Įkraunama...
Įkraunama...

Neikit pas būrėjas

QUOTE(Saulytes mamyte @ 2008 03 26, 14:26)
Dominus, tavo pasakojimas-manifestas tarsi is dvieju daliu - pries ir po... KO? Kas ivyko tokio tavo gyvenime, kad tu is atsidavusio burejoms nesavarankisko vyrelio tapai tokiu drasiu kovotoju uz savo gyvenima, paemei pats atsakomybe uz save? Sveikintina, aisku  4u.gif


Gyvenimo laviną man sukėlė žmonos netektis, kurią labai mylėjau. Tai buvo laikotarpis, kai mano gyvenime viskas sugriuvo. Ką išgyvenau - tai jau būtų visai kita tema ir gana sunkiai nusakoma, nes to nepatyrusiam sunku pilnai visa tai suprasti.
Po 2 metų sutikau labai geros dūšios moterį, kuri man padėjo sugrįžti į gyvenimą. Per tą laikotarpį labai daug mąsčiau apie viską.
Kai pradėjau vadovautis elementaria logika ir intuicija - buvau nustebęs, kad galima daug ką tiksliai numatyti ir beveik viską išspresti be niekieno pagalbos.
Kai tą pajutau pajutau didelį vidinės laisvės pojūtį, aiškiausiai pajutau, kad aš esu savo likimo kalvis (šį posakį žinojau nuo mokyklos laikų, tačiau nebuvau taip aiškiai, paraidžiui to pajutęs).

Šią temą rašydamas nesiruošiau tapti nei mesijum, nei ką nors įžeisti ar supykdyti - tenorėjau pasakyti, kad yra ir kitas kelias.
Atsakyti
Argi ne tiesą pasakiau? Tik dugne atsistojęs netyčia apsičiupinėji ir surandi nuosavą galvą lotuliukas.gif Kaip būtų puiku tos galvos niekada neužmiršti...
Atsakyti
Dominus,tu palietei krastutinuma.Juk skausmo palauztas zmogus daug ko nesuvokia ir pridaro nepataisomu dalyku....Daugiau naudos butu,jei papasakotum,kaip,pasitelkus logika ir intuicija,galima daug ka numatyti ir isspresti.Nes pats teiginys "neikit,nes nepades" mazai ko vertas
Atsakyti
kodel gi nesiburti? tokia jau zmoniu prigimtis - vaiksto nutrauktomis bambagyslemis ir iesko, kur jas galetu ikisti, kad nerektu priimti sprendimu ir buti atsakingais uz juos. tas pats politikoje, versle ir kt. srityse. tu pasedai ant burtu - maryte ant narkotiku o petras ant losimu - visu pasiteisinimas - gyvenimo sunkumai. bent kepenis issaugojai, ir pinigus turbut ne visus paleidai vejais. yra vienas bet - mazai kas darosi isvadas is kitu patirties - zymiai smagiau paciam uzlipti ant greblio ir gauti per nosi.
Atsakyti
Bet kai žinai, kad gali gauti grėbliu į nosį, turi galimybę laiku pasitraukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Teisingai, nėra ko mėtyti pinigus, geriau nueiti į teatrą, koncertą.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 03 26, 20:25)
Teisingai, nėra ko mėtyti pinigus, geriau nueiti į teatrą, koncertą.


Taip, kam mėtyti pinigus, kai TV yra namuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Nuoširdžiai sveikinu Dominus, peršokusį prarają. O tame dugne pabūt, matyt, jam reikėjo, sakoma, kai skęsti būtina nusileisti iki dugno, kad jau ten galėtum atsispirti ir vėl pakilti į paviršių. Po didelių išbandymų didelė malonė ateina. To ir linkiu Dominus ir kitiems smile.gif
S. Lazarevas rašo: "Prieš gaudamas žmogus iš pradžių praranda. Kuo daugiau jis turės gauti, tuo griežtesnis bus išbandymas." Šimtus kartų savo gyvenime įsitikinau, kad tai tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 03 26, 20:09)
S. Lazarevas rašo: "Prieš gaudamas žmogus iš pradžių praranda. Kuo daugiau jis turės gauti, tuo griežtesnis bus išbandymas." Šimtus kartų savo gyvenime įsitikinau, kad tai tiesa.

Gal ne visada reikia prarasti, kartais užtenka suprasti, kad keisti savy reikia kažką. Tada nebūna didelių praradimų.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 03 26, 22:42)
Gal ne visada reikia prarasti, kartais užtenka suprasti, kad keisti savy reikia kažką. Tada nebūna didelių praradimų.

Manau, kad Lazarevas turėjo omeny savo ego norų, ambicijų, situacijos valdymo praradimą.
Atsakyti
nu jau nesamone cia pasakiai kad neit pas burejas lotuliukas.gif kartais galima ir tikrai tiesa pasako nereik ejtpas sarlatanes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi esu buvus gal pries 6metus,nu viskas issipylde kaip sviestu patepta...aisku sarlatanu daugiau,nei tikru bureju..bet nereik eiti pas bet ka... smile.gif
Atsakyti