Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

o ka daryt kai ir ant sono knarkia... doh.gif bliamba pritrekst galeciau kiekviena kart schmoll.gif biggrin.gif ir spardau ir i sona baksnoju, tai lygiai 2.5 sekundem doh.gif
Atsakyti
pas mus ta pati problema mad.gif
Nezinau ka daryti. Ryte pabundu nei miegojus, nei nemiegojus. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 03 09, 19:42)
pas mus ta pati problema  mad.gif
Nezinau ka daryti. Ryte pabundu nei miegojus, nei nemiegojus.  bash.gif

as kai jau noriu isimiegot pries kokia svarbia diena pasiulau ar man iseit i kita kambari ar jis pats iseis lotuliukas.gif ,tai jis iseina. lotuliukas.gif
Atsakyti
o man kazkaip knarkimas netrukdo lotuliukas.gif jei jau netycia nuo jo prabundu, kas buna itin retai, baksteliu su alkune i sona , ivyksta pozos pakeitimas ir ramu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idomu @ 2008 03 12, 09:54)
o man kazkaip knarkimas netrukdo  lotuliukas.gif  jei jau netycia nuo jo prabundu, kas buna itin retai, baksteliu su alkune i sona , ivyksta pozos pakeitimas ir ramu  lotuliukas.gif

laiminga motera irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2008 03 09, 16:28)
o ka daryt kai ir ant sono knarkia...  doh.gif  bliamba pritrekst galeciau kiekviena kart  schmoll.gif  biggrin.gif  ir spardau ir i sona baksnoju, tai lygiai 2.5 sekundem  doh.gif

O kaip reaguoja , kai spardai? biggrin.gif Aš tai gal ir atgal gaučiau, jei miegančiam spirčiau doh.gif biggrin.gif Na , bet ačiū dievui, dar neteko išbandyti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Preila: 14 kovo 2008 - 20:57
Va jetau, MB turbut didziausias knarkalius, o jei dar isgeria doh.gif doh.gif . O ryte atsikeles, sako, kad jam nugara kazkodel skauda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
yra zinoma, kad moterys miega ilgiau uz vyrus. (todel ir gyvena ilgiau)
Iskilo klausimas. Kada jos miega?... Diena dirba. Nakti spardo knarkiancius lovos draugus.. nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(tas pats blondinas @ 2008 03 15, 21:40)
yra zinoma, kad moterys miega ilgiau uz vyrus. (todel ir gyvena ilgiau)
Iskilo klausimas. Kada jos miega?... Diena dirba. Nakti spardo knarkiancius lovos draugus.. nesuprantu.

Iš kur tokie faktai? g.gif Kad miega ilgiau? biggrin.gif O spardo todėl, kad vyrai miegot neleidžia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 03 14, 21:57)
O kaip reaguoja , kai spardai? biggrin.gif Aš tai  gal ir atgal gaučiau, jei miegančiam spirčiau doh.gif  biggrin.gif Na , bet ačiū dievui, dar neteko išbandyti tongue.gif

niu nesako nieko dar, gal tyliai kencia lotuliukas.gif prabunda tik, pasirango ir toliau barska.. nes kad tas mano trankymas i sona padedu neknarkt, tai sunkiai... happy.gif as ir i sona su alkune ir is kojos, lygiai 2.5 sekundem nuramina.. cia jauciu nieko jau nesugalvosi, reikia strategijos kaip pirmai uzmigt kad negirdet to knarkimo biggrin.gif
mano tokia vaikystes trauma nedidele galima sakyt yra biggrin.gif mano mociute labai garsiai knarkia. LABAI biggrin.gif tai as ner verkdavau mazha, nes neuzmigdavau, o mociute ryte nesuprasdavo kodel as dabar tokia nelaiminga ir uztinusiom akim - gal inkstukai skauda ar kas daba cia vaikui daros blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(skotija @ 2008 03 15, 20:47)
Va jetau, MB turbut didziausias knarkalius, o jei dar isgeria doh.gif  doh.gif . O ryte atsikeles, sako, kad jam nugara kazkodel skauda biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

idomu kodel.. g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 16 kovo 2008 - 00:12
QUOTE(tas pats blondinas @ 2008 03 15, 20:40)
yra zinoma, kad moterys miega ilgiau uz vyrus. (todel ir gyvena ilgiau)
Iskilo klausimas. Kada jos miega?... Diena dirba. Nakti spardo knarkiancius lovos draugus.. nesuprantu.

sugeba tuo paciu metu ,daug darbu uzsiimt mirksiukas.gif
Atsakyti
o as vyro knarkima gydau svelniau, nei alkunem ar spyriais blush2.gif man bent kol kas uztenka padet jam ranka ant kaktos thumbup.gif
Atsakyti