Įkraunama...
Įkraunama...

Visterija

Ir man Wisterijos "žiauriai" patinka. Mačiau dabar Kikoj po 25lt pardavinėja.
Atsakyti
man taipogi ziauriai patinka visterijos, bet klausinejau gelininku, tai jie pasiziuri i mane ir nusisypso, sako, gal geriau raganiu... blink.gif
bet jei sia ziema nenusalo, tai tikrai jos nera tokios reiklios thumbup.gif
juk sia ziema beveik visi bukmedziai velniop nuejo doh.gif
Atsakyti
Taigi vat ir tos pačios raganės velniop nuėjo verysad.gif . Man visterija irgi labai graži, varčiau pavasarį SODO SPALVŲ priedą "Lianos", ten ir pamačiau, bet taip pat pagalvojau, kad mūsų klimato sąlygos joms turbūt netinkamos. O ir sodinukų niekur neteko matyti. O kur jūs radot sėklų pirkti?
Atsakyti
Sėklų parsisiunčiau iš ebay. Aišku, kainavo nemažai...
Iš 15 atsiųstu sudygo 9. Dabar jau apie 12 cm dydžio daigiukai.
Atsakyti
Gal atgaiviname temele? 4u.gif
Gal jau kuri turite grazuole, tikrai maciau Alytuje turguje pirkti. Tik kainos nepamenu. Gal g.gif pas ka ziemojo pasidalinkite auginimo patirtimi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 05 01, 23:49)
Jei gera sėkla, Wisteria greitai išdygsta. Praėjusį pavasarį daiginausi, tai jau į vasaros pabaigą persodinau į lauką apytiksliai 30 cm. ūglį. O ir šią žiemą neblogai peržiemavojo. Galvojau, jog neišgyvens, nes pamiršau pridengti nuo šalčių. Tačiau mano nuostabai, jaunas ūglis atlaikė visus šalčius.


QUOTE(Yell @ 2007 05 10, 10:36)
Sėklų parsisiunčiau iš ebay. Aišku, kainavo nemažai...
Iš 15 atsiųstu sudygo 9. Dabar jau apie 12 cm dydžio daigiukai.


Bella, Yell - kaip sekasi Jūsų augalams? Ketinu ebay pirkti jų sėklų, nes medelio atvežimas nerealiai daug kainuoja...
Atsakyti
O iš sėklų auginant jos atsparėsnės? Ar šiaip įdomu užsiauginti. Nes mačiau pas mus nebrangiai pirkti augalų.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2009 01 17, 14:00)
O iš sėklų auginant jos atsparėsnės? Ar šiaip įdomu užsiauginti. Nes mačiau pas mus nebrangiai pirkti augalų.

sako, kad gal atsparesnės, kai iš sėklų išauga.
O kur matėt pirkti augalų LT? medelynuose?
aš, pvz, norėčiau dėl įdomumo. Nes apie grožį savo sode tai tik nedrąsiai pasvajoju. Visgi Lietuva - ne šio augalo klimatas.
Augalą pirkti gal "greičiau" būtų, tačiau kaip žinoti, jog tai tikrai visterija japoniška ar kinietiška? nes viena žydėti turi po 4 metų, kita - net po 10. Tik nepamenu, kuri po kurio laiko.
Atsakyti
Iš 9 vnt. išgyveno 5.
Auga vasarą vazonuose lauke, žiemą laikom rūsyje. Medeliai apie 25 cm aukščio. Kamienas jau sumedėjęs. Jas formuojam ne kaip vijoklį, o kaip medį.
Planuoju dar pirkti sėklyčių.
Atsakyti
Aš mačiau augalų prekybos aikštelėse. Ir visai nedidelių ir poros metrų. Ir kaina atitnkama. Tie didieji regis buvo apie 149lt. Klaipėdoje
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2009 01 21, 15:09)
Iš 9 vnt. išgyveno 5.
Auga vasarą vazonuose lauke, žiemą laikom rūsyje. Medeliai apie 25 cm aukščio. Kamienas jau sumedėjęs. Jas formuojam ne kaip vijoklį, o kaip medį.
Planuoju dar pirkti sėklyčių.

Dar - vadinasi, patinka?

QUOTE(crocus @ 2009 01 21, 15:43)
Aš mačiau augalų prekybos aikštelėse. Ir visai nedidelių ir poros metrų. Ir kaina atitnkama. Tie didieji regis buvo apie 149lt. Klaipėdoje

oho... kaip ant rankų nešiojamas medelis, tai brangokas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 01 21, 15:09)
Dar - vadinasi, patinka?


drinks_cheers.gif
Atsakyti