Įkraunama...
Įkraunama...

Pirktinės šaldytos daržovės vaikų maistui

QUOTE(Dalia Dalia Dalia @ 2009 12 01, 01:20)
as pritariu toms, kurios sako NE saldytoms parduotuvinems darzovems.
1. Tikrai ju neuzsaldo is karto nuskintu
2. Jas taip pat apdoroja chemikalais
3. Jas pjausto - kaip? tikriausiai kraicioja ten jos is visokiu auksciu tuose fabrikuose ir manau be duju irgi neapsieinama
4. kaip jos buvo atveztos - ar neatsilo vezant, parduotuveje ir pan...
5. saldytos darzoves stovedamos taip pat praranda dali vitaminu, kiap ir siaip rusy stovedamos (na, gal maziau, bet saldytos darzoves galioja apie  metus, jei ne ilgiau!!!


su viskuo suitinku tik.. o ka duot vaikui kai savos darzoves baigias, ukininku turgus Vilniuje tas pats s (purksta perpurksta)?
Atsakyti
jei galima rinktis, tai tik sviezias darzoves. esu pries saldytas, bet galvut kai kada nera kitos galimybes. pvz pati esu kai ka uzsisaldzius is seneliu darzo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2009 12 08, 18:06)
pvz pati esu kai ka uzsisaldzius is seneliu darzo  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Ar irgi prisisaldziau savo augintu darzoviu. Auginom jas sode patys, todel esu garantuota del ju geros kokybes, o ir saldikli turime specialiai greitam uzsaldymui.
Atsakyti
Aš už šaldytas daržoves iš savo daržo, bet prieš pirktinius tuos rinkinius... Šiaip savo maiste naudoju tuos rinkinius, bet kūdikiui neduočiau...
Atsakyti
As naudoju savo uzsaldytas darzoves is savo darzo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2010 01 30, 17:37)
As naudoju savo uzsaldytas darzoves is savo darzo ax.gif

šeip temos pavadinimas klausia už ar prieš šaldytas parduotuvines daržoves, o ne iš kokio daržo jūs valgot...
Deja mano pačios šaldytos daržovės jau baigėsi, tad renkuosi pirktines šaldytas daržoves
Atsakyti
Nors nelabai noriu, bet perku šaldytas daržoves iš parduotuvė, nes savo užšaldytas jau pabaigėmė 4u.gif
Atsakyti
PARDUOTUVINEMS SALDYTOMS DARZOVEMS NE NE NE schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
As taip pat perku saldytu darzoviui misinius ir is jiu verdu darzovines tyreles smile.gif idedu dar kokios mesytes farsiuko sutrinu ir duodu:) blush2.gif
Atsakyti
vis dėlto įdomu, kas geriau, virti košę iš pirktinių šaldytų ar geriau pirkti jau paruoštą kūdikiams skirtą košę? (tuo atveju, jei nėra savų šviežių ar šaldytų) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gilelele @ 2010 11 24, 19:56)
vis dėlto įdomu, kas geriau, virti košę iš pirktinių šaldytų ar geriau pirkti jau paruoštą kūdikiams skirtą košę? (tuo atveju, jei nėra savų šviežių ar šaldytų) unsure.gif


Turbūt geriau pirkti jau paruoštą spec. kūdikių maistą, nes jį kontroliuoja, kad būtų be konservantų, dažiklių, visokių nesąmoningų priedų ir t.t. O jų ir ekologiškų ale būna. Tik žinoma, jei vaikas valgo tas pirktines.
Tų šaldytų daržovių manau niekas taip neprižiūri.
Atsakyti
As PRIES tokias saldytas darzoves kudikiu maisteliui. Pati ju neperku ir nepirksiu. schmoll.gif
Atsakyti