Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralumas - nebemadinga?

QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 01, 08:32)
Va va... g.gif O gal visos natūralistės nesidažo, nes tingi?  blink.gif

O tu pati sau, Ciaudute, kaip gražiau atrodai, ar kai pasidažiusi, ar natūrali? g.gif


g.gif....
Na, aš su dažniausiai labiau patinku benveik nesidažius atba labai mažai pasidažius...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 01, 08:40)
g.gif....
Na, aš su dažniausiai labiau patinku benveik nesidažius atba labai mažai pasidažius...

Tai kam dažaisi? blink.gif Dėl kitų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 01, 08:56)
Tai kam dažaisi?  blink.gif  Dėl kitų? unsure.gif


Kad sunaudot kosmetiką kurią turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 01, 09:30)
Kad sunaudot kosmetiką kurią turiu mirksiukas.gif

O kai sunaudosi, daugiau nebepirksi? unsure.gif

Kažkokios keistos pas tave priežastys... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 01, 09:52)
O kai sunaudosi, daugiau nebepirksi? unsure.gif

Kažkokios keistos pas tave priežastys... blink.gif


Taigi paskelbiau optimizavim programą....
Jei rimtai, tai geriau jaučiuosi pasidažius... ir tikriausiai tas jausmas iš senų laikų, kai oda nebuvo graži...
Dabar jaučiu kad mžiau kosmetikos reikia (krem pudros nebereik..., užtenka tik egipto žemės, šiek tiekšėšėlio ir tušo) O seniau maskuodavau, terliodavau tą savo vargšą veidelį....
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 05 31, 09:20)
http://www.supermama...dpost&p=1683968
xa-xa-xa hah.gif  hah.gif  hah.gif  hah.gif Patrijuke- tikrų tikroji natūralistė angel.gif - plaukus prisiaugino už 1600 blink.gif . Aš taip ir supratau, kodėl depiliacijoms- ne doh.gif


thumbup.gif thumbup.gif seklė morka tongue.gif

o dėl kosmetikos, tai aišku reikia naudot kol turi, o po to pirk, nes dar netycia kosmetikos firmos uzsidarys.. reikia gi jiems leist išsilaikyt biggrin.gif bo kai vieną dieną sumąstysi pasidažyt,o nebebus pasauly kosmetikos, ka tada daryt? todėl adriana, jadzka ir dazosi, iš humanistinių paskatų- kad kosmetikos firmų darbuotojai daro turetu biggrin.gif
Atsakyti
Aš save priskiriu prie natūralisčių, nes taip jaučiuosi.
Iš pradžių sveikatos ir grožio problemas stengiuosi spręsti natūraliomis priemonėmis, o vaistus ir kosmetiką perku tik tada, kai yra problema.
Stengiuosi kuo daugiau sportuoti, nes stangrus kūnas yra gražus, nereikia jokių ypatingų pienelių ir kremų, dušo želė ir kokių nesamonių.
Svajoju turėti veido odą, kad man iš viso nereikėtų makijažo. Pvz. vasarą mane žymiai mažiau beria, tai aš nueinu į kirpyklą padažau antakius ir blakstienas ir visą vasarą jokio makiažo.
Galvą plaunu tik su šampūnu, jokių kaukių ir balzamų. Kartą per mėnesį - liaudiška kaukė (pvz. majonezas).
Iš maisto daugelio dalykų išmokau atsisakyti. Pvz. saldumynai man jau nebeskanu. Geriau kokios gardžios salotos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 29, 23:54)
esu pati paciausia naturaliste. jokiu kosmetiku, depiliaciju bei kitokio marazmo.


"Aš esu prisiauginusi plaukus, viskas puikiai laikosi, nesišeriu. Mokėjau 1600Lt vilniuje" - tavo zodziai is kitos temos... Naturaliste hah.gif
Atsakyti
g.gif esu turbut per viduriuka, nes dazausi labai retai..pries metus daziausi pilnu tempu, bet dirbau kitokioje aplinkoje..reikejo..negalejau atrodyti baisiai arba su pamelusiais paakiais..

siuo metu keliuois 4:30 i darba..apie makijaza net ir negalvoju..jei prabundu tai galvoju, kaip cia atsikelti is lovos, o ne apie makijaza,...ipusejus dienai jau tingiu terliotis, nes galvoju, kad tuoj jau busiu namie ir vakare reikes ta visa marmala nusivalyti... rolleyes.gif rolleyes.gif

siaip pripratau prie saves tokios tai man ir gerai..ir vyras nieko nesako, taik kai pasidazau karts nuo karto tai jau jam buna kaip mazam vaikui saldainis tongue.gif
Atsakyti
Aš dažau plaukus, blakstienas tušu, kartais šešėliu dar patepu. Kol visa kita normoj( oda) nieko netepu ant jos, bet jei man kažkas nepatiktų žiauriai, tai tikrai bandyčiau įvairias priemones. O šiaip, pastebėjau, būna dienų, kai jautiesi tokia graži, laiminga, tada truputį patepi ir jau gražuolė, o būna, kad į veidrodį nesinori pažiūrėt....tada, arba visai nesidažau arba kaip tik, truputį daugiau, kad komplekso neįsivaryčiau....
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 06 01, 14:38)
Galvą plaunu tik su šampūnu, jokių kaukių ir balzamų. Kartą per mėnesį - liaudiška kaukė (pvz. majonezas).

Aš anksčiau taip pat plaudavau tik su šampūnu ir nesuprasdavau kodėl čia dar reikėtų kažkokiais balzamais terlioti. Bet kai atsitiktinai pabandžiau balzamą, tai tada supratau doh.gif Skirtumas didžiulis- visiškai kitokie plaukai, daug lengviau juos ir susitvarkyti, ir maloniau paliesti, ir išvaizda kita. Dabar naudoju visuomet. smile.gif
Va tik su kaukėm man problema cool.gif Mano plaukučiam labai jų reikėtų, nes po cheminio nekoks vaizdelis doh.gif Bet jau taip laiko neturiu... schmoll.gif
Atsakyti
Jeigu yra kazkokios problemos tai kosmetika labai netgi padeda,anksciau po duso mano oda buvo sausa,pleiskanojo,niezejo,bet visa ta problema issprendie kuno losjonas,o plaukai buvo irgi nepaklusnus,be blizgesio,o kai pradejau naudoti balzamus,kaukes,spec kremukus plaukams ir ka labai patenkinta dabar savo plaukuciais na ir t...... kosmetika yra gerai,jeigu naudoti su saiku smile.gif
Atsakyti