Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas

aš irgi savo mamai niekada nepriekaištavau dėl to. Ir mes eidavom iš namų, nakvodavom pas jos bendradarbę. Šiais laikais vaikai bent gali kreiptis į vaikų teises...
Nepaisant visko reikia bandyti auginti pasitikėjimą ir ryžtą. Išmokti pasakyti"NE', kuris yra pats svarbiausias žodis. Ir nesigręžiot į praeitį. Filosofiškai skamba, bet taip jau yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Bandom - skaitom savipagalbos knygas, kadais lankiau psichologą, SAV'ų grupę, tačiau stipraus ir tvirto stūburo taip ir nesuformavau. Dabar kai gyvenu su tėvais, viskas vėl grįžo į senas nelabas vežes, o progų ir galimybių ištrūkti - nematyt artimoj ateity.
Va taip jaučiu ir kapanosiuos iki 30'mečio Didžiosios depresijos  doh.gif


jei tik norėsi, pakeisi gyvenimą. Ieškok naujos gyvenamosios vietos ir pamatysi, kiek atsiras variantų. Kažkaip likimas pats pakiša geras mintis to ko mes intensyviai ieškome 4u.gif . Jei neieškai, tai nelabai taip ir nori ax.gif Pati juk rašei, kad skaitai įvairias knygas, tai teoriškai visa tai žinai.

O dėl depresijos tai aš pvz lankau linijinius šokius, jogą, mezgu, begalo mėgstu knygas, savaitgaliais keliauju, kai turiu galimybę.

Na nėra to draugo pas mane gyvenime, anokia čia bėda. Užtai niekas nereguliuoja mano laisvalaikio. Visos galimybės tobulėti bigsmile.gif

O nepasitikiu aš ir dabar, nors man 43 metai, bet tiesiog aš tokia esu. Tokią save ir myliu 4u.gif
Atsakyti
Online grupes:

1. Geriausia jeigu prisijungtumete prie grupes facebooke. Tiesiog suraskite grupe SAV ir prisijunkite, tada matysite visus planuojamus susirinkimus.
Kol kas jie dar nepastovus, tai kartais laikai keicias reik gaudyti.

2.Pvz paskutinis skelbimas:

http://www.anymeetin...ID=E154DB81864C Sveiki, sekantis susirinkimas vyks rugsejo 28 d. (penktad.) 7:30pm UK laiku (21:30 LT laiku). Tema - 14 skalbinys "Mes pratę ne veikti, bet reaguoti." Laukiami visi smile.gif

Perspejimas: neishsigaskite, jeigu jungiantis is karto nesujungs, nes prisiungti i susirinkima galiam tik tada, kaip atsakingas asmuo atidaro kambari, tik tada gali visi kiti jungtis.

Lauksim prisijungiant smile.gif
Atsakyti
Paskutines naujienos:

SEKANTIS ONLINE SUSIRINKIMAS vyks Spalio 12d. PENKTADIENĮ, 19.30 val. UK 21.30 val. LT laiku. Pasiūlymas: SAV didžiosios knygos studijos susirinkimas.
Bandysim kalbėtis per ooVoo programą todėl labai prašau prisijungti anksčiau, kad susiderinti techninius klausimus. Praeitą kartą lyg ir visai neblogai pavyko. Kambarį atidarysiu pusvalandžiu anksčiau.
Taigi, jums reikia :
1. Įsidiegti Java sistema, jei jos kompe dar nėra. Naujausias variantas yra čia : http://www.java.com/...e.jsp?locale=en
2. Susiinstaliuoti ooVoo programėlę. Sekite nurodymus ekrane. Aš užtrukau su viskuo kelias minutes.
http://www.oovoo.com/Download.aspx
Programėlė yra panaši kaip Skype. Prisiregistruoti vardu, el. paštu ir slaptažodžiu.
Į susirinkima galėsite patekti per šia NUORODA: http://videocallroom...90777745/room/1 , prisijungiant prašys įrašyti jūsų ooVoo vardą ir slaptažodį, kuriais registravotės.
P.S>Programa man veikė ir telefone (Android platforma)
Atsakyti
Turiu SAV didziosiso knygos wordini varianta lietuviu kalba. Dalinuos 4u.gif
Kam idomu, brukstelkite i PM.
Atsakyti
QUOTE
Bandom - skaitom savipagalbos knygas, kadais lankiau psichologą, SAV'ų grupę, tačiau stipraus ir tvirto stūburo taip ir nesuformavau. Dabar kai gyvenu su tėvais, viskas vėl grįžo į senas nelabas vežes, o progų ir galimybių ištrūkti - nematyt artimoj ateity.
Va taip jaučiu ir kapanosiuos iki 30'mečio Didžiosios depresijos  doh.gif

o turėjos SAV'e globėją, ar ėjote pagal 12 žingsnių programą?

QUOTE
Pupos, kurios vaikšto į susitikimus Vilniuje,
gal pasidalintumėt info, kur (jei dar įmanoma) nusipirkt Woititz knygą?
Ir/ar dar kažką šia tema.
Seniai, prisimenu, susitikimuose buvo rodos galima nusipirkt. Ar dar aktualu?


SAV'e yra ši knyga, ateikite šį penktadienį, vyks spyker'inis susitikimas, te ir knygą įsigysite.
QUOTE(Suoka @ 2012 10 18, 22:34)
Turiu SAV didziosiso knygos wordini varianta lietuviu kalba. Dalinuos 4u.gif
Kam idomu, brukstelkite i PM.

aš norėčiau blush2.gif
Atsakyti
Paskutines naujienos:

1. Lapkričio 6 dieną ir lapkričio 20 dieną 18val Kaune renkasi SAV grupė Vilniaus g. 29. KVIEČIAME SAV-us, t.y. suaugusius apleistus vaikus. Susirinkimai vyks kiekvieno mėnesio pirmą ir trečią antradienį. Dalinkimės informacija

2. Kas norite SAV didziosios knygoss parashykite emeila, kur siusti i PM. 4u.gif
Atsakyti
Gyvenau tokį gyvenimą,prisiminus net sunku.dabar kai kas paklaustų apie mano tėvus,aš tiesiog jų neturiu.tėvo apskritai nebuvo,o mama ...ji mirė (mano prisiminimuose ir gyvenime) gyvenau su ja 18 m. ,gyvendama su ja melsdavausi kada ateis diena kai jos mano gyvenime nebeliks.ji gerdavo,mušdavo mane ,keiksnodavo.mokykloje buvau nemėgiama,ir tas gyvenime labai atsiliepė.bijau susidurti su žmonėmis kurie mane engė mokykloje,nemoku bendrauti,nes nežinau ką pasakyti,vaikystėje manęs motina niekada neužstodavo,todėl aš dabar už save visad pastoviu,neleidžiu niekam savęs skriausti,nemėgstu kai žmonės yra per arti manęs,tiesiog nepatinka kai trinasi ,nes mama niekad neapkabindavo,ir niekad nepaguosdavo,todėl prie savęs nieko neprisileidžiu.esu gruboka ,bet to niekas nesupranta ,kad viso to pasekmė ,bloga motina,o dar ir patėvis,kuris niekino mane.dabar jos ir prisiminti ir nenoriu,dar ir brolis yra ,kuris užaugo vaikų namuose,jis bet mažas buvo kai jį atėmė iš jos,o aš visus 18 metų kentėjau,jos smurtą verysad.gif


turiu šeimą ,esu ištekėjus.bet esu visvien vieniša verysad.gif brolio praktiškai nėra,aš jam nereikalinga,tiesiog jis augo be šeimos,ir neturi jausmų seseriai,draugių aš taipat neturiu,nes ir ta nuo vaikystės - liežuvautoja,ir blogas žmogus.vyras brolį turi ,bet 30 vyras gyvena vis dar pas tėvų ( merginos nėra turėjęs) ,šeimos dar neturi,turbūt ir neturės,nes šaltas ir bejausmis žmogus yra.o taip norisi nors kokios kompanijos per šventes,ir šiaip gyvenime.o tai pastoviai pas tėvus.nėra pas nieko kur nuvažiuot ,pasisvečiuot.
Atsakyti
QUOTE(smiler @ 2012 07 08, 10:00)
o ir dabar esu realiste, o ne roziniam pasaulelyje gyvenu.

aš taipat tapau realiste,mačiau visko.net ko papastas žmogus to nėra matęs,ir tame gyvenęs,daugelis auga gerose šeimose,ir jiems netenka gyventi šalia narkomanų irštvos,matyti vidurį dienos kaip apiplėšiamas žmogus,kai jam numaunami batai,išplėšiami daiktai.ir jų vaikams netenka matyti narkomano laiptinėj,besivaiginant.taip ,aš gyvenau tarp tokių ,mano kaimynas girtuoklis savo sugerovą padūrė,kuris naktį dašliaužė iki mūsų durų pagalbos,aš neatidariau ,nes namie viena buvau,kitą sykį kitam koją supjaustė,ne kartą girtas ant vaikų puldavo ,ir grasindavo.gyvenau bendrabutyje.ir ten gyvenant pamatai tikrajį gyvenimą,o ne tik rožinius akinius.todėl visko mačiusi ,ir gyvent prisibijau, ir atsiranda visokios baimės.čia kitoj temoj juokės,ir vadino mane ligota kažkokia.gali juoktis kai nežinai gyvenimo smulkmenų,dažnai būdavo baisu namo pareit,nes laiptinės neapšviestos ,ir neaišku kas ten lauks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 gruodžio 2012 - 20:19
Sveiki 4u.gif Aš tiesą sakant nežinau, ar esu SAV, kadangi nei vienas iš mano tėvų ir iš jų tėvų nebuvo alko (kiek man žinoma), tačiau gyvenau nedarnioje (disfunkcinėje) šeimoje, ištekėjau už alko, tai gal čia kažkaip susiję. Susirinkimų lankyt nelabai galiu, nors dirbu Vln, nes turiu 3 m. dukrytę, tad problematiška su laiku ir vaiko palikimu, nes gyvenu užmiesty. Tai gal čia pasivaidensiu, gal ką atrasiu sau pritaikomo 4u.gif
Atsakyti
Penktadieniais vakarais vykta susirinkimai Online per skype.
Tikrai butum ne pirma su vaikeliu ant ranku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2013 01 02, 20:23)
Penktadieniais vakarais vykta susirinkimai Online per skype.
Tikrai butum ne pirma su vaikeliu ant ranku smile.gif


Pasakykite prasau kelinta valanda penktadieniais vyksta online susirinkimai per skype ir kaip galima prisijungti? Aciu.
Atsakyti