Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

Žinoma smile.gif Sveikute , o tau koks atpo ? papasakok ka sake gydytoja ar gersi tiroksina ?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 29, 15:38)
Žinoma smile.gif Sveikute , o tau koks atpo ? papasakok ka sake gydytoja ar gersi tiroksina ?

ATPO 150 unsure.gif na sake kad tai jau negerai, unsure.gif darė echo,skydliaukė padidėjus,paviršius nelygus labai,kaip sakant skydliaukės uždegimas jau isivažiaves.išrašė tiroxina tai nuo vakar geriu,tik čia visko prisiskaičiau ir bijau kad svorio nepriaugciau blink.gif man aktualu yra jį numest blush2.gif
kad man su kaklu kažkas netaip pastebėjau vidury nėštumo,nes nebegalėjau nešiot jokio rubu kuris dengtų kaklą,nes jei užsidėdavau golfa tai būdavau gatava kalnierių nusilupt doh.gif antroj nėštumo pusėj svoris augo kaip ant mieliu,atrodė jog kasnis į burna,iškart pavirsta riebaliuku ant slaunų blink.gif na po gimdymo 22 nukrito,o 8 liko,taciau daba labai svyruoja.prakaitavimas nemažas,jėgu nulis,mmm vėluoja savaitėm,su atmintim išvis ne pyragai doh.gif pulsas momentais taip išretėdavo kad kartais gywenimas iš išgasčio per akis prabėgdavo blink.gif bet kažkaip apie skydliaukės tyrimą nebuvau rimtai susimasčius.bet va nesenai ėjau akiu pasitikryt,nes dažnai liejas,tai okulistė pasakė kad eiciau nes matos jog skydliaukė padidėjus unsure.gif na ir nuėjau.ir nuėjau ne veltuj.
daktarė sakė jog tiroxinas retai sukelia šalutinį poveikį,bet jei kas bus netaip sakė ateit unsure.gif o po trijų mėnesiu reiks kartot tyrima kad paziurėt ar gerėja ar ne.kolkas prognozė neaiski,bet žinau kad gali but jog tex susigyvent su šiuo "džiaugsmu" ilgam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 28, 00:34)
ziauriai skauda rankos ar jum irgi kankina tokie raumenu ir sanariu skausmai?


Man rankų neskauda, bet jos labai šąla.Šąla ne tik rankos, bet ir kojos.

Nuo tiroxino priaugama svorio? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2008 10 29, 17:18)
Man rankų neskauda, bet jos labai šąla.Šąla ne tik rankos, bet ir kojos.

Nuo tiroxino priaugama svorio? unsure.gif

na man daktare sake kad ne,bet forume viskokiu atveju prirasyta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2008 10 29, 16:18)
Man rankų neskauda, bet jos labai šąla.Šąla ne tik rankos, bet ir kojos.

Nuo tiroxino priaugama svorio? unsure.gif


Na apie svorį tai čia jau senai ir labai daug buvo kalbėta, šiaip nuo tirokxino jis kaip tik turėtų kristi, ar bent jau nebedidėti, bet pasitaiko atvejų kai priaugama. labai svarbu pačiai save prižiūrėti. Man pv svoris neauga, nors jau 3 metai kaip geriu tiroxiną, per nėštumą priaugau 4 kg ( blink.gif ), taigi po gimdymo sveriu dar mažiau nei prieš nėštumą ir tikiuosi nepradės augti. Stengiuosi prižiūrėt maistą, vartoti daug skysčių ir pan. Taigi viskas mūsų pačių rankose mirksiukas.gif
Atsakyti
Vieniem krenta , kitiem dieja . Neaisku smile.gif man tai sake , kad si liga visam gyvenimui gerti tiroksina...
Atsakyti
Ačiū, kad atsakėt. 4u.gif

Aš pastebėjau, kad paskutiniu metu šiek tiek priaugau svorio, tai nežinau ar čia kaltinti tiroxiną ar PMS? g.gif Linax teisi, kad reikia pačiai save labai prižiūrėti.
Atsakyti
na as tai walgau tik kad reikia,tai labai tikiuos kad nukris blush2.gif o gal kuriai is jusu buwo bedu del prakaitawimo? unsure.gif
Atsakyti
Buvo ir dar uzeina ir dabar kartais tokie etapai ... oj tada net nezinau koki dezodoranta pirkti kad padetu . Meskiniuk o kokia doze tiroksino geri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 29 spalio 2008 - 17:26
QUOTE(lucero @ 2008 10 29, 18:25)
Buvo ir dar uzeina ir dabar kartais tokie etapai ... oj tada net nezinau koki dezodoranta pirkti kad padetu .

o keliu mg geri tiroksina?
Atsakyti
man atpo 1000 ir geriu tik 0,25mg.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 29, 18:27)
man atpo 1000 ir geriu tik 0,25mg.

ane??? mano atpo 150 o israse 50 mikrogramu,tai ar as netaip suprantu ar tawo doze dar mazesne uz mano g.gif blink.gif
Atsakyti