Įkraunama...
Įkraunama...

Šemetos mokykla

QUOTE(jkniaz @ 2006 12 21, 12:45)
noriu paklausti, ar kai Kristina atvaziuoja parodyti dinamines gimnastikos pratimeliu i namus, reikia uz tai moketi? per kursus nieko apie tai nesake, o ir pati Kristina nieko neuzsimine, kai su ja taremes.


mes visuomet mokedavom po 20-30 lt., atvaziuodavo karta i menesi. tiek pat mokejom ir uz pirma karta.
Atsakyti
Stai mes jau pirma karta "painstruktuoti", kaip vaikuti masazuoti ir pirmuosius pratimus (palaikymus uz rankuciu ir sukimasi) daryti. man tai biski drebejo sirdis, kai Kristina Rugiliuka paeme uz rankyciu, paskui uz kojyciu ir laike. o jinai taip graudziai verke verysad.gif as suprantu, kad jai tai nauja ir nepatirta, o dar ir Kristina jai nepazistama, bet vistiek idomu ar kiti vaikuciai irgi taip verkia pirmus kartus? paskui, tai jau zinau, kad jie krykscia is laimes.
Atsakyti
QUOTE(jkniaz @ 2006 12 22, 17:30)
Stai mes jau pirma karta "painstruktuoti", kaip vaikuti masazuoti ir pirmuosius pratimus (palaikymus uz rankuciu ir sukimasi) daryti. man tai biski drebejo sirdis, kai Kristina Rugiliuka paeme uz rankyciu, paskui uz kojyciu ir laike. o jinai taip graudziai verke  verysad.gif  as suprantu, kad jai tai nauja ir nepatirta, o dar ir Kristina jai nepazistama, bet vistiek idomu ar kiti vaikuciai irgi taip verkia pirmus kartus? paskui, tai jau zinau, kad jie krykscia is laimes.


Mano jautruolis ne tik pirmą, bet ir visus kitus kartus verkia, kai rodomi pratimai. Vaikui tai nauja ir verskmu pasireiškia jų savisaugos instinktas. Kai pratimus išmokstam, tuomet džiaugiasi ir krykštauja.
Manau, verksmas normali vaiko reakcija. Juk kai kada vaikai verkia vos į juos kas nors svetimas pažiūri ar ant rankų paima... O čia dar ir sukioja visaip smile.gif
Atsakyti
Mes lankem Semetos nesciuju mokykla, bet mankstos nusprendem nedaryt. Na ka as zinau... Baisu man taip vaika visaip lankstyt unsure.gif O ir pats semeta sake, kad tevai neturi bijot, nes jei jie bijo , tai ir vaiask ta jaus ir verks. O nesciuju mokyklele tai labai mums patiko thumbup.gif Daug visko suzinojom.
Atsakyti
QUOTE(neuzmirstuole @ 2007 01 12, 00:23)
Mes lankem Semetos nesciuju mokykla, bet mankstos nusprendem nedaryt. Na ka as zinau... Baisu man taip vaika visaip lankstyt  unsure.gif



man ziauriai atrode toks vaiko metymas sukinejimas kai maciau kaip draugu giminej taip dare, niekuo tie vaikai ne sveikesni, niekuo jie ten kitokie nei auginti iprastai, bet dar karta sakau, atrode man ziauriai
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 02 01, 10:51)
man ziauriai atrode toks vaiko metymas sukinejimas kai maciau kaip draugu giminej taip dare, niekuo tie vaikai ne sveikesni, niekuo jie ten kitokie nei auginti iprastai, bet dar karta sakau, atrode man ziauriai

Kol nepabandai, aišku žiauru...
Be to, jie stipresni fiziškai, lankstesni, aukščio nebijo...bent jau maniškė ryškia skyriasi nuo vyresnėlio brolio, tokia "uch" mergička bigsmile.gif biggrin.gif
Dievina ir nardymą, ir mankštas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes patys sportavome nemazai vaikysteje, tai mums metymas t.p. nepasirode jokia naujove. Tuo labiau pasidomejus rytu kovu menais, ten is viso iprasta taip vaikus mankstinti.
Mano abu vaikai taip mankstinti, ir turiu pasakyti, kad bent jau fiziskai tikrai skyresi laaabai smarkiai nuo bendraamziu. Tiesa, kai dabar dukra didesne, tai gal tokio ryskaus skirtumo ir nebera, bet mes neuzleidziame sito reikalo, nuo 2 metu pradejo lankyti sporta, dabar lanko velgi tuos pacius rytu kovos menus. Esu 100 proc. isitikinusi, kad tai tik i nauda. Ir visiskai negalvoju, kad auginu sportininkus, tiesiog fiziskai aktyvius ir stiprius vaikus.
Bet jei kudikius mankstinti tikrai bijoma, tai, manau, ir neverta ptradeti, nes kankinsis abu: ir tevai ir vaikai. Cia vis tik labai individualu...
Atsakyti
man klaiku klausyt ir skaityt apie Semetos mankstas schmoll.gif Dar neuzaugo ta karta, kuri buvo lauzoma. Juk sanariukai pas vaikucius dar nesustipreje... Ir verkia jie ne veltui - skauda doh.gif O ta Kristina Semetos pagalbininke is vis grubijanka, kiek teko girdeti... Nesuprantu kaip galima patiketi brangiausia ka turi tokiem saviveiklininkam. Semeta net ne gydytojas. Jis berods akuseris, bet jau nepraktikuojantis, kitaip tariant sundaktaris darantis sau gera bizni Lietuvoj. Turbut bene kiekvienas tikras medikas nevertina teigiamai sitos mokyklos. Tiesa, mamytes, pries nuspresdamos ar daryti tokia aktyvia manksta pagal Semeta ar ne, pirmiausia turetu pasakyti neurologas ar gali tikti vaikui tokia manksta, nes ne tik fiziskai bet ir psichologiskai sutraumuoti galima vaika. Na, geras neurologas turbut irgi ne vienam vaikui tokios makstos nerekomenduotu...
Atsakyti
aš irgi kategoriškai nusistačiusi prieš tokį vaiko mankštinimą. Pernelyg jau žiauru man tai atrodo.
O šiaip - nelankiau nėščia jokių mokyklėlių, vaiko specialiai nemakštinau. O kukulis mano puikios fizinės formos, bendraamžius tikrai lenkia gerokai. Iki pradedant lankyti darželį ir sirgdavo kartą į metus.
Atsakyti
Manau, kiekvienas gali tureti nuomone ir sutikti ar nesutikti su viena ar kita nuomone. Yra seimu, kurios mankstina ir dziaugiasi vaiko pasiekimais (beje, man net keli gydytojai tiek is privaciu, tiek ne istaigu teigiamai atsiliepe apie Semetos rekomenduojama manksta, ir ypac ortopedas), yra seimu, kurios vaikus iki metu nardina i ekete, yra seimu, kurios kudikius mokina matematikos ir raidziu ir dar daug yra ivairiu seimu ir ju poziuriu. Ir reikia gerbti toki poziuri, nes niekas nieko nedaro vardan to, kad vaikui butu blogiau. Ir manau tik geriau visuomenei bus, jeigu ateities kartoje bus kitokiu vaiku nei visi "standartai". Manau reikia nebijoti issiskirti is minios ir nesilaikyti isikibus sablonu.
Gal Semeta ir sundaktaris, bet jo seimos ir vaiko auginimo filosofija turetu butu artima kiekvienam, kuriam svarbi vaiko asmenybe. Negirdejau per paskaitas nieko blogo, viskas remiasi meile ir supratimu vaikui. Ir bent jau ne karto neteko girdeti, kokie puikus tokios ar anokios firmos misinukai, sauskelnes, ciulptukai ar buteliukai, ka nuejusi kursus poliklinikoje tik ir girdejau.
Ir, beje, stovykloje maciau vaikus is Kauno, kuriems jaupo 14-15 metu. bent jau kol kas nemaciau nei isklypusiu, nei su kokiomis problemomis. Jeigu kam nepatinka, tai tegul ir nelanko. O as dziaugiuosi, kad lankiau, gavau kruva naudingos informacijos, pasitikejau savimi, sportavau, plaukiojau, uzsiiminejau joga nescia ir t.t., ir visa informacija apie tai gavau kursuose.
Atsakyti
Laba, niu as taip pat lankiau Šemetos mokykla ir mano nuomone ten tikrai jokio stebuklo nėra. O gal as per daug tikejausi ten eidama. Šiais technikos laikais tikrai jis nieko nepasake to ko negalima rasti panarščius interneto. O dar ir nusikalbejo ne viena karta, pvz. jis sake kad jei vaikuti maitini misinėliu ir pradeda žaliai tuštintis tai kuogreičiau pas gydytoja vežti reik. Niu ir ka as pieno neturėjau or maitinau mišiniu.Pasituštino mano lelius žaliai tai aš pati vos infarkto negavau ir dar vyrą išgazdinau .Pasiskambinom į greitaja ir paaiškino kad viskas gerai nėra ko baimintis. Niu nežinau mamytės žinoma jums spresti bet as tai tikrai į ta mokykla neičiau geriau už tuos pinigėlius vaikučiui ką nors nupirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyrce @ 2007 02 21, 15:56)

Ir, beje, stovykloje maciau vaikus is Kauno, kuriems jaupo 14-15 metu. bent jau kol kas nemaciau nei isklypusiu, nei su kokiomis problemomis.

O aš mačiau mirksiukas.gif . Bendradarbis intensyviai užsiiminėjo - mėtė gaudė ir t.t. Mergytei jau apie 10 metų - šleiva, pakumpusi, kažkokia užguita verysad.gif Galima daryti tik vieną išvadą, kad kai viskas gerai, tai ir be Šemetos gerai, o kai yra problemėlių, tai kažin, ar toks intensyvus mankštinimas tik bėdos nepridaro daugiau.

Papildyta:
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 15, 00:19)
Be to, jie stipresni fiziškai, lankstesni, aukščio nebijo...bent jau maniškė ryškia skyriasi nuo vyresnėlio brolio, tokia "uch" mergička bigsmile.gif  biggrin.gif
Dievina ir nardymą, ir mankštas mirksiukas.gif

Na, aš netreniruoju savosios pagal Šemetą, bet irgi uch mergička - ir aukščio nebijo, ir lanksti pakankamai - sugeba tokias figūras išlaužti doh.gif , jau dabar sunkiai nulaikoma, tai kas bus vėliau...
Kad du vaikai skiriasi, tai visiškai natūralu, netgi nepatartina iš viso jų lyginti. Jeigu sesutė visur bus super super pavyzdys, tai brolis gali priimti lūzerio poziciją ir iš viso nebetobulėti.
Atsakyti