Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

Vardų reikšmes žinom, bet svarbu, kad vardas derėtų prie pavardės.
Atsakyti
QUOTE(PONIUTE @ 2006 11 17, 15:20)
Mes labai ilgai rinkome varda sūneliui.Norėjome  išskirtinio,su reikšmia. Nusprendėm iš savo vardu  sudėti jam varda.Mano nuožiura labai gražus gavosi.  blush2.gif Ir reikšmė gera.Vyriška pergalė-Žmoniu ginėjas. wub.gif

O koks vardas nes zinau,kad zmoniu ginėjas tai Aleksandro vardo reikšmė tokia
Atsakyti



Ainiuk tu teisi 4u.gif Vienas iš vardu ALEKSAS ax.gif Beje dar pamiršau pasakyti kad žemaitijoj buvo kunigaikštis panašiu vardu..
Atsakyti
Man tai didelės reikšmės neturi.. Tiesiog iš niekur nieko galvelėj atsirado vardas, patiko.. Gimė, pažvelgėm su vyru- tikras Adrijus ax.gif
Neteikiu didelės reikšmės.. Yra ir Aleksandrų, ir visokių kitokių sėdėjusių kalėjime, užimančius aukštus postus ir t.t. Vien vardu negalima nuspręsti žmogaus asmenybės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vivulyte @ 2006 11 22, 01:11)
Man tai didelės reikšmės neturi.. Tiesiog iš niekur nieko galvelėj atsirado vardas, patiko.. Gimė, pažvelgėm su vyru- tikras Adrijus  ax.gif
Neteikiu didelės reikšmės.. Yra ir Aleksandrų, ir visokių kitokių sėdėjusių kalėjime, užimančius aukštus postus ir t.t. Vien vardu negalima nuspręsti žmogaus asmenybės tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
nemanau kad vardo reiksme turi labai didelios itakos...juk kiekvienas vaikas skirtingas nor ir su tokiu paciu vardu...
Atsakyti
QUOTE(jurgutte @ 2006 11 22, 20:17)
nemanau kad vardo reiksme turi labai didelios itakos...juk kiekvienas vaikas skirtingas nor ir su tokiu paciu vardu...



Mano vaiko vardas Nojus.Davem nes labai patiko. Trumpas, pravardes nelimpa rolleyes.gif Zinojom, kad is biblijos,bet tiksliai nezinau, gal kas zino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 10 26, 13:54)
4u.gif Ar kai renkate vaikui vardą sužinote prieš tai ką jis reiškia?

aš žinojau - manau, svarbu, ką reiškia tavo vardas. skaičiau, kad kaip ir gimimo datoje, taip ir varde yra užkoduota daug informacijos.
Atsakyti
QUOTE(Rugilesmama @ 2006 11 23, 15:40)
aš žinojau - manau, svarbu, ką reiškia tavo vardas. skaičiau, kad kaip ir gimimo datoje, taip ir varde yra užkoduota daug informacijos.


pritariu - duoti vardą nežinant jo reikšmės, visiška nesąmonė schmoll.gif
Atsakyti
Aš visada domiuosi vardų reikšmėmis ax.gif Nes būna žmonės tokių grybų pripjauna, kad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 10 26, 14:54)
4u.gif Ar kai renkate vaikui vardą sužinote prieš tai ką jis reiškia?

Seip daug vardu aiskinausi ka reiskia ir suzinojus reiksme vardas nebepatikdavo. wacko.gif Bet ta varda kur isrinkau ir pamirsau pasidometi pries dedama. sunglasses2.gif Veliau suzinojau reiksme book.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės mirksiukas.gif Sąmonė ar nesąmonė, bet kartais vardas "gimsta" kartu su vaiku nestuke.gif. Mes su vyru, kol laukiausi prisigalvojom įvairiausių vardų berniukui. Domėjomės reikšmėmis, ieškojom ausiai malonaus vardo ir pavardės sąskambio. Buvome tikri, jog turėsime sūnų. Poliklinikoj "televizorius" mums nieko neparodė, o "žinovės" visos kaip viena tikino, jog bus sūnus tongue.gif cha biggrin.gif cha biggrin.gif cha tongue.gif Norėtų biggrin.gif Kai atėjo laikas mano vaikui pažvelgti į šį pasaulį, buvome maloniai nustebę - gimė mergytė wub.gif 4u.gif Vyras tikėjosi sūnaus, todėl, išvydęs kleckę kiek pritylo, o aš pajutau savotišką palengvėjimą, nes norėjau dukros. Vos prisilietusi prie jos iš niekur nieko suvokiau, kad tai [B]Kotryna[/B] clap.gif
Taip kad , kaip matote, su tais vardais įvairiai būna.
Kiekvienam savo istorija smile.gif
Atsakyti