Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

Vene,gal galit parašyt ,kiek į tas pagamintas žvakutes įeina oleum hippophaes ir kiek cacao butyrum.Gal ir man tada vaistinėj pagamintų,jei žinotų kiek ko dėti.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2007 06 14, 13:40)
Vene,gal galit parašyt ,kiek į tas pagamintas žvakutes  įeina oleum hippophaes ir kiek cacao butyrum.Gal ir man tada vaistinėj pagamintų,jei žinotų kiek ko dėti.Ačiū.


tikrai gera mintis thumbup.gif Vene parasyk, gal ir as tuo dalyku pasinaudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 13, 16:36)
nepadeda man Hemorol... gal kiek apmazino, bet daugiau nieko.... sad.gif bala zino ka daryt... o pas gydytojus nelabai norisi eit....  g.gif

man padeda Lidoposterin tepalas>chirurgas patare, kaip maitinanciai mamai naudoti thumbup.gif

bet vis dar kankinuosi, jei viduriai paketeja, mazgai atsinaujina verysad.gif

reikes vel eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2007 06 14, 12:40)
Vene,gal galit parašyt ,kiek į tas pagamintas žvakutes  įeina oleum hippophaes ir kiek cacao butyrum.Gal ir man tada vaistinėj pagamintų,jei žinotų kiek ko dėti.Ačiū.



QUOTE(marrtina @ 2007 06 14, 12:55)
tikrai gera mintis  thumbup.gif  Vene parasyk, gal ir as tuo dalyku pasinaudosiu smile.gif


Parašyta taip:
Oleum Hippophaes 0,2
Cacao butyrum 2,0
Kiek suprantu, Oleum Hippophaes yra šaltalankių aliejus. Man gydytojas sakė, kad ir šiaip šaltalankių aliejukas yra gerai, nes jis tinka įvairioms žaizdelėms, įtrūkimams gydyti thumbup.gif .
O šitos žvakutės suminkština viduriukus ir kartu gydo, man jau žymiai geriau, bet dar ne visai. Dar patarimas iš daktarų, kad prieš žvakutės įdėjimą padeda sėdėjimas permanganato tirpalo (labai silpno) vonelėje arba dar geriau įsipurkšti to tirpaliuko su "pompike" ax.gif . Kadangi tai tokia vieta, tai jai reikalinga dezinfekcija smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 15 birželio 2007 - 20:13
mini klizmute gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 18, 08:10)
mini klizmute gaunasi smile.gif

Na, ši procedūra dezinfekcijai, ir aš manau paprasčiau pasėdėti toje vonelėje nei vargti su ta klizmute ax.gif .
Atsakyti
as dar bandysiu reklamuojamo Procto-glyvenol....
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 18, 13:58)
as dar bandysiu reklamuojamo Procto-glyvenol....

zinok as sunaudojau visa pakuote+tepalas,bet nieko... schmoll.gif kai naudoji,atrodo lyg gereja,bet kai baigiau ziuriu tas pats doh.gif aisku kad man netiko,dar nereiskia kad niekam netiks,pabandyk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 06 18, 14:03)
zinok as sunaudojau visa pakuote+tepalas,bet nieko... schmoll.gif kai naudoji,atrodo lyg gereja,bet kai baigiau ziuriu tas pats doh.gif aisku kad man netiko,dar nereiskia kad niekam netiks,pabandyk g.gif

Aš tik tepalą naudojau, tai tikrai, kol te[i lyg geria, baigi tept, žiūri, kad negyja visgi... Man tai mažokai to tepalo... Tas tepalas kaip pagalbinė priemonė labiau pas mane eina.
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 06 18, 14:03)
zinok as sunaudojau visa pakuote+tepalas,bet nieko... schmoll.gif kai naudoji,atrodo lyg gereja,bet kai baigiau ziuriu tas pats doh.gif aisku kad man netiko,dar nereiskia kad niekam netiks,pabandyk g.gif

man lygiai tas pat buvo doh.gif teko gerti cyklo3forte regis toks pavadinimas,jos yra nuo venu,bet reik gert iki 3menesiu ax.gif bet as jas geriau jau po hemorojaus mazgu operacijos,man dejo ziedus,o tos tabletes nuo venu to galo geriau po to,nes atsirado tempimo jausmas,o kai padare ehcoskopija pasirodo buvo mazojo dubens venu varikoze unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2007 06 18, 18:32)
man lygiai tas pat buvo doh.gif teko gerti cyklo3forte regis toks pavadinimas,jos yra nuo venu,bet reik gert iki 3menesiu ax.gif bet as jas geriau jau po hemorojaus mazgu operacijos,man dejo ziedus,o tos tabletes nuo venu to galo geriau po to,nes atsirado tempimo jausmas,o kai padare ehcoskopija pasirodo buvo mazojo dubens venu varikoze unsure.gif

o Jurcik! mirksiukas.gif
eina sau,as galvoju niek nebus reiks ruostis gyd.pasirodyt,o tai pats dar netaip nusigydisi.vartoji visokius vaistus nieks nepadeda g.gif
bet nezinau kaip ryztis nueit pas gyd. ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 06 18, 22:39)
o Jurcik! mirksiukas.gif
eina sau,as galvoju niek nebus reiks ruostis gyd.pasirodyt,o tai pats dar netaip nusigydisi.vartoji visokius vaistus nieks nepadeda g.gif
bet nezinau kaip ryztis nueit pas gyd. ph34r.gif

Ryžtis sunku...
Galvoju privačiai pas moterį gyd. eit, ale kai pagalvoju, suplosiu arti 300, a inai pasakys tais pačiais gydytis, kuriais db gydaus... Nu abydas bus doh.gif Jau tas mano taupumas doh.gif
Atsakyti