Įkraunama...
Įkraunama...

Padangos. Viskas apie jas

QUOTE(valkata @ 2015 01 07, 10:29)
Hmm, o tai kiek jūs komplektų padangų per metus pakeičiate, jei sugebėjote visus variantus išbandyti? smile.gif ir kokiu būdu jūs pabandėte top padangas, jei niekad daugiau 150Lt už padangą nemokėjote, o aukščiausios klasės padangos brangesnės? smile.gif

O vat man teko susidurti su tokiom Nokian žieminėm, apie kurias gerų žodžių galiu pasakyti labai nedaug...


Zieminiu uztenka realiai dviems metams,dar atsikankinu trecius ir paskui perku naujas,vasariniu-viena vasara ant priekio pakeiciau keturis komplektus,ant galo-du biggrin.gif dabar butent vasarines turiu michelino,galines 96m. gamybos,priekinems po 13 meteliu,ant kelio dirba afigenai,sausa-slapia danga stabdymas vienodai geras,vaziavau prie juros per tokia liuti,kai zmones stojo kelkrasciuose su avariniais nes nebegalejo vaziuot,o man reikejo greitai nuvaziuoti-Palangoj lauke dukra viena,nakti,myniau ant 120-jokio akvaplaningo,valdymas puikus,provezose jokio diskomforto...brendas yra brendas...smile.gif O pirkau as jas "naujas/senas"-ant masinos nestovejusios,tik pragulejusios kazkur,po 80lt uz padanga,nuolaidu tokioms nedaro (daro tik man,nes perku daznai smile.gif ) dabar planuoju priekiui nusipirkti tigriukus naujus,naujesnius michelinus det i gala,o tuos senus palikti sudrozimui-tiesiog desiu ant kitu ratlankiu ir pries kiekviena treniruote keisiu ratus,nes pasiziurejau kad taip pigiau man biski atsieis smile.gif

Nokian visokiu modeliu yra,tikrai ne visi super duper. Ir vasarines nokian,kiek girdejau-ne kazka,bet nemeginau,tik girdejau smile.gif kazkaip kiek teko pastebeti,vienu gamintoju buna geresnes ziemines,kitu-vasarines smile.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2015 01 07, 11:00)
lopytos nelopytos, bet pamenu, kai pinigų nebūdavo, imdavau restauruotas, o paskui nusipirkau žiemines naujas iš parduotuvės, tai tos naujos buvo ant tiek prastesnės už tas lopytas visokias žiemą biggrin.gif  dabar žiūrėjau, kad minkštesnės būtų, kol kas lyg ir pusė velnio, ant sniego irgi kabina neblogai, o apie nokianus aš geros nuomonės, turėjom ant galu varomos, patiko, dėl to vėl paėmiau.


Pvz.,lenku restauracija labai gera.Ju restauruotos geriau dirba ant kelio nei lenkiskos naujos biggrin.gif Tik kad uztenka labai trumpam,o per varzybas ar treniruote navarke ir nulekti gali geriau padrozus smile.gif
As su kieto misinio vazineju,na yra diskomfortas kad ne visur prisiparkuoti galiu ir jei ledas ant milimetrovkiu jau nelendu,i kalniuka apledejusi nelabai uzvaziuosi (cia pries kelias dienas prie univero pasiparkuoti ikalnej negalejau,tai vaziavau i kita aikstele biggrin.gif ),bet patinka tai kad nereikia keisti kiekviena ziema-neisnesciau finansiskai smile.gif Na,ir zvyrkeliu ar per sniega puikiai kasasi,kastuvo nesivezioju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 sausio 2015 - 11:31
nokianai man labiau žieminės padangos, negirdėjau nieko gero apie vasarines g.gif
iš tikro tai apie padangas reikia pasiskaitinėt, kartais čia užmetu akį. http://www.tyrereviews.co.uk/
Jų vis išleidžia naujų, kažką pagerina, visų žinot neįmanoma. Žiemą minkštos gerai ant leduko, bet pvz ant asfalto važiuojant didesniu greičiu, jaučiasi plaukiojimas. Žodžiu, idealių visur ir viskam vistiek nėra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 01 07, 11:48)
nokianai man labiau žieminės padangos, negirdėjau nieko gero apie vasarines g.gif
O man Nokian RSi žieminės labai nepatiko. Ant sniego, ledo - norma. Bet ant asfalto, tiek šlapio, tiek sauso - padėk Dieve, čiužinėjo mašina bile kaip, ASC lemputė nuolat mirksėjo...

QUOTE(džu @ 2015 01 07, 11:48)
iš tikro tai apie padangas reikia pasiskaitinėt, kartais čia užmetu akį. http://www.tyrereviews.co.uk/
Jų vis išleidžia naujų, kažką pagerina, visų žinot neįmanoma. Žiemą minkštos gerai ant leduko, bet pvz ant asfalto važiuojant didesniu greičiu, jaučiasi plaukiojimas. Žodžiu, idealių visur ir viskam vistiek nėra. smile.gif
Pabandykite Goodyear Ultragrip Ice+ ar Ice 2. Nemaniau, kad minkšto mišinio žieminės taip gerai ant asfalto gali važiuoti.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 01 07, 13:04)
O man Nokian RSi žieminės labai nepatiko. Ant sniego, ledo - norma. Bet ant asfalto, tiek šlapio, tiek sauso - padėk Dieve, čiužinėjo mašina bile kaip, ASC lemputė nuolat mirksėjo...



As girdejau apie Q modeli kad geras...bet tai jo,kazkaip jauciu praeidineja noras svajoti apie Nokian smile.gif Va tos mano pigienos kormoranai,ju minusas tik tas kad ant ledo nevaziuoja (jei nesustosi-viskas bus gerai,bet sustojus pajudeti sunkoka jau),ant slapio kaip ant sauso vaziuoja,stabdymas nesikeicia,abs miega-vaziuoji kaip vasara smile.gif Man kazkada parduotuveje kaip blondinei (buvau nuejusi tik apsiziureti,perku paprastai pas pazistamus) pasiule nu tokia grynai ledo padanga,sako-va cia specialios lomeles ledui,ir krastai statesni ir t.t. ir lia lia lia,sakau-man ledo padangu net nesiulykit,domina tik zvyrinis protektorius smile.gif tai anas net isizeide biski,kad jo pasiulyta nauja produkta isbrokijau biggrin.gif O i ta padanga tik paziurejus iskart buvo aisku,kad ant asfalto ji nevaziuos normaliai smile.gif
Atsakyti
gudierus šituos norėjau šiemet dėt, bet man vasarai mašinoms labiau suplanuotos išlaidos, tai nenorėjau per daug išsileisti, paėmiau mažai dėvėtas nebrangiai unsure.gif
realiai jau sausio vidurys, duokdie, vasario dar gabalas būtų sniegingas ir ledingas, trumpos tos mūsų žiemos. Pernai nuo vasario sniego nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2015 01 07, 09:52)
Kažkada internete buvo ale apklausa daryta šiuo klausimu, tai labai nustebino vyrų atsakymai, kad jie žmonų mašinas apauna prastesnėm padangom nei savo mašinas, motyvuodami tuo, kad jos mažai važinėja. Bet juk tam, kad įvyktų avarija kartais reikia tiek nedaug.


Na, mano vyras irgi nebūtų keitęs dar žieminių padangų, jei nebūčiau pasiryžusi žiemą važinėti. Kiek jam dabar reikia (kas tris savaites po kelis kartus), jis būtų senomis važinėjęs.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 01 07, 08:59)
M+S rašoma tiek ant žieminių, tiek universalių padangų.




ant dabartiniu as mane parasyta MS ir dar snaige ledkalny. Dar parasyta PRO SNOW.
Vaziavau siandien ant ledo, buvo tokia kelio atkarpa - nieko blogo, neslydo, nieko smile.gif. Paskui dar teko ant nevalyto sniego pavaziuot - irgi jokiu problemu smile.gif.
Vazinejau kaip durne vasara su sitom, nieko neismaniau ir dar dabar neismanau kai reiks vasarines pirkt, kaip puls pardavejai man smegenis pudrint. Nes nera su kuo protingai pasikonsultuot, nes visi aplink perka restauruotas. As noriu nauju. Tai kokiu atveju reikia tas gero vardo padangas pirkt ir moket maisa pinigu? Cia turbut nuo vaziavimo manieru irgi priklauso. Na maciau kad yra tokiu, kurie mane lenkia, paskui puola stabdyt ka tik aplenke, paskui vel kazkur manevruoja, paskui lekia kaip akis isdege. Tai gal tokiems reikia geresniu, nes jie greiciau tas padangas sudrasko? As stengiuos riedet tolygiai, esu ramus zmogiukas. Replioju sau ir tiek. Kam nepatinka, tegul lenkia. Greiciausiai vasara vaziavau 130 ir tai tik lenkdama ir man tai nepatiko. Tai kokiu man reikia? Galiu moket apie 60 Eur kazkur. Zvyrkeliais nelakstau.

QUOTE(džu @ 2015 01 07, 10:14)
seniai buvo, tai jau kaip ir nepakomentuosiu, pamenu, kad guma nebuvo kieta, rimtos parduotuvės stengiasi nelaikyt senienų, aišku, visko būna.

tai turbut senienos tampa akcijinem prekem ir isparduodamos. Bet guma tai sena vistiek g.gif

Siandien priekiniam langui panaudojau purskala atsildymui, tai visai nieko, bet paskui dar reikejo langu plovimo skysciu plaut, kad ta pliurze graziai nuvalyt. Bet isirpina tai gerai kai labai reikia. Ir pabandziau masina atvesint kai palikau nakciai, gal ryt bus maziau apsalus rolleyes.gif

Labai bijau furu, nuo ju laksto ledai, bijau, kad stiklo nesudauzytu...
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2015 01 07, 14:44)
Tai kokiu man reikia? Galiu moket apie 60 Eur kazkur. Zvyrkeliais nelakstau.
tai turbut senienos tampa akcijinem prekem ir isparduodamos. Bet guma tai sena vistiek  g.gif
60€ čia už visas ar už vieną? Jei už vieną, ir padangų dydis ne koks nors egzotiškas, o einamas, tai tikrai geras padangas nusipirkti galite. Vat tik jūs niekaip to padangų dydžio neišduodate smile.gif Jei nežinote, tai bent jau pasakykite su kokia mašina važinėjate.
Atsakyti
Susidomejus-taviskes ziemines,nekankink ju vasara smile.gif O dabar dar turi grazaus laiko informacijos rinkimui apie padangas iki pavasario smile.gif realiai tau reikia tokiu,kad butu ekonomines klases ir kad vienodai gerai dirbtu ir ant sauso asfalto,ir ant slapio.
Dar-gumos,tinkamai laikomos,kokius 3-5 metus nesusensta (tai ekspertu isvados,ne pardaveju,kuriems rupi kad zmones pirktu tik nauja,brangesne produkcija ir dazniau tas gumas keistusi).Taigi drasiai gali pirkti per pavasarinius ispardavimus praeitu metu sezono produkcija (geri ispardavimai buna,pvz.,Egzotikoje, bet ar ten nemuilina smegenu nenusimanantiems-sito nezinau),taip galima nusipirkti nebloga brenda uz gerokai pigiau.Parduotuvese dideliu senienu nenusipirksi,del sito gali nebijoti (metu senienos bus pigesnes,o kada pagaminta-rasoma ant padangos). As is savo puses kaip nebloga varianta patarciau Tigar,nes esu ismeginusi ir man tiko ir patiko (jos nera pacios pigiausios,ir jei nebutu taikoma nuolaida nauju nepirkciau),bet iki pavasario dar yra laiko...kadangi man irgi reikes,tai irgi esu svarstymu variantuose dar smile.gif Priklausys ka gero gales pasiulyti uz gera kaina smile.gif
Bet labai gali buti,kad dukrai vasarines pirksiu tokias kaip ir sau- "naujas/senas",su salyga,kad rasiu Michelinus,nes geresnio varianto is pigiu tai dar nesu aptikusi smile.gif Tuo labiau,kad jai ir ratlankiu reikes nauju-dabar esantys baisiai surudyje ir kreivi,vienas net ora siek tiek leidzia.
Papildyta:
Susidomejus,eik padangu dydzio ziuret- yra uzrasyta ant padangos biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 sausio 2015 - 15:50
QUOTE(valkata @ 2015 01 07, 15:41)
60€ čia už visas ar už vieną? Jei už vieną, ir padangų dydis ne koks nors egzotiškas, o einamas, tai tikrai geras padangas nusipirkti galite. Vat tik jūs niekaip to padangų dydžio neišduodate smile.gif Jei nežinote, tai bent jau pasakykite su kokia mašina važinėjate.



QUOTE(denaxa @ 2015 01 07, 15:49)

Susidomejus,eik padangu dydzio ziuret- yra uzrasyta ant padangos biggrin.gif

60 uz viena smile.gif
195/65/R15 4u.gif
Atsakyti
o, tokio dydžio tai normali kaina smile.gif
Atsakyti
Mano R14,tai isvis lafa kainos ax.gif Todel man taip lengva cia aiskint,kad daugiau 150lt uz padanga moket nesiruosiu biggrin.gif
Atsakyti