Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Ui, kaip skaniai prisijuokiau temelę skaitydama. thumbup.gif Pasirodo ne aš viena su knarkaliumi miegu. smile.gif Jam nepadeda apvertimas ant šono- toliau sau saldžiai knarkia. Kankinausi su ausų kamštukais, nes kitame kambaryje miegoti nenoriu, nes neužmiegu viena. blush2.gif Tai sumastėm kelias pagalvesx jam sudėti, kad galva aukščiau būtų. Nu, atrodo kažkiek padeda. Tik kartais naktį nuslysta nuo tų pagalvių.. Tada tenka pažadinti, kad vėl aukščiau galvą padėtų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 03 15, 20:28)
  Tai sumastėm kelias pagalvesx jam sudėti, kad galva aukščiau būtų. Nu, atrodo kažkiek padeda. Tik kartais naktį nuslysta nuo tų pagalvių.. Tada tenka pažadinti, kad vėl aukščiau galvą padėtų. smile.gif


Tai prisiukit pagalve prie galvos biggrin.gif . Tikrai nenuslys.
Atsakyti
Gal kas išbandėt tą Extra Lor? Ar jis tikrai padeda? Paaiškinkit man, kaip jis neiškrenta žmogui iš burnos???

MB visada knarkė, bet miegu gerai ir niekad to nesureikšminau, nėštumo metu irgi nekreipiau dėmesio, kol neatsirado vaikas ir aš neėmiau miegot budriai. VIsąlaik miegu paviršutiniškai, bijau praklausyt, kai vaikas pabus ir verks. Dėl to mane siutina vyro kriokimas, staiga ėmiau jį girdėt ir vis bijau, kad vaiką pažadins. Tai nervina. MB knarkia ir ant šono, ir ant pilvo miegodamas. Kai su alkūne vožiu į šoną, jis pabunda, apsižvalgo ir toliau užkriokia. Tai tiesiog turiu pati jį apverst. Bet tas irgi nepadeda, nes kriokimas gal tik prityla. Aišku, jis netiki, kad jis garsiai kriokia. Aiškina, kad jo tėvas irgi kriokia, kad tai neišgydoma ir nėra problema. Na, šiaip gal ir nebūtų problema, jei kiekvieną rytą nepabudintų vaiko...
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 03 15, 19:28)
Ui, kaip skaniai prisijuokiau temelę skaitydama.  thumbup.gif Pasirodo ne aš viena su knarkaliumi miegu. smile.gif Jam nepadeda apvertimas ant šono- toliau sau saldžiai knarkia. Kankinausi su ausų kamštukais, nes kitame kambaryje miegoti nenoriu, nes neužmiegu viena.  blush2.gif  Tai sumastėm kelias pagalvesx jam sudėti, kad galva aukščiau būtų. Nu, atrodo kažkiek padeda. Tik kartais naktį nuslysta nuo tų pagalvių.. Tada tenka pažadinti, kad vėl aukščiau galvą padėtų. smile.gif



QUOTE(Junda @ 2010 03 18, 00:06)
Gal kas išbandėt tą Extra Lor? Ar jis tikrai padeda? Paaiškinkit man, kaip jis neiškrenta žmogui iš burnos???

MB visada knarkė, bet miegu gerai ir niekad to nesureikšminau, nėštumo metu irgi nekreipiau dėmesio, kol neatsirado vaikas ir aš neėmiau miegot budriai. VIsąlaik miegu paviršutiniškai, bijau praklausyt, kai vaikas pabus ir verks. Dėl to mane siutina vyro kriokimas, staiga ėmiau jį girdėt ir vis bijau, kad vaiką pažadins. Tai nervina. MB knarkia ir ant šono, ir ant pilvo miegodamas. Kai su alkūne vožiu į šoną, jis pabunda, apsižvalgo ir toliau užkriokia. Tai tiesiog turiu pati jį apverst. Bet tas irgi nepadeda, nes kriokimas gal tik prityla. Aišku, jis netiki, kad jis garsiai kriokia. Aiškina, kad jo tėvas irgi kriokia, kad tai neišgydoma ir nėra problema. Na, šiaip gal ir nebūtų problema, jei kiekvieną rytą nepabudintų vaiko...


yra specialus purskikliai. Papursk jam i gerkle, neknarks. Ir rankos bus sveikos ir brangiausiojo sonai, ir vaikas neprabudines nuo lysno garso biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 18 kovo 2010 - 03:01
QUOTE(laureta @ 2010 03 18, 02:49)
yra specialus purskikliai. Papursk jam i gerkle, neknarks. Ir rankos bus sveikos ir brangiausiojo sonai, ir vaikas neprabudines nuo lysno garso  biggrin.gif


Paskaičiau jų sudėtį, tai visai nesinori nuodyt vyro, jei galima be chemijos, tai geriau jos atsisakyt.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2010 03 18, 15:41)
Paskaičiau jų sudėtį, tai visai nesinori nuodyt vyro, jei galima be chemijos, tai geriau jos atsisakyt.



Baisi sudėtis? schmoll.gif

tada tai jau tikrai bėda...
Atsakyti
Nieko ten nebaisi ta sudėtis (aš turiu Medisnor) -pagrinde eteriniai aliejai ir nešančios medžiagos... Problema, kad neveikia jis smile.gif Jei knarktų tik retkarčiais ir nestipriai, tai gal, bet kas turi rimtą bėdą, tai niekas nepadeda - nei pleistrai, nei purškalai, nei vartymas. O operuotis priverst irgi neįmanoma. Taip ir lieka tik atskiri kambariai ir lovos... sad.gif
Atsakyti
O mano brangusis ne visada knarkia biggrin.gif . Nežinau kas jam kartais pasidaro, bet kad užknarkia, tai aš miegot nebegaliu. Tada jam miegančiam į ausį pašnibždu kad neknarktų. Ir ką jūs manot biggrin.gif nebeknarkia biggrin.gif
Atsakyti
Vyras knarkia tik isgeres doh.gif O as tai visada ir negerus biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
netikiu,kad gali padeti kazkokie tai purskalai nuo knarkimo schmoll.gif
Atsakyti
nezinau, padaryciau bet ka, kad tik galeciau ramiai ir tylumoje issimiegoti, manasis traktorius varo visa nakti be sustojimo, nesvarbu kaip bemiegotu, net sededamas jei iminga knarkia, baisu, o dar visas gyvenimas pries akis doh.gif
Atsakyti
Maniškis irgi knarkia lotuliukas.gif tie pleistriukai klijuojami ant nosies padeda smile.gif kartais mieganciam ir uzklijuoju, jei nepavyksta uzmigti lotuliukas.gif
Atsakyti