Įkraunama...
Įkraunama...

Purškiamojo įdegio procedūra

QUOTE(borooze @ 2006 02 10, 22:49)
as purskiausi vakar irgi SunFx technologija. Neraliai graziai atrodo, viena karta buvau Savanoriuose(kaune cia veiksmas) o dabar buvau ta pati technologija bet kitoj vietoj labai faiani labai patiko ir jokiu demiu neliko. REIKIA LABAI GERA PYLINGA KUNO PASIDARYT....Uj kokia ruda:) ir nereikia gulinet nesvariuose soliariumuose o dar ir laikas ir pinigai susitaupao(45 lt) .... smaguma smile.gif

o kaip vyksta ta procedura? kaip ten puskia? 4u.gif
Atsakyti
Nezinau man nelabai patiko. Purskiausi savanoriu pr. mokejau 45 litus,ten yra triju stiprumu,as su viduriniu purskiausi. Man nepatinka kai ispurskia tas lipnumas odos,reikia 8 valandas laukti,o po to issimaudyti. Tas 8 valandas jauciausi purvina tokia unsure.gif . Tikrai nesilaiko tas idegis taip ilgai kaip sako,man matesi kokias 5 dienas daugiausia. Siaip jei pries kokia proga tai gerai,nuejai viena karta ir ruda,nereikia gaist laiko soliariumuose. Bet jei be jokios progos tai man atrodo per brangu 45 litai kas 4-5 dienas. O be to mano delnai buvo tragiski, baisu buvo rankas kur istraukti smile.gif Tokios plemuotos ir delnai morkviniai,kazkaip nenusaugojo man purksdama. Bet siaip kas jei ne taip galima pasitaisyti nuvaziuot kita diena,bet mano ranku butu buve jau neimanoma pataisyti,jos atsiplove tik kai nusiplove ir idegis. Tad kurios eisit, o ipatingai pries koki baliuka saugokit delnus! ax.gif
Papildyta:
O visa procedura vyksta taip: nusirengi,lieki tik su stringais savo arba duoda vienkartinius (geriau imkit vienkartinius,nes neatsiskalbe savieji),duoda kepuraite plaukam,atsistoji i tokia kaip duso kabina ir ten darbuotoja purskia,pasako kada apsisukt ar rankas pakelt,kai ispurskia reikia biski pastovet ir nudziuti. O be to reikia atvaziuot su laisvesniais drabuziais apsirengus,man sake,kad jei imanoma be liemeneles namo vaziuociau. Gryzus namo,persirenginedama netycia apsiliejau koja tai ir nubego toks dryzis,per slauni biggrin.gif . Po 8 valandu issimaudzius jis matesi,kur buvo nubege buvo balciau,sake galiu atvaziuot pasitaisyt,bet jau nenorejau net pagalvoti apie vel laukima tas 8 valandas,kad galeciau nusipraust.
Atsakyti

Papildyta:
O visa procedura vyksta taip: nusirengi,lieki tik su stringais savo arba duoda vienkartinius (geriau imkit vienkartinius,nes neatsiskalbe savieji),duoda kepuraite plaukam,atsistoji i tokia kaip duso kabina ir ten darbuotoja purskia,pasako kada apsisukt ar rankas pakelt,kai ispurskia reikia biski pastovet ir nudziuti. O be to reikia atvaziuot su laisvesniais drabuziais apsirengus,man sake,kad jei imanoma be liemeneles namo vaziuociau. Gryzus namo,persirenginedama netycia apsiliejau koja tai ir nubego toks dryzis,per slauni biggrin.gif . Po 8 valandu issimaudzius jis matesi,kur buvo nubege buvo balciau,sake galiu atvaziuot pasitaisyt,bet jau nenorejau net pagalvoti apie vel laukima tas 8 valandas,kad galeciau nusipraust.
[/quote]
o sakyk, ta moteriske tave purskia su tokiu flakonu? kaip nuo lako plaukams tokiomis dulkemis? nes cia anglijoje maciau reklamavo tokius, bet vienas flokonas kainuoja 100 litu, manau brangoka g.gif
Atsakyti
uj ne purskia su tokiu irenginiu smile.gif ne su flakonu ... wink.gif
Papildyta:
[quote=agnixa,2006 03 07, 20:39]
Nezinau man nelabai patiko. Purskiausi savanoriu pr. mokejau 45 litus,ten yra triju stiprumu,as su viduriniu purskiausi. Man nepatinka kai ispurskia tas lipnumas odos,reikia 8 valandas laukti,o po to issimaudyti. Tas 8 valandas jauciausi purvina tokia unsure.gif . Tikrai nesilaiko tas idegis taip ilgai kaip sako,man matesi kokias 5 dienas daugiausia. Siaip jei pries kokia proga tai gerai,nuejai viena karta ir ruda,nereikia gaist laiko soliariumuose. Bet jei be jokios progos tai man atrodo per brangu 45 litai kas 4-5 dienas. O be to mano delnai buvo tragiski, baisu buvo rankas kur istraukti smile.gif Tokios plemuotos ir delnai morkviniai,kazkaip nenusaugojo man purksdama. Bet siaip kas jei ne taip galima pasitaisyti nuvaziuot kita diena,bet mano ranku butu buve jau neimanoma pataisyti,jos atsiplove tik kai nusiplove ir idegis. Tad kurios eisit, o ipatingai pries koki baliuka saugokit delnus! ax.gif

as tai kaip purskiaus tai dave rankas isstipet kremu o poto dar ir nuvale ranksluosciu slapiu, bet cia Juozapaviciui, Svanoriuose nieko nedare tik sake saugot delnus ...
Atsakyti
[quote=ausriuxa,2005 04 01, 15:44]
[quote=zaRAza,2005 04 01, 09:54]
Sveikos, mamytes. Tikiuosi, su tema nepasikartosiu. Nuo tada kai vienoj "Draugų" serijoj pamačiau įdegimo būdą garais (garų kabinoje ar kažkas panašaus), neturiu ramybės. Gal žinote, ar kur nors LT yra galimybė įdegti tokiu būdu, ar tai saugus įdegimo būdas (kažkaip garai asociojuojasi su karščiu ir nudegimais), kiek galėtų kainuoti toks "malonumas" ir kiek laikosi įdegis. Galbūt yra tokių, kurios išbandė šią procedūrą ar bent jau kažkur kažką skaitė.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


...kaip tik si savaitgaly eisiu isbandyti toki idegi.Gyvenu londone cia dabar labai tai madinga pasidare kainuoja apie 50lt,.vienas kartas sako,kad reikia bent poros kad matytusi ir greitai nusiplauna,bet pabandyti norisi tuo labiau,kad pilvukas nestuke.gif neleidzia eiti i paprasta soliariuma.Nemanau,kad tai yra labiau kenksminga uz savaiminio kremo naudojima namuose g.gif
[/quote]

labukas,sorry kad trukdau. kur londone daro nupurskima? man paciai labai svarbu nulekti ten,aciu.
Papildyta:
QUOTE(Tylene @ 2006 01 30, 12:20)
Pasiskambink situo numeriu : 8 652 36606. Ir tau viska paaiskins kaip pasiruosti procedurai. susitarsi kelinta valanda ateiti. smile.gif

kurioj cia vietoj daretes? as tai sanciuose purskiausi irgi labai patiko.
Atsakyti
as ir sanciuose labai patiko man ten ! smile.gif
Atsakyti
yra toks grozio salonas ir silainiuse, norfoj kur uz turgaus ( berods kursiai vadinas). tai ten kaina 37.50lt, salonas vadinas kazkaip sun style ar pan. kai pirkau pacioj norfoj uz daugiau nei 100lt tai kazkuria diena dave nuolaida 20 procentu. atidaviau ja draugei, o dabar lauksim ziniu ir ispudziu smile.gif
Atsakyti
Man nepatiko taspurskimas...jei esi ruda tai paryskinimui gal ir nieko,bet jei balta... doh.gif gauniesi kaip dalmatinas! lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai patinka tokie pasakymai, kad nebandziau bet zinau kad nepatiks. Idomiai taip.. As purskiaus ir tikrai labai lygiai ir be jokiu demiu atrodau. Mano oda itin balta, purskiausi sviesiausiu tonu. Ne karve kainuoja, taip kad tikrai liuks variantas.
Atsakyti
QUOTE(Dajana @ 2006 05 05, 14:53)
Man tai patinka tokie pasakymai, kad nebandziau bet zinau kad nepatiks. Idomiai taip.. As purskiaus ir tikrai labai lygiai ir be jokiu demiu atrodau. Mano oda itin balta, purskiausi sviesiausiu tonu. Ne karve kainuoja, taip kad tikrai liuks variantas.


Na ir kiek dienu pas Jus tas idegis isliko?
Atsakyti
as irgi ta pati norejau pasakyti, kad paneles nebande ,o savo nuomone sako... kad yra blogai.... as irgi prisiklausiau nuomoniu bet nuejai ir isbandziau, dabar nieko kito nenaudoju , jokius soliariumus neinu, o tik purskiuosi.... laiko savaite laiko drasiai... bet mes, lietuviai , iprate, kad tik pigiau ir ilgiau laikytu. aisku soliariumai ilgiau laiko, bet kenksmingumas koks, kaip oda sensta... dar kol 25-28 metai, dar nelabai matosi tol gerai, bet pagalvokit apie ateiti su tais soliariumais......
Atsakyti
sakau, kad man kazkaip nepatikimai skamba tik tiek, bet nesakau,kad 100% niekada neketinu pabandyti biggrin.gif labai smalsu o kokia kaina ir kiek laiko uztrunka tokia procedura ?
Atsakyti