Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(Tanit @ 2008 09 30, 09:22)
Labas,

Padariau isvada, kad kai tik tie hormonai nukrypsta nuo normos, tai jau viskas. Jokie vaistai nepadeda sad.gif  verysad.gif

Kiek tikrinau ATPO, tai jokie vaistai nepadejo atsistatyti, nes tai visam gyvenimui. O geriant L-tyroxina, hormonai susibalansuoja iki normos.
Atsakyti
Sveikos, mergikės 4u.gif Kaip šiandien jaučiatės? Kas geresnio? ax.gif
Šiandien nuo pat ryto sukausi kaip vijurkas - susitvarkiau namus, pagaminau pietus - vakarienę. Kol darbavausi visi negalavimai kaip ir dingo, bet tik atsisėdau pailsėt - vėl tos pačios bėdos doh.gif

Norėjau paklausti, ar kas iš pajūrio lankosi pas gyd. A.Levinger g.gif
Atsakyti
As nieko nesuprantu .. gal pas mane nervai jau issiderino. Dar gi viskas tik pirmoj stadijoj, hormonu - norma, o pas mane kraujospudis 90x60 rytais ir siandie taip susvaigo galva, kad sienu prisilaikydama ejau.
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 01, 12:50)
As nieko nesuprantu .. gal pas mane nervai jau issiderino. Dar gi viskas tik pirmoj stadijoj, hormonu  - norma, o pas mane kraujospudis 90x60 rytais ir siandie taip susvaigo galva, kad sienu prisilaikydama ejau.

blink.gif blink.gif Na tokio spaudimo dar neturėjau unsure.gif Gal vis dėl to oras kaltas unsure.gif
Papildyta:
Gal bandyk kokios kavos ar žalios arbatos išgert
Atsakyti
QUOTE(Hilda @ 2008 10 01, 13:06)
blink.gif  blink.gif Na tokio spaudimo dar neturėjau unsure.gif  Gal vis dėl to oras kaltas unsure.gif
Papildyta:
Gal bandyk kokios kavos ar žalios arbatos išgert

Nezinau kas kaltas, bet mane tas nervina mad.gif Diena buna apie 117/78. As manau normalus.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 09 30, 15:41)
man 21 , irgi panasus simptomai ir niekas nekreipia demeseio , tipo gerk tiroksina ir susitvarkys  viskas smile.gif

Labux, 1. reikia susirasti gyd.-endokrinologą, kuriuo tikėtum ir pasitikėtum, kad žiūrėtų ne formaliai, o profesionaliai.2. Tikrai viskas susitvarkys thumbup.gif tik tam reikia laiko. 3.Būtinai turi būti paskirta tinkama tiroxino dozė, o čia slidu:maža-blogai, perdidelė-dar blogiau, nes atsistato (sumažinus titoxiną) tik po 2mėn.4. nepanikuok, pati dažniau įsiklausyk į savo organizmą, pamažu išmoksi pasireguliuoti pati ir viskas bus ok thumbup.gif .Tinkamai sureguliavus dozę galima gyventi normalų gyvenimą, nebijoti gerti kavos, nuskausminamųjų vaistų (kaip čia merginos baiminosi) netgi taurė vyno ar šampano organizmui jokios žalos nepadarys.
Papildyta:
QUOTE(Sella @ 2008 09 29, 17:03)
Ir aš jungiuos, būtinai turim palaikyti viena kitą. drinks_cheers.gif

O jums irgi įsakė gerti tiroxiną ryte nevalgius (pusvalandį iki pusryčių)?

Sveika, tikrai tiroxiną reikia gerti ryte, 0,5 val iki pusryčių. Beja po 15val jo gerti išvis nerekomenduoja, nes trikdys miegą naktį

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 01 spalio 2008 - 15:33
Labas 4u.gif
Nelabai noriai, bet ir aš jungiuos į jūsų būrį unsure.gif
Man vakar irgi nustatė autoimuninį tiroiditą.
Mano tyrimai: anti TPO - 183
TTH - 5,15
Kiek gyd. aiskino abu rodikliai per dideli.
Skyre thyroxin50, po puse 2 sav, po to po 1 tab.
Pradejau skaityt kokios bėdos nuo šios ligos, tai baisu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joleks: 03 spalio 2008 - 09:52
QUOTE(Joleks @ 2008 10 03, 10:51)
Labas 4u.gif
Nelabai noriai, bet ir aš jungiuos į jūsų būrį  unsure.gif
Man vakar irgi nustatė autoimuninį tiroiditą.
Mano tyrimai: anti TPO - 183
TTH - 5,15
Kiek gyd. aiskino abu rodikliai per dideli.
Skyre thyroxin50, po puse 2 sav, po to po 1 tab.
Pradejau skaityt kokios bėdos nuo šios ligos, tai baisu.

Sveika prisijungus 4u.gif tos bėdos, manau, tik tol, kol viskas atsistoja į vėžias. Iš kitų patirties - viskas daugiau ar mažiau susitvarkys console.gif Laikykis ir nepasiduok mirksiukas.gif friends.gif Kai man pirmąkart tyrė tai TTH buvo 83,96 o anti-TPO - 594,1 doh.gif
Atsakyti
Aciu uz silta priemima 4u.gif Daktare minejo, kad nedidelis tas nekankamumas.
Bet, kad as nepasakyciau, kad labai blogai jauciuos. Na plaukai, tai ziauriai slenka. Galunes man visad sala, kiek as atsimenu. As visad labai siluma megstu. Daznai jauciuosi apatiska, kartais sunku uzmgti. Tiesa visiskai jokio noro smileysex.gif, nors pries nestuma buvo viskas gerai. Bet as maniau, kad man cia nuo uzsisedejimo namie ir buities darbai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joleks: 03 spalio 2008 - 14:16
QUOTE(Joleks @ 2008 10 03, 14:46)
Aciu uz silta priemima 4u.gif Daktare minejo, kad nedidelis tas nekankamumas.
Bet, kad as nepasakyciau, kad labai blogai jauciuos. Na plaukai, tai ziauriai slenka. Galunes man visad sala, kiek as atsimenu. As visad labai siluma megstu. Daznai jauciuosi apatiska, kartais sunku uzmgti. Tiesa visiskai jokio noro smileysex.gif, nors pries nestuma buvo viskas gerai. Bet as maniau, kad man cia nuo uzsisedejimo namie ir buities darbai unsure.gif

Nuo tos rutinos viskas ir prasideda mirksiukas.gif o tuo labiau, kad ruduo - nepasiduokim depresijai protest.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 09 30, 09:22)
Padariau isvada, kad kai tik tie hormonai nukrypsta nuo normos, tai jau viskas. Jokie vaistai nepadeda sad.gif  verysad.gif

nesutinku su tavimi 4u.gif tiroxinas mano gelbėtojas smile.gif nes jis man gerina sveikata ir taiso hormonų skaičiukus smile.gif pries pusę metų mano hormonų kiekio skaičiukai buvo kaip gydytoja sakė "katastrofiški", o dbr į žmogaus jau panašūs ax.gif

QUOTE(JUSTji @ 2008 09 30, 15:39)
man pablogejo rega ir labai stipriai, pastoviai akyse jauciu sausuma, atrodo, mirgseciau ir mirgseciau unsure.gif ...kas dar... g.gif  salta visada buna...burnoj kazkoks sausumas blink.gif raumenu silpnumas, neturejimas jegu ka nors nuveikti..
beje, jei kam pasakau kiek man metu, visi issprogdina akis, kad tokia jauna, o jau turiu sia problema blink.gif
beje, man 23 ax.gif

gal kas dar pan. amziaus yra su tuo susidure? 4u.gif

oi, rega man šposus krečia, vieną dieną gerai matau, o kitą jau pusaklė... įdomu, ar atstačius hormonų kiekį ir jį palaikant dings šis lb varginantis dalykėlis.. beje, burnos sausumas, šalčio netoliaravimas, raumenų silpnumas yra tipiniai šios ligos simptomai..

man greitai bus 21 metai, o jau lb prastai jaučiausi prieš metus.. amžius šiai ligai nebe rodiklis schmoll.gif

QUOTE(inc @ 2008 09 30, 16:29)
sakau del to, kad mane kai taip antibiotikais pagyde kuri laika, tai dabar jau kazi kiek metu pienlige vargina

uždegimai... mane dažnai vargina vienos akies uždegimas, anksčiau tokių nebūdavo man.
o tau niekada netyrė prolaktino kiekio? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ikulia @ 2008 09 30, 19:27)
Kiek tikrinau ATPO, tai jokie vaistai nepadejo atsistatyti, nes tai visam gyvenimui. O geriant L-tyroxina, hormonai susibalansuoja iki normos.

na, man per beveik pusmetį anti TPO sumažėjo nuo 1000 iki 262 smile.gif visą šį laiką vartojau po 50-tinę kasdien smile.gif (didesnių dozių negalėjau vartoti dėl širdutės problemėlių, kurios nuo vaikystės yra)

QUOTE(Joleks @ 2008 10 03, 10:51)
Labas 4u.gif
Nelabai noriai, bet ir aš jungiuos į jūsų būrį  unsure.gif
Man vakar irgi nustatė autoimuninį tiroiditą.
Mano tyrimai: anti TPO - 183
TTH - 5,15
Kiek gyd. aiskino abu rodikliai per dideli.
Skyre thyroxin50, po puse 2 sav, po to po 1 tab.
Pradejau skaityt kokios bėdos nuo šios ligos, tai baisu.

sveikutė smile.gif negalvok, kas gali būti nuo šio sutrikimo, svarbiausia, kad jau žinai, kad tokį turi ir kad gydysies mirksiukas.gif juk gydysies sąžiningai, taip? jei taip, tai viskas eis tik į gerąją pusę smile.gif mano TTH buvo pradžioje 475, o dbr beveik norma smile.gif laisvasis tiroksinas ir anti TPO tik lėčiau atsistato, bet po pusmečio tikiu bus viskas normose smile.gif to linkiu visoms ax.gif
Atsakyti
As tik pasiskaicius jusu istorijas suabejojau, ar ne be reikalo as pradejau gert ta tiroksina g.gif . Gal reikejo nueit dar pas viena gyd. pasitikrint? Tuo labiau, kad mano tyrimai nedaug virsija normas. g.gif Beje gal kas gydotes pas Neli Jakuboniene?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joleks: 05 spalio 2008 - 00:50