Įkraunama...
Įkraunama...

Apie lieknėjimą

aš norėčiau paklausti,ar yra kažkokia svorio riba dėl sportavimo.Ar nebus traumuojami sąnariai ,nealinama širdis,jei su dideliu antsvoriu(kmi-40) pulsiu sportuoti,gal pradžiai geriau atsikratyti kažkiek svorio vien sumažintos mitybos pagalba?
Atsakyti
Sveikuciai, buvau gudri su patarimais ir as, kol... nepriaugau 20 kg - nezinau, kodel, kada ir kaip... gal po nestuke.gif , bet faktas tas, kad veidrodis- priesas, visos mano zinios manes nebeveikia schmoll.gif Su viskuo sutinku ka raso blogas vyras ir rmantas, bet kaip tai pritaikyt sau? Nebezinau, lazdos reikia, ne kitaip biggrin.gif
Aha, ne verkti atejau, o paklausti- rasot apie maista, etc, o kaip alkoholis? Man atrodo, kad ir ne itin daznai, bet puciuosi dar ir nuo jo (bet kokiam pavidale) doh.gif
Jei bandau atsisakyti per koki vakareli, tai chebryte pamano, gal man vezys g.gif doh.gif doh.gif ar pan...

Jauciu, eisiu individualia dieta kazkur susidaryt, kad parasytu tada ir tada valgai ta ir ana- nes jau nebesusitariu su savimi ,deja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mūz@ @ 2010 08 02, 17:24)
aš norėčiau paklausti,ar yra kažkokia svorio riba dėl sportavimo.Ar nebus traumuojami sąnariai ,nealinama širdis,jei su dideliu antsvoriu(kmi-40) pulsiu sportuoti,gal pradžiai geriau atsikratyti kažkiek svorio vien sumažintos mitybos pagalba?



del sportavimo svorio ribos tikrai nera, tik reikia pasirinkti atitinkama sporta.... Begiojimas cia aisku netiks, sanariam su tokiu svoriu ne kas, o be to ir neatlaikysit speju 30 minuciu begimo.... o tiek reiktu maziausiai aerobinio kruvio duot norint kad lasinukai tirptu....
Manau geriausiai tokiu atveju kai virsvoris labai didelis - greitas ejimas arba plaukimas... o siaip tinka bet koks aerobinis kruvis. tikslas - palaikytis 30-60 minuciu pulsa apie 130 k/min ir riebaliukai kaip ant keptuves cirskes.
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 08 02, 23:30)
Sveikuciai, buvau gudri su patarimais ir as, kol... nepriaugau 20 kg - nezinau, kodel, kada ir kaip... gal po  nestuke.gif , bet faktas tas, kad veidrodis- priesas, visos mano zinios manes nebeveikia  schmoll.gif  Su viskuo sutinku ka raso blogas vyras ir rmantas, bet kaip tai pritaikyt sau? Nebezinau, lazdos reikia, ne kitaip  biggrin.gif 
Aha, ne verkti atejau, o paklausti- rasot apie maista, etc, o kaip alkoholis? Man atrodo, kad ir ne itin daznai, bet puciuosi dar ir nuo jo (bet kokiam pavidale)  doh.gif
Jei bandau atsisakyti per koki vakareli, tai chebryte pamano, gal man vezys  g.gif  doh.gif  doh.gif  ar pan...

Jauciu, eisiu individualia dieta kazkur susidaryt, kad parasytu tada ir tada valgai ta ir ana- nes jau nebesusitariu su savimi ,deja  blush2.gif



Na ir kam tos individualios dietos? pilna gi tu dietu visur.... O jei ir eitum siulyciau eiti pas tradicinius dietologus....dar geriau sporto... Nes tiek pilna sarlatanu su menulio, kraaujo grupiu ir kt. dietom kad ziauru.... O tokiu daug todel kad jie naudojasi moniu neviltimi, ikalba, suteikia jiems tikejima.... ir viskas del to kad gautu pinigeliu is jusu.... Kaip toj dainoj "money mane wirth world araund"...
Geriausiai skirti keleta dieneliu savisvietai ir tiek. O siaip ir labai grieztas grafikas veikia psichologiskai.... svarbiau laikytis pagrindiniu principu, nei griezto grafiko....

o del alkoholio.... net nezinau.... nedraugauju as su juo.... ir kai blaivas paziuriu i daugiau jo pavartojusius.... slykstu pasidaro.... dar labiau jo nemegstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blogas vyras: 03 rugpjūčio 2010 - 07:31
QUOTE(blogas vyras @ 2010 08 03, 09:30)
Na ir kam tos individualios dietos? pilna gi tu dietu visur.... O jei ir eitum siulyciau eiti pas tradicinius dietologus....dar geriau sporto... Nes tiek pilna sarlatanu su menulio, kraaujo grupiu ir kt. dietom kad ziauru.... O tokiu daug todel kad jie naudojasi moniu neviltimi, ikalba, suteikia jiems tikejima.... ir viskas del to kad gautu pinigeliu is jusu.... Kaip toj dainoj "money mane wirth world araund"...
Geriausiai skirti keleta dieneliu savisvietai ir tiek. O siaip ir labai grieztas grafikas veikia psichologiskai.... svarbiau laikytis pagrindiniu principu, nei griezto grafiko....

o del alkoholio.... net nezinau.... nedraugauju as su juo.... ir kai blaivas paziuriu i daugiau jo pavartojusius.... slykstu pasidaro.... dar labiau jo nemegstu.

tai va, man tas ir sunkiausia, kad valgyt reikia, pvz, pagal valandas. Zvilgciot i laikrodi ir vis mislyt, ka valgyt- tikrai labai vargina ir erzina.
Del dietologu, tai man tie menulistai ir pan. tikrai neimponuoja. Deja, chazano dieta irgi prasilenkia su sveiku protu ir gyvenimo ritmu (turiu nemazai gyvu pavyzdziu sad.gif)...
Nezinau.. g.gif Yra toks Kaune zmogus, fitneso treneris (ir ne tik, daug jis ten kuo uzsiima), tai jis sudaro dieta, tiksliau, mitybos plana ir mankstele namuose. Pazystama labai dziaugesi- i savaite po kg krito, o valge viska: mesa, zuvi, kruopas, darzoves. Ir tikrai nemazai, normaliai. Va cia man jau viskas realiau atrodo.

Siaip, mano problemyte yra, itariu, labai velyva vakariene blush2.gif Visa diena bunu 'gera', o vakare subjaureju biggrin.gif

Del alkoholio, as tik paklausiau, ar jis ,pvz, nestabdo viso 'kudejimo' proceso? As asmeniskai manau, kad stabdo ....... Skaiciau , kad besidietinant geriau jo vengti. Ta prasme, visai nieko, nei laselio negalima g.gif
Na, man jis irgi ner butinas biggrin.gif
*************************************************

Aj, dar noriu paklausiti: lankiau aerobika (dabar atostogos , nevyksta), tenai nebuvo jokiu steperiu ir kito sokinejimo, bet intensyvus judesiai su kamuoliu, lazdomis, gumomis, pilvo presas ant zemes, su svoriais. Zodziu ir be to sokinejimo (nuo kurio kunas pagaugais eina, nemegstu schmoll.gif ) trenere mus nuvarydavo nuo koju kaip reikalas, slapios kaip vistos iseidavom karsta.gif. Treniruote vyksta apie 1,5 val, galima eiti kaadien. As ejau kas antra diena. Bet lankiau neilgai, tad del rezultatu patylesiu (aisku, viskas vyko i geraja puse). Tai ar man testi tokias treniruotes? O gal eiti i treniruoklius? Jei testi, ar eiti kasdien?
Labai aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 03 rugpjūčio 2010 - 08:47
QUOTE(brashke77 @ 2010 08 03, 09:42)

Siaip, mano problemyte yra, itariu, labai velyva vakariene  blush2.gif  Visa diena bunu 'gera', o vakare subjaureju  biggrin.gif



Aj, dar noriu paklausiti: lankiau aerobika (dabar atostogos , nevyksta), tenai nebuvo jokiu steperiu ir kito sokinejimo, bet intensyvus judesiai su kamuoliu, lazdomis, gumomis, pilvo presas ant zemes, su svoriais. Zodziu ir be to sokinejimo (nuo kurio kunas pagaugais eina, nemegstu  schmoll.gif ) trenere mus nuvarydavo nuo koju kaip reikalas, slapios kaip vistos iseidavom karsta.gif. Treniruote vyksta apie 1,5 val, galima eiti kaadien. As ejau kas antra diena. Bet lankiau neilgai, tad del rezultatu patylesiu (aisku, viskas vyko i geraja puse). Tai ar man testi tokias treniruotes? O gal eiti i treniruoklius? Jei testi, ar eiti kasdien?
Labai aciu uz nuomone  4u.gif



Na delvakarienes.... negerai daug prisiryt aisku pries miega... Idomu ka reiskia tas visa diena bunu gera.... tikiuosi nebadauji diena o vakare prisiryji? bet jei diena 5-6 kartus normaliai pavalgai neturetu but to dizdiulio noro pries miega prisikimsti.... O siaip tai logiska kad viska ka suvalgysi eidama miegot eis i lasinius - gi miegodama mazai energijos naudoji.

Del treniruociu - nezinau koks ten pas jus intensyvumas, bet sportas turi teikti malonuma.... geriau is pradziu maziau, o po to palengva paciai uzsinoretu daugiau. O jei nuo pat pradziu varysi kiek gali - tolko is to nebus. Svarbiausiai surasti tai kas tau teikia malonuma.... Pavyzdziui as vienisius, ir as geriausiai jauciuoci kai uzsidedu ausinuka ir isbegu porai valandu pabegioti. Tada as pailsiu nuo visu stresu darbe, seimoj ir gryztu "naujas" zmogus. Kitam gal atvirksciai bendravimo norisi.... galima lankyti sokius, baseina bet ka kur yra judejimas. Jei nebus sportine veikla smagi nebus ir rezultato...
Beje is karto labai sunku nustatyti kas tau smagu kas ne nes is pradziu veikia tingulys. Tik kai kokius 3 menesius intensyviai judi ir pasidaro ne tik kad lengva ta veikla bet ir traukia. man anksciau buvo problema pakilt nuo sofos kad nueiti pasportuoti. Dabar turiu problema kaip prisiversti padaryti poilsio diena (kartais reikia).

zodziu issipleciau ir ne i tema tauzyt jau pradedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mūz@ @ 2010 08 03, 10:00)
ačiū,kokia jūsų nuomonė apie šį straipsnį
My Webpage

7minutės ir liekna, kaip nendrė!


zinote kai pamatau tokius pavadinimus man ir pikta ir juokinga ir tai man primena tuos tv shopus kur kulturistai 10 metu kocioje savo presa paraodo kaip po 5 minutes per diena ussidejus kazkoki birzgala gali greit padaryti toki presa.... sudas visa tai - jie gauna pinigus kad taip sakytu, o pardavejas pelna pardaves ta suda....

Biski permeciau akim ta straip[sneli ir jau nuo pradziu manau tas pacias gudrybes kaip "tv shopuose"

"Kartais tenka matyti moteris ir vyrus, jaunuolius ir jaunuoles valandų valandas intensyviai liejančius prakaitą ir pinigus sporto klubuose – tam, kad atsikratyti darkančio grožybę riebalų sluoksnio ant savo kūno ir atrodyti liekniau" a fraze is karto matosi kad straipsnis skirtas tinginiams. Tas prakaito liejimas kaip cia issireiske yra mano geriausia paros dalis. Tik zmogus tarnaujantis sofai ir makdonaldui nedali to suprasti kad judesys yra malonumas, judesys yra gyvenimas... bet tai ateina su laiku - nesportavusiam zmogui reikia menesius "vargti" kol tai ateina i ji.... vargti as turiu omeny ne labai sunkiai prakaituoti o reguliariai pakelti sikna ir eiti sportuoti. Bet tada ateina apdovanojimas, tu pajunti ka reiskia judeti ir kad be to daugiau negali smile.gif

Toliau siuriu ten paveiksleliu pripiesta. Nu rytine manksta gal ir nebloga isetu bet..... problema ta kad abejoju ar ka "uzkabintu" tokia manksta.visu pirma turi buti smagu. O tiesiog taip monotoniskai darant pratimus tuos pacius garantuoju kad atsibos ir mesite. Nors pratimai ir geri ir kaip apsilimui tinkami...


Toliau kur problemos - kur bepaskaitytumet sporto straipsnius riebalai pradeda tirpti tik po 30 min aerobinio kruvio, energijos iki tol uztenka is kraujyje "istirpusiu" angliavandeniu. Taip kad nuo 7 min tikrai nieks nepasikeis, nebet sutvirtesite kiek (kuom abejoju), bet riebalu kiek buvo tiek bus.

Toliau dar didesnis absurdas - 40 minučių po treniruotės negalima nieko valgyti!
Butent vienintelis kartas dienoj kada gali valgyti kiek lenda tai - 30 min laikotarpis po treniruotes, nes sis maistas bus panaudotas ne energijos kaupimui, o per treniruote suzalotu lasteliu atstatymui.


dar vienas melas - fizinius pratimus aktyviai atlikti reikia tik toms raumenų grupėms, kurios padengtos storiausiu riebalų sluoksniu . kvaila yta galvoti kad darant preso pratimus riebalai kris nuo pilvo.... nei velnio - riebalai kris nuo visur vienodu greiciu. Gipas begikus nera ant sprando riebalu rauksliu nors kakluij jie nieko nedaro ir pan. Vietiniai pratimai yra skirti tik tos vietos raumenu stiprinimui, bet jokiu budu ne tos vietos lasiako naikinimui.

Atsakyti
Sveiki, smile.gif
turiu toki klausima, na as neisimtis noriu ir reikia svorio atsikratyt, bet su alinanciom dietom man nepakeliui, tai va nesneai pradejau su dviraciu i darba vazinet, esu girdejus toki dalyka kad pries treniruote ar bet koki akyvuma reik but nevalgius apie 3h norint kad svoris kristu, ar tai tiesa, ar tai mitas tiesiog? ir po fizinio kruvio kada yra geriausia pavalgyt kad svoris geriau kristu? smile.gif kaip jus raset po fizinio kruvio 30 min galima valgyt viska, bet ar tas ir galioja kurie nori svori sumazint, gal sitaip geriau daryt kai jau norisi tiesiog figura riskinti, kai riebalu nera tiek daug?
nors man iki darbo trunka numynt per 15-20min palaikant 19km/h greiti, bet po darbo vakarais kai nelyja isvaziuoju mazdaug 1h-1,5h pasivazinet tempas ir panasiai yra laikomas, vazineju dar tik men rezultatai aisku labai labai menki.
Atsakyti
QUOTE(Zavinga22 @ 2010 08 03, 12:37)
Sveiki, smile.gif
turiu toki klausima, na as neisimtis noriu ir reikia svorio atsikratyt, bet su alinanciom dietom man nepakeliui, tai va nesneai pradejau su dviraciu i darba vazinet, esu girdejus toki dalyka kad pries treniruote ar bet koki akyvuma reik but nevalgius apie 3h norint kad svoris kristu, ar tai tiesa, ar tai mitas tiesiog? ir po fizinio kruvio kada yra geriausia pavalgyt kad svoris geriau kristu? smile.gif kaip jus raset po fizinio kruvio 30 min galima valgyt viska, bet ar tas ir galioja kurie nori svori sumazint, gal sitaip geriau daryt kai jau norisi tiesiog figura riskinti, kai riebalu nera tiek daug?
nors man iki darbo trunka numynt per  15-20min palaikant 19km/h greiti, bet po darbo vakarais kai nelyja isvaziuoju mazdaug 1h-1,5h pasivazinet tempas ir panasiai yra laikomas, vazineju dar tik men rezultatai aisku labai labai menki.


Del 3 val... kaip pasakyti ... tiesiog manau kad kiek ilgokas laiko tarpas.... as 2 nevalgau, bet tik del to kad skrandis nekliuksetu sportuojant, o nevalgant 3 valandas labai ilgas tarpas gautusi iki kito valgymo. O tikslas turetu but valgyt daznai, reguliariai ir po nedaug.... tada savaime greiteja virskinimo sistema ir nebekyla toks klausimas. as po 3 valandu alkanas kaip vilkas. smile.gif

O del dviracio jei tiek laiko vaziuoji tokiu greiciu tai vakarais virs 20 km nuvaziuoji. Saunuole, kitoms pasimokyt is taves reiktu. Tikiuosi tau smagu ir to nemesi smile.gif .

O del rezultatu, kuo jie leciau ateina - tuo ilgiau pasilieka. As laikau kad idealus svorio kritimas 0.5 kg per savaite.

P.s. O ziuriu is Tromso pati. Ten labai grazu. Buvau ir gryzciau vel ir vel.... smile.gif Ir su dviraciu faina butu vaizdais pasigrozet smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blogas vyras: 03 rugpjūčio 2010 - 13:01
QUOTE(blogas vyras @ 2010 08 03, 13:53)
Del 3 val... kaip pasakyti ... tiesiog manau kad kiek ilgokas laiko tarpas.... as 2 nevalgau, bet tik del to kad skrandis nekliuksetu sportuojant, o nevalgant 3 valandas labai ilgas tarpas gautusi iki kito valgymo. O tikslas turetu but valgyt daznai, reguliariai ir po nedaug.... tada savaime greiteja virskinimo sistema ir nebekyla toks klausimas. as po 3 valandu alkanas kaip vilkas. smile.gif

O del dviracio jei tiek laiko vaziuoji tokiu greiciu tai vakarais virs 20 km nuvaziuoji. Saunuole, kitoms pasimokyt is taves reiktu. Tikiuosi tau smagu ir to nemesi smile.gif .

O del rezultatu, kuo jie leciau ateina - tuo ilgiau pasilieka. As laikau kad idealus svorio kritimas 0.5 kg per savaite.

P.s. O ziuriu is Tromso pati. Ten labai grazu. Buvau ir gryzciau vel ir vel.... smile.gif Ir su dviraciu faina butu vaizdais pasigrozet smile.gif


aciu uz atsakyma smile.gif 20km nesigauna,gaunasi mazdaug 14km, nes tenka pasivazinet kur nera lygu, dazniausia vaziavimas buna kalnas pakalne kokia atkarpa tiesi ir vel kalnas pakalne smile.gif, na pries metus cia atvaziavus, visko norejosi labai paragaut, naujas maistas viskas idomu, tai jau ir prisiragavau ir prisidegustavau ax.gif reik susimti butinai smile.gif tai va ta mintism ane ir guodzia kad nepasiduociau, jog letai krenta ilgai laikosi...
na tas tiesa, cia grazu, o dar kai su dviraciu tai tiek visko grazaus galima pamatyt smile.gif anksciau, gal 3metai atgal sportavau ir itemptai, bet va atsileido vadeles ir vel tymt uz vadziu vel is pradziu, visos zinios kurios buvo anksciau kazkur giliai mintyse pasislepe, atrodo ir mityba mano nebloga ir vakarais ne kasnio, paskutinis valgymas buna 15-16h, jei pavalgau 17-18h ryte jauciu pykinima ir bloguma negaliu valgyt pusryciu, o nevalgymas pusryciu yra labai blogai, ir nakti uzmigt sunkiai galiu jei skrandyje yra maisto...
Na siais metais nevykus vasara cial abai salta labai labai, geguzes men turejom graziu siltu oru, o dabar vesu be striukes ir dzemperio ne negaliu iseit, o saulutes tikrai norisi, truksta silumos smile.gif kad bent dalelyte silumos ir saules spinduleliu gavus is lt smile.gif
Atsakyti
Beje daug mananciu kad prakaitavimas yra kuo nors susijes su lieknejimu ir varineja arba ipirtis, arba vasara siltai rengiasi begiodami.... Bet galima puikiai lieknet is viso neprakaituojant ir galima gausiai priaugti svorio ziauriai daug prakaituojant.
Atsakyti
O del mitybos ir sporto, tai faktas.... aisku svorio galima numesti vien su mityba, bet ko bertas toks numetimas kai metama badaujant. Sunyksta raumenukai, ir nors apimtys zenkliai sumazeja, negraziai vistiek merginos atrodo. Teko matyti 50 kg sverianciu merginu kurios atrodo nekaip, nes raumenuku nulis o ant kaulu tik lasiniai. O stai sportuojancios ir 60-70 kg graziai atrodo - aisku jei sportuoja nuolatinai.
Atsakyti