Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

QUOTE(Noa @ 2005 04 30, 22:31)
O jinai nesupainiojo, gal kartais anūkas? biggrin.gif Man kažkaip tas vardas vyriškas atrodo. Nu, net aktorius toks yra - Elijah Wood, ar panašiai, tik nežinau, nei kas toks, nei ką vaidina... Bet diedas vienok g.gif

A kita vertus, tai rašytojas Remarkas irgi regis Erichas Marija vardu buvo- Erich Maria Remarque  g.gif

Blyn, jei man kada nors - negreitai - netyčia gims trečias sūnus, pavadinsiu jį Jonas Petras Birutė. Visus praspjausiu biggrin.gif


schmoll.gif nepavyktų... vienas žmogus norėjo sūnui duoti antrą vardą Marija bet pagal visus Lietuvos Respulikos įstatymus, tvarkas ir lietuvių kalbos taisykles to padaryti neįmanoma...

Atsakyti
Tikėjausi rasti 20 vardų su neigiamomis reikšmėmis, kad padėtų apsispręsti, o dabar g.gif Neapgalvotai užvesta tema tongue.gif
Atsakyti
mano maziuj, tay vyras isrinko varda, trecia diena jo gyvenimo, eme ir pasake bus Alfridas (nors sy varda isgirdau as pirma smile.gif )ir tikray speju jis nepasidomejo jo reyksme blush2.gif , tik veleu man kaskayp smalsu pasidare kokia sio vardo reyksme... g.gif
tay va jis reyskia: ismintingas, gudrus... ir man tay labay patiko, nes labay dera prie pavardes, nes mano mazeus pavarde nelietuviska, o ji reyskia: viska valdantis... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , tay dabar vis juokauju, auginu prezidenta ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif
p.s. gal kas zino ka reyskia vardas Reneta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 11 14, 20:07)
nelabai supratau kokia šios temos esmė  g.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi nesupratau g.gif
Atsakyti
kokia keista tema blink.gif
Atsakyti
zmogus norejo atidaryt tema, atidare, ir tegu... biggrin.gif

tik man nedaeina, kokiu principu pasirinkti is daugybe sitie 20? kuo jie yoatingesni uz kitus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 12 15, 14:04)
zmogus norejo atidaryt tema, atidare, ir tegu...  biggrin.gif

tik man nedaeina, kokiu principu pasirinkti is daugybe sitie 20? kuo jie yoatingesni uz kitus?  g.gif


vat man irgi įdomu, pagal kokį kriterijų atrinkti būtent šitie vardai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 12 15, 13:04)
tik man nedaeina, kokiu principu pasirinkti is daugybe sitie 20? kuo jie yoatingesni uz kitus?  g.gif

QUOTE(Spindulėlis @ 2006 12 15, 13:12)
vat man irgi įdomu, pagal kokį kriterijų atrinkti būtent šitie vardai? g.gif

nu kaip jūs nesuprantat doh.gif lotuliukas.gif BaltairJuodai patinka šie vardai ir galvoja, kad mums jie patinka ir siūlo tokiais vardais pavadint vaikučius doh.gif

nu bet rimtai g.gif ir aš nelabai supratau kokia šios temos esmė unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2006 12 15, 23:21)
nu bet rimtai  g.gif  ir aš nelabai supratau kokia šios temos esmė  unsure.gif  mastau.gif


atvirai pasakius, man tik 1 is to saraso vardas visai nieko , like 19 isvis fee schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(veiklioji @ 2006 11 22, 20:35)
Mano vaiko vardas Nojus.Davem nes labai patiko. Trumpas, pravardes nelimpa rolleyes.gif Zinojom, kad is biblijos,bet tiksliai nezinau, gal kas zino? 4u.gif


Nojus – sen. eur. „ramus, taikus“
Atsakyti
smile.gif gerai kai zinai ir vardo reiksme pries suteikiant varda, daug kasir pagal reiksme renka vardus...
Atsakyti
http://209.85.135.10...D...&lr=lang_lt
prasom ziureti savo ir vaiku vardus cia biggrin.gif clap.gif


stai pvz.

Darijus (12.19), Darija (10.25) – graikų: „turtuolis, turtų valdytojas“
Vardo variantai: Darėja, Darina


Vincenta (06.04), Vincentas (01.22, 04.05, 05.24, 06.04, 07.19, 09.27, 10.14, 10.27) – lotynų: vincens „nugalintis“


Sandra (02.26), Sandrius, Sandrijus – italų trumpinys iš Aleksandra graikų alekso „saugoti, ginti“ + aner (andros) „žmogus“ – „žmonių užtarėjas

Vadimas (04.22) – 1. lotynų: vadeo (vadimus) „vedantis“; 2. sen. rusų vaditi „ginčytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansa: 30 gruodžio 2006 - 16:19