutiks miegoti atskiruose kambariuose, nors jam tai labai labai nepatinka. doh.gif bet as kankine numirti irgi nenoriu schmoll.gif
kartais buna gaila laiko,tai atsikeliu ir einu ka nors naudingo nuveikti prie pc arba pasitvarkyti. Uzgirdes ateina, mane nuveda i lova ir pats nemiega, skaito ka nors. bet cia irgi ne iseitis, ne vienas nepailsime.
Net nzn, ka Tau ir patarti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 05 kovo 2008 - 00:44
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 04, 12:42)

Todel jis turi viena darbeli iki vestuviu - issigydyti knarkima kazkokiu budu arba vestuviu nebus. Cia rimtai. .......... Jei jau niekas nepades - tai tada sutiks miegoti atskiruose kambariuose, nors jam tai labai labai nepatinka.


taip ir nesupratau. Jei nenustos knarkti -bus vestuves ar ne?
Atsakyti
QUOTE(...blondinas @ 2008 03 05, 13:17)
taip ir nesupratau. Jei nenustos knarkti -bus vestuves ar ne?


jei issigydys - bus, jei medicinines priemones ne viena nepades,teks jam sutikti miegoti atskiruose kambariuose - tada irgi bus, visais kitais atvejais - nebus... unsure.gif tiksliau jos bus nukeliamos velesniam laikui, kai rasime abiems tinkama sprendima del sios problemos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 05 kovo 2008 - 13:27
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 05, 01:42)
Labai uzjauciu Tave. Oi, man taip yra ne karta buve, ypac kai esame sodyboje ar dar kur nors sveciuose. Keleta k. esu isejusi i kita kambari, tai jis be galo pyko, kad taip elgiuosi, jam buvo nesmagu, ka kiti pagalvos.
Todel jis turi viena darbeli iki vestuviu - issigydyti knarkima kazkokiu budu arba vestuviu nebus. Cia rimtai. Tikrai negaleciau taip gyventi, tiksliau po sav. nutiktu kokia nelaime - uzmigciau bevairuodama ar dar kas nors. Kai jam tai pasakiau, tai sutiko. Jei jau niekas nepades - tai tada sutiks miegoti atskiruose kambariuose, nors jam tai labai labai nepatinka. doh.gif  bet as kankine numirti irgi nenoriu schmoll.gif
kartais buna gaila laiko,tai atsikeliu ir einu ka nors naudingo nuveikti prie pc arba pasitvarkyti.  Uzgirdes ateina, mane nuveda i lova ir pats nemiega, skaito ka nors. bet cia irgi ne iseitis, ne vienas nepailsime.
Net nzn, ka Tau ir patarti...

kokia tu griezta biggrin.gif ,reik ir man taip pasakyt jai neissigydii issikraustau lotuliukas.gif
Atsakyti
kuo daugiau moteris uzknisa vyra savo durnom snekom diena, tuo daugiau vyras knarkia nakti.
Gamtoj viskas tobula... kaip sauki- taip atsisaukia.
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 03 06, 10:23)
kokia tu griezta biggrin.gif ,reik ir man taip pasakyt jai neissigydii issikraustau lotuliukas.gif


na, kai viskas jau yra PO,tai kitaip.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(...blondinas @ 2008 03 06, 10:58)
kuo daugiau moteris uzknisa vyra  savo durnom snekom diena, tuo daugiau vyras knarkia nakti.
Gamtoj viskas tobula... kaip sauki- taip atsisaukia.


na, originali save pateisinanti teorija:)
Atsakyti
QUOTE(...blondinas @ 2008 03 06, 09:58)
kuo daugiau moteris uzknisa vyra  savo durnom snekom diena, tuo daugiau vyras knarkia nakti.
Gamtoj viskas tobula... kaip sauki- taip atsisaukia.

Nusišnekėjimo viršūnė lotuliukas.gif Ir sugalvok tu man taip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Preila: 06 kovo 2008 - 11:11