Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

Apie Autoimunini tiroidita wink.gif kitaip skydliaukes uzdegima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 27 spalio 2008 - 21:09
QUOTE(Hilda @ 2008 10 27, 21:20)
Man irgi tas pats console.gif bet mes gyvename, turim turėti viltį ir tikėtis gresnių dienų. Aš pasakiau sau - nenoriu vien tik egzistuoti - aš noriu gyventi!!!!! Ir, žinokit, man nors ir nežymiai, bet padeda mirksiukas.gif  Tikiuosi, ateity viskas susitvarkys tik į gerą rolleyes.gif

Šaunuolė!tikėk tuo, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
ziauriai skauda rankos ar jum irgi kankina tokie raumenu ir sanariu skausmai?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 28, 00:34)
ziauriai skauda rankos ar jum irgi kankina tokie raumenu ir sanariu skausmai?

Žinai, kartais būna toks jausmas, kad visą kūną skauda, tada sakau sau : jei skauda tai vadinasi esu gyva biggrin.gif Optimizmas - gelbsti! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 27 spalio 2008 - 23:49
QUOTE(lucero @ 2008 10 28, 00:34)
ziauriai skauda rankos ar jum irgi kankina tokie raumenu ir sanariu skausmai?

Man gal labiau ne skausmas kiek raumenų silpnumas - atrodo, kad kojos manęs neišlaikys, rankos nepakels vaiko ir pan unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 27, 23:34)
ziauriai skauda rankos ar jum irgi kankina tokie raumenu ir sanariu skausmai?


Taip, mane irgi kankina raumenų ir sąnarių skausmai, ir kaip ir Hildai kartais atrodo kad vaiko nepakelsiu, išmesiu nešdama verysad.gif , na bet aš stengiuosi kuo mažiau apie tai galvot, užsiimt kuom nors ir ta liga pasimiršta. O dabar kai jau turiu savo naująjį šeimos narį (jau 10 dienų mano pagrandukui), tai apie ligą iš vis nėr kada galvot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2008 10 28, 11:09)
O dabar kai jau turiu savo naująjį šeimos narį (jau 10 dienų mano pagrandukui), tai apie ligą iš vis nėr kada galvot  drinks_cheers.gif

NUOŠIRDŽIAUSI SVEIKINIMAIuser posted image
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 27, 22:08)
Apie Autoimunini tiroidita wink.gif kitaip skydliaukes uzdegima

Tai as tai zinau, bet kazkaip suabejojau ar cia pataikiau rolleyes.gif

QUOTE(Linax @ 2008 10 28, 11:09)
Taip, mane irgi kankina raumenų ir sąnarių skausmai, ir kaip ir Hildai kartais atrodo kad vaiko nepakelsiu, išmesiu nešdama  verysad.gif , na bet aš stengiuosi kuo mažiau apie tai galvot, užsiimt kuom nors ir ta liga pasimiršta. O dabar kai jau turiu savo naująjį šeimos narį (jau 10 dienų mano pagrandukui), tai apie ligą iš vis nėr kada galvot  drinks_cheers.gif

Sveikinu.
Atsakyti
Nuoširdžiai sveikinu Linax 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinu smile.gif man tai ziauriai kenkia pervargti iskart pablogeja , uztenka visa para nemiegot , kad kita diena butu siaubas...
Atsakyti
Vat sakykit, o visus tuos negerumus sukelia vien tiroiditas ar jau hormonu sumazejimas? Nes as tai nieko panasaus nejauciu.
Kazkas panasaus buvo po gimdymo keli menesiai, bet maniau taip ir turi buti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanit: 28 spalio 2008 - 20:12
labas 4u.gif tikiuos priimsit blush2.gif man vakar pripazino tiroidita
Atsakyti