Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

Amry, kad tau vel nutiko?
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 22, 08:52)
Amry, kad tau vel nutiko?

Nu blyn baigiau tas žvakutes, tai nebenaudojau nieko, ir vėl va prieš kelias d vėl gūziukas atėjo naujas.. doh.gif nubėgau vėl "hemorol", tai jau žiūriu vėl lyg viskas ok mirksiukas.gif bet jaučiu nustojus naudot vėl tas pat...
Atsakyti
gal Hemorol teks naudot visa gyvenima wink.gif jauciu, kad ir man taip bus
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 22, 14:04)
gal Hemorol teks naudot visa gyvenima wink.gif jauciu, kad ir man taip bus

visko gali būt.. pablogės - vartosim, praeis - nebevartosim...
Atsakyti
o tai nuo ko jums atsinaujina, nuo uzkietejusiu viduriu, nuo nuovargiu, stresu, nervu ar siaip, ima ir atsiranda? As kazkaip esu tikra kad dabar issigydysiu ir viskas praeis 4u.gif na tik mityba susireguliuoti reikia, kad viduriai nekietetu, nes tokia probelma del sauso maisto turiu..... dabar mama kasdien skambina paklausti ar sriubos valgiau biggrin.gif biggrin.gif , kaip mokinukes ... tai greiztai einu pietauti darbe, nesimaitinu sausais visokiais uzkandziais ir sumustiniais... o guzas mazeja jau, nors tik pradejau naudoti hemarol thumbup.gif . blyn koks sugriuves mano anas galas, tai pienlige vienur, tai hemorojus kitur..... ech verysad.gif
Atsakyti
tiesa, galima išsioperuot.. ale, kol man jie natrugdo, juolab skausmo nesukelia, gal apsieisiu be operacijos, nes pamenu, kaip čia buvo aprašyta, kaip jaučiasi žmonės po tos operacijos... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Saga @ 2007 06 22, 14:29)
o tai nuo ko jums atsinaujina, nuo uzkietejusiu viduriu, nuo nuovargiu, stresu, nervu ar siaip, ima ir atsiranda? As kazkaip esu tikra kad dabar issigydysiu ir viskas praeis  4u.gif na tik mityba susireguliuoti reikia, kad viduriai nekietetu, nes tokia probelma del sauso maisto turiu..... dabar mama kasdien skambina paklausti ar sriubos valgiau  biggrin.gif  biggrin.gif , kaip mokinukes ... tai greiztai einu pietauti darbe, nesimaitinu sausais visokiais uzkandziais ir sumustiniais... o guzas mazeja jau, nors tik pradejau naudoti hemarol  thumbup.gif . blyn koks sugriuves mano anas galas, tai pienlige vienur, tai hemorojus kitur..... ech  verysad.gif

Vat pas mane po antibiotikų atėjo pienligė, nuo tų antibiotikų žarnyno veikla sutrikus buvo, tai po pienligės atkeliavo ir "draugas" hemorojus... doh.gif Mitybą reguliuoju ojojoj dabar.. jei tris kartus neinu į vieną vietelę, stveriu arbatėles stebuklingas... Žodžiu, žiūriu kaip pridera, stengiuos per pietus pašliaužiot visada, darbe tik pasukom maitinuos (gerai, kad šaldytuvas kabe yra thumbup.gif ).. apgijo su Hemorol man tikrai labai thumbup.gif jau džiaugiaus, kad vsio, ale vat po savaitės vėl žiūriu naujas gūziukas... verysad.gif Nu tai ką, vėl už žvakučių.. ir jau po 4ių žvakučių jis daugiau nei per pusę apmažėjo thumbup.gif Taip ir bus pastoviai čiuju... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 06 22, 14:49)
tiesa, galima išsioperuot.. ale, kol man jie natrugdo, juolab skausmo nesukelia, gal apsieisiu be operacijos, nes pamenu, kaip čia buvo aprašyta, kaip jaučiasi žmonės po tos operacijos...  doh.gif
Papildyta:


na as nesioperavau o dejo ziedus ir nieko ax.gif tik ta dienele skausmas kankino,kita diena viskas thumbup.gif taip kad neverta kankintis ir sulaukt paskutinios stadijos kada nebepades nei zvakutes,o tada tik operacija kurios sveikimo laikas iki 2men doh.gif juk ir dantukas jei skauda nevartosit visad vaistu o eisit tvarkyt.mano patarimas det ziedus ir nebesikankint mirksiukas.gif jei jis kartojasi nieko gero nesulauksit schmoll.gif
Atsakyti
bu vau pas mama ilgaji savaitgali ir nebuvau tulike 3dienas.. sad.gif tai uzkietejo viduriai dabar biski sunku.... sad.gif bet viskas bus ok, manau smile.gif

o kokias arbatas reik gerti, kad viduriai nekietetu ir "tryda" nepaleistu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 26, 08:21)
bu vau pas mama ilgaji savaitgali ir nebuvau tulike 3dienas.. sad.gif tai uzkietejo viduriai dabar biski sunku.... sad.gif bet viskas bus ok, manau smile.gif

o kokias arbatas reik gerti, kad viduriai nekietetu ir "tryda" nepaleistu? smile.gif

Aš tai vaistinėj "Gracija 2" pirkau.. Iki pardėj yra gracija irgi arbata.
jos ten porą pokelių užsiplykai ir viskas ok po to būna wink.gif
Šiaip tai aš dėl medžiagų apykaitos geriu "Pu-Erh" arbatą, tipo greitina medžiagų apykaitą, riebalai nesikaupia ir t.t, tai su tuo reikalu pas man viskas ok dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
teko girdeti, kad siuvinetojos isikurusios "supermama.lt" organizuoja meetus. kazi kaip butu, jei musu forumas susiorganizuotu meeta lotuliukas.gif
siuvinetojos, tai parodo vienos kitoms savo darbus, o mes rodytume ka? 4u.gif thumbup.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marrtina: 26 birželio 2007 - 14:55
QUOTE(marrtina @ 2007 06 26, 15:53)
teko girdeti, kad siuvinetojos isikurusios "supermama.lt" organizuoja meetus. kazi kaip butu, jei musu forumas susiorganizuotu meeta  lotuliukas.gif
siuvinetojos, tai parodo vienos kitoms savo darbus, o mes rodytume ka?  4u.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif tai organizuojam? lotuliukas.gif
klausykit o tos gracijos arbatos ar tik palengvina didiji reikala,ar paleidzia vidurius g.gif
as kazkada geriau semenu ar kazkokia g.gif nu nepamenu dorai,arbata,tai visa diena tulike sedejau ir pilva raize,nu zodziu nedarbinga buvau.tai dabar bijau ka ir bebandyt
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2007 06 23, 20:17)
na as nesioperavau o dejo ziedus ir nieko ax.gif

Turiu ir as tokia beda, kurios nei pats apziuresi, nei kitam parodysi ax.gif
Turiu gydytojos siuntima, tik nezinau ka toliau su juo daruyti.
Atsakyti