Įkraunama...
Įkraunama...

Neikit pas būrėjas

na jo reik pasirinkti smile.gif nes yra tokiu kurios labai jau reklamuojasi tai tom as nelabai tikeciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuska @ 2008 04 05, 22:59)
as irgi esu buvus gal pries 6metus,nu viskas issipylde kaip sviestu patepta...aisku sarlatanu daugiau,nei tikru bureju..bet nereik eiti pas bet ka... smile.gif


Priėmei tau pasiūlytą programą ir ji išsipildė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 04 05, 22:39)
Priėmei tau pasiūlytą programą ir ji išsipildė  mirksiukas.gif

nemanau as taip...nes esu buvus ir pas sarlatanus...tai ten kad ir kokia programa ji nesipildo,net is dalies... smile.gif
Atsakyti
Nes šarlatanų programos nepriimi. Gal apsaugą turi, kad atmetimas vyksta.
Atsakyti
o kajp suprast ta programa?primt?
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 04 06, 10:33)
Nes šarlatanų programos nepriimi. Gal apsaugą turi, kad atmetimas vyksta.

kazka tu cia nusisneki.. biggrin.gif kazkaip kai issiburiu(nors lb seniai ta dariau)iseinu ir kol namo davaziuoju praktiskai nieko neatsimenu...tiktais kai po kazkokio laiko praejus kazkasissipildo ir tada atsimeni kad tai buvo ir bureja sakiusi...
as kazkasip tikiu....kaip gali buti programa priemi ar nepriemi...jei man ten isburia kad kas ten mamai mano bus,broliui,bet netaip abstrakciai,o mazdaug tiksliai pasako ir tai ivyksta,tai nemanau kad cia priimta programa..juk artimieji tai nieko nezino ir gyvena pagal savo "programa" smile.gif
Atsakyti
va cia tai teisingai pasakyta smile.gif su ta programa tai nusisnekejimas g.gif
Atsakyti
Staiga yra protinga motera ir nenusišneka... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš esu kategoriška būrimų atžvilgiu - neinu pas būrėjas. O jeigu į temą, tai svarbiausiai yra saikas, kaip ir visame gyvenime. Jeigu per penkis metus vieną kartą nueisi pas būrėjas, palošti arba prisigersi iki nukritimo, nemanau, kad kas nors tragiško atsitiks, patirsi kitokių emocijų ir tiek, bet jeigu žmogus lengvai pasiduoda priklausomybėms, tada tiesiog privalo save nuolat kontroliuoti ir vengti tokių vietų.
Atsakyti
QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 04 06, 22:36)
Staiga yra protinga motera ir nenusišneka... mirksiukas.gif

oro_buckis.gif aciuks.gif
Merginos užmiršo, kad ezoterikos skyrelyje bendrauja. Ir kad čia naudojama specifinė terminologija ir žodžių reikšmes čia ne visada atitinka paprasto kalbos žodyno reikšmes. Galit pasiaiškinti ką ezoterikoje reiškia "priimti programą".
Atsakyti
Pritariu Staigai 4u.gif
Nei viena būrėja nesugebės teisingai nuspėti ateities, jei jos nuspėtąja vizija nepatikėsim.

Kai buvau jaunesnė - vis nueidavau pas būrėjas, ir beveik viskas išsipildydavo. Bet kai suvokiau, kad savo gyvenimą kuriam patys - nuėjau dar kartą. Bet tą kartą ėjau tik iš įdomumo, kad patikrinti. Ji man "būrė", o aš tik šypsojausi ir linksėjau galva į nei vieną žodį rimtai nežiūrėdama, o išėjusi tariau sau - nesąmonė! Ir niekas neišsipildė bigsmile.gif

Gal ir yra žmonių ekstrasensų, kurie "nujaučia" ir gali iškloti tau tavo praeitį ir tuo pačiu ateitį. Bet net tada nebūtinai tas ateities variantas išsipildys. Manau į gyvenimą reikia žiūrėti kaip į kompiuterinį žaidimą - ateities variantų begalės. Jei gyvensi kaip gyvenai - gal ir išsipildys toji pranašystė, jei pasirinksi kitą kelią - tai ir kitokią ateitį susikursi smile.gif Variantų daug - tereikia pasirinkti smile.gif
Atsakyti
as manau kad tiesa jos pasako bet jaj ir toliau gyveni tapacia linkme viskas isipildo,o jaj pakeiti gyvenima visapusiskai niekas ir neisipildys....
Atsakyti