Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(Joleks @ 2008 10 03, 13:46)
Aciu uz silta priemima 4u.gif Daktare minejo, kad nedidelis tas nekankamumas.
Bet, kad as nepasakyciau, kad labai blogai jauciuos. Na plaukai, tai ziauriai slenka. Galunes man visad sala, kiek as atsimenu. As visad labai siluma megstu. Daznai jauciuosi apatiska, kartais sunku uzmgti. Tiesa visiskai jokio noro smileysex.gif, nors pries nestuma buvo viskas gerai. Bet as maniau, kad man cia nuo uzsisedejimo namie ir buities darbai unsure.gif

Pas mane irgi baisiai plaukai slinko,buvo susidarę du praplikę ovalo formos židiniai,mėnesinės tapo negausios doh.gif Va tada ir išsigandau, bėgte pas endokrinologą išmoviau.Dabar nuo vasario geriu tiroksiną,plaukai ataugo,mėn.deja tokios ir liko,ale jaučiu ,kad vaistai man padėjo rolleyes.gif Man tik keista,kad visi rodikliai normos ribose,tad šeimos daktarė niekad ir nesiūlė kreiptis pas endokrinologą,o pastarasis sako,kad anaiptol čia jau ne norma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2008 10 05, 01:49)
As tik pasiskaicius jusu istorijas suabejojau, ar ne be reikalo as pradejau gert ta tiroksina g.gif . Gal reikejo nueit dar pas viena gyd. pasitikrint? Tuo labiau, kad mano tyrimai nedaug virsija normas. g.gif Beje gal kas gydotes pas Neli Jakuboniene?

Sveika prisijungus, mūsų istorijos negąsdina, o leidžia pasisemti patirties, kuri byloja, kad tinkamai parinkta tyroxino dozė leidžia gyventi normalų gyvenimą thumbup.gif Jei hormonai nedaug pakitę tai thumbup.gif viskas greičiau grįš į vėžes.Kai labai išsiderina, sutvarkyti būna sunkiau.Na, o kt.gydytojo apžiūra tikrai nepamaišytų. Sėkmės! Viskas tikrai susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2008 10 05, 18:54)
Sveika prisijungus, mūsų istorijos negąsdina, o leidžia pasisemti patirties, kuri byloja, kad tinkamai parinkta tyroxino dozė leidžia gyventi normalų gyvenimą thumbup.gif Jei hormonai nedaug pakitę tai  thumbup.gif  viskas greičiau grįš į vėžes.Kai labai išsiderina, sutvarkyti būna sunkiau.Na, o kt.gydytojo apžiūra tikrai nepamaišytų. Sėkmės! Viskas tikrai susitvarkys smile.gif

Kaip matau, šiuose namučiuose šiand aš viena, linkiu visoms daug optimizmo ir stiprios sveikatos! http://www.postsmile...img/16/1643.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 06 spalio 2008 - 16:29
QUOTE(liūtuke @ 2008 10 06, 17:25)
Kaip matau, šiuose namučiuose šiand aš viena, linkiu visoms daug optimizmo ir stiprios sveikatos! http://www.postsmile...img/16/1643.gif

dėkui smile.gif nors šiandien pirmadienis, bet optimizmo netrūksta ax.gif
tau taip pat to paties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2008 10 03, 14:46)
As visad labai siluma megstu.

As irgi, man visada salta unsure.gif

QUOTE(Joleks @ 2008 10 05, 01:49)
As tik pasiskaicius jusu istorijas suabejojau, ar ne be reikalo as pradejau gert ta tiroksina g.gif . Gal reikejo nueit dar pas viena gyd. pasitikrint? Tuo labiau, kad mano tyrimai nedaug virsija normas. g.gif

O kokia ta norma? Pas mane kazkoks TSH - 2,6. Gal reiketu susirasti gera endokrinologa ir isitirti issamiau, tuo labaiu kad kaip minejau man salta visada, zemas kraujospudis, i rmenesines labai labai negausios jau keli menesiai g.gif

Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 07, 12:51)
As irgi, man visada salta  unsure.gif
O kokia ta norma? Pas mane kazkoks TSH - 2,6. Gal reiketu susirasti gera endokrinologa ir isitirti issamiau, tuo labaiu kad kaip minejau man salta visada, zemas kraujospudis, i rmenesines labai labai negausios jau keli menesiai  g.gif

Normas gali pasižiūrėti čia:
http://www.medicinap...?lang=lt&mID=12
Pas tave į normas kaip ir telpa, bent jau šitas hormonas.
Atsakyti
Labukas visom 4u.gif
Labai liūdna kad mūsų gretos didėja, jau geriau kokioj linksmesnėj temoj būtų bendraut, bet ką padarysi. Sėkmės visom gydantis ir ieškant daktariukų drinks_cheers.gif , o aš vis po 2 tabl tyroxino vartoju (100mg), matyt jau priprato organizmas, iki gimdymo ir kelis mėn po to taip ir teks vartot, o vėliau žiūrės kas ten su tais hormonais vyksta g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif man kilo toks klausimas ar esant atpo 1000 negalima pastoti ? gal jus zinote ? o as jau menuo geriu tiroksina 0,25 , na lyg geriau yra , bet kai pms yra tai kosmariskai jauciuosi klaikiai , gal tai susije kazkaip ? pradejau galvot kad gal mano doze tiroksino per maza ....
Atsakyti
Pas mane, po paskutiniu tyrimu TTH tp apie 2.5, bet gydytojas sake - blogai, reikia, kad butu apie 1 ir zemiau. Paskutiniu metu jauciuosi ne kaip - dauzosi shirdis, buna pykinimai valgymo metu.. galvojau, kad busiu perdozavus thyroximo, o yra pasirodo, atvirkshciai. Thyroxina liepe gerti toliau, bet jauciuosi blogai, riekes eiti pakartotinai..
Atsakyti
nu va uzjauciu dryzuota lape , laikykis . As ir prastai jauciuosi , bet pasirodyt liepe tik po 3 men tai nezinau dar palauksiu , gal cia pms mane veikia taip blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dryzuota lape @ 2008 10 08, 14:00)
Pas mane, po paskutiniu tyrimu TTH tp apie 2.5, bet gydytojas sake - blogai, reikia, kad butu apie 1 ir zemiau.

bet gi i normas telpa, kodel blogai?
Atsakyti
o man tth buvo 8 po to 4 ;/ tai man didelis pries tavo 2,5
Atsakyti