Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

As neseniai vyraui pareiskiau pretenzija, kad baisiai knarkia. doh.gif Ir ka Jus manot? Pasirodo, jis didvyriskai kencia mano knarkimus blush2.gif
Atsakyti
kai vyras narkia gražiai paprašau ant šono apsiverst, ir bėda dingsta
Atsakyti
O as dar prisimeniau, kaip mano dede knarkia. Cia zodziais nepapasakosi. Langai dreba. viena karta teko su juo vienam kambary miegot. Galvojau, ausu bugneliai sprogs.
Atsakyti
As irgi gyldau ant sono, bet kadangi megsta drinks_cheers.gif tai daznai tenka knarkima girdeti uz sienos, nes su kvapeliu nepriimu schmoll.gif
Atsakyti
Tą bėdą ir mes turime,vyras KNARKIA,ypač nervina,kai reikia į darbą keltis 7val o knarkimas prikelia kokią 5val. aggressive.gif bet vistiek aš jį myliu
Atsakyti
Aš irgi metų metus kentėjau vyro knarkimą, kol pati pradėjau knarkt biggrin.gif.Dabar mūsų sūnelis eina iš proto dėl mūsų knarkimo! Užtat dabar miegamajame harmonija! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(andželina @ 2010 02 28, 00:27)
Aš irgi metų metus kentėjau vyro knarkimą, kol pati pradėjau knarkt biggrin.gif.Dabar mūsų sūnelis eina iš proto dėl mūsų knarkimo! Užtat dabar miegamajame harmonija! lotuliukas.gif

Iki pilnos harmonijos tetruksta, kad vaikas pradetu knarkt. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2010 02 21, 17:34)
Ir mano knarkia, ausų kištukai tam yra  mirksiukas.gif


jo, ausu kamstukai nuostabus isradimas, keista kad anksciau apie juos buvau nepagalvojusi:) Siaip namie miegame skirtinguose kambariuose, tai netenka vyro budint nakti.... Nes oi kaip smarkiai knarkia....
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2010 03 03, 18:48)
jo, ausu kamstukai nuostabus isradimas, keista kad anksciau apie juos buvau nepagalvojusi:) Siaip namie miegame skirtinguose kambariuose, tai netenka vyro budint nakti.... Nes oi kaip smarkiai knarkia....

Kodėl miegate skirtingose kambariuose? 4u.gif
(manau visi vyrai knarkia)
Atsakyti
QUOTE(Meile30 @ 2010 03 06, 00:09)
Kodėl miegate skirtingose kambariuose? 4u.gif
(manau visi vyrai knarkia)

Man miegant erzina, kai draugas garsiai šnopuot pradeda, tada užsikloju galvą antklode arba kamštukus įsidedu, bet po jų ausis maudžia verysad.gif
Esu bandžius nosį užimt, tai prabudo ir sakė susapnavo, jog skęsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2010 03 10, 21:04)
Man miegant erzina, kai draugas garsiai šnopuot pradeda, tada užsikloju galvą antklode arba kamštukus įsidedu, bet po jų ausis maudžia verysad.gif
Esu bandžius nosį užimt, tai prabudo ir sakė susapnavo, jog skęsta biggrin.gif


Geras. Na bet koks jautrus. Mano vyras net po spyrio neprabunda. Tik kai ryte prabunda - jaucia, kazka skauda. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 03 11, 20:43)
Geras. Na bet koks jautrus. Mano vyras net po spyrio neprabunda. Tik kai ryte prabunda - jaucia, kazka skauda.  blush2.gif

Atsakyti