Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

Mes pirmaji karta plaukeme 6. Visi gerai pazistami, smagi kompanija. Antra karta susirinko daug, apie 20 zmoniu. Kompanija, kuri susidejo is keliu skirtingu draugu grupeliu. Taigi is dalies ir idomu, is dalies ir per daug zmoniu. Bet didziausia blogybe buvo prastas oras. na o treciaji karta kompanija vel buvo ivairi. Dalis draugu, kita dalis - zmoniu,kuriu nepazinojome. Buvo visai smagu. Tik kazkaip nesusiformuoja viena kompanija...
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 09:12)
Mes pirmaji karta plaukeme 6. Visi gerai pazistami, smagi kompanija. Antra karta susirinko daug, apie 20 zmoniu. Kompanija, kuri susidejo is keliu skirtingu draugu grupeliu. Taigi is dalies ir idomu, is dalies ir per daug zmoniu. Bet didziausia blogybe buvo prastas oras. na o treciaji karta kompanija vel buvo ivairi. Dalis draugu, kita dalis - zmoniu,kuriu nepazinojome. Buvo visai smagu. Tik kazkaip nesusiformuoja viena kompanija...


O iš kur pas jumi tokios didelės kompanijos?
Mes kai su savom plaukiam - tai tik pažystami būna papratai...
Dėl to tikriausia tik 8 žmogeliukai g.gif
Na, bet visai norėčiau išbandyt ir su didesne kompanija plaukt.... Ir gero oro...
Ech...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 05, 08:25)
O iš kur pas jumi tokios didelės kompanijos?
Mes kai su savom plaukiam - tai tik pažystami būna papratai...
Dėl to tikriausia tik 8 žmogeliukai g.gif
Na, bet visai norėčiau išbandyt ir su didesne kompanija plaukt.... Ir gero oro...
Ech...



Draugu draugai susirenka ir kompanija susidaro didele. Is dalies ir gerai, is dalies labai reikia buti tolerantiskiems vieni kitu atzvilgiu. Vieni pavargsta, kt dar nori plaukti. Vieni ryte anksciau pabude nori plaukti, kiti dar pamiegoti. Kai gerai pazistami zmones, maziau tokiu nesusipratimu. Bet kita vertus idomiau nei tarkim plaukti 2 ar 4.
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 09:44)
Draugu draugai susirenka ir kompanija susidaro didele. Is dalies ir gerai, is dalies labai reikia buti tolerantiskiems vieni kitu atzvilgiu. Vieni pavargsta, kt dar nori plaukti. Vieni ryte anksciau pabude nori plaukti, kiti dar pamiegoti. Kai gerai pazistami zmones, maziau tokiu nesusipratimu. Bet kita vertus idomiau nei tarkim plaukti 2 ar 4.


Čia tikrai tiesa...
O dėl plaukimo... mes dažniausiai susidarom maršrutą: iš kur išplaukiam, kur pietaujam, kur nakvojam ir t.t. leidžiamų tarpinių sustojimu kiekis ir pan.
Taip būna mažiau balagano ir jei kas atsilieka - žino, kad turi pasivyti...
Ir taip planuoti galima labiau patį plaukimą..
Atsakyti
Buvau praeitą vasarą Palūšėj. Norėjau baidarkes išbandyt, bet, blyn, bijau aš jų. O jeigu apsiversiu g.gif I chočetsia i koletsia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 05 05, 10:04)
Buvau praeitą vasarą Palūšėj. Norėjau baidarkes išbandyt, bet, blyn, bijau aš jų. O jeigu apsiversiu g.gif  I chočetsia i koletsia blush2.gif


Na, kad apsiversi - tikimybė maža...
Aš kiek plaukiau - nė karto nesiverčiau...
O Palūšėj mes irgi plaukėm, bet ten man nepatiko trąsa... Per ežerus plaukiant reikia labai daug irkluot.. kas nėra pats įdomiausias dalykas... Geriau jau upėmis. Pradžiai kokia Žeimena labai jau tinka wink.gif
O baidarė vieną kartą plyšo... bet buvo ekstremalus žygis Ūla su brezentinėm baidarėm. padarėm klaidą, nes reikėjo su plastinikėm plaukt.
Bet ir tai..nieko baisaus - ten vandens tik iki pusės. Tai išlipom į krantą, užsiuvom ir užklijavom lopus ir viskas OK buvo...
Su mumis yra plaukę ir plaukt nemokantys... tai kai įsidrąsino ir paskui klausė kada vėl plauksim...
Arba dar pilnai sniegui neištirpus plaukėm Vilnele. Šalta aišku... bet kažkodėl niekas nesivertė, nors upė labai srauni ir sudėtinga...
Taigi - nebijok wink.gif

Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 05 05, 09:04)
Buvau praeitą vasarą Palūšėj. Norėjau baidarkes išbandyt, bet, blyn, bijau aš jų. O jeigu apsiversiu g.gif  I chočetsia i koletsia blush2.gif



As taip pat sakyciau, kad tikrai nera ko bijoti. Mes irgi kiek plaukeme, nei vienas neapsiverteme, tiesa, nuo irklu (jei nera apsaugu) gali siek tiek vandens pribegti, taigi tik daiktus nuo to reiketu apsaugoti, kad nesuslaptu. O siaip tikrai turistines baidares sunkiai virsta. Kas kita su sportinemis baidaremis, teko ir su ja plaukti, bet juk sportiniu baidariu turistiniams zygiams niekas nenuomuoja.
pagal pasirinkta marsruta pasirinksit ir baidares. O tie, kas uzsiima baidariu nuoma, manau tikrai pagal marsruta parekomenduos.
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 12:09)
As taip pat sakyciau, kad tikrai nera ko bijoti. Mes irgi kiek plaukeme, nei vienas neapsiverteme, tiesa, nuo irklu (jei nera apsaugu) gali siek tiek vandens pribegti, taigi tik daiktus nuo to reiketu apsaugoti, kad nesuslaptu. O siaip tikrai turistines baidares sunkiai virsta. Kas kita su sportinemis baidaremis, teko ir su ja plaukti, bet juk sportiniu baidariu turistiniams zygiams niekas nenuomuoja.
pagal pasirinkta marsruta pasirinksit ir baidares. O tie, kas uzsiima baidariu nuoma, manau tikrai pagal marsruta parekomenduos.


thumbup.gif:
Čia tikrai pritariu,
Manau užsikrėsi baidarių liga...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 05, 11:25)
thumbup.gif:
Čia tikrai pritariu,
Manau užsikrėsi baidarių liga...



Va va, mes jau sergame sia 'liga'. O ko negeras uzsiemimas? Gamta, sportas. Dar jei gera kompanija ir taip pat oras geras, visai saunu.
Tiesa, noreciau dar kada nors plaustu paplaukioti. Cia jau pasyviai pasroviui iriesi, bamba prie saule kepini smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 12:31)
Va va, mes jau sergame sia 'liga'. O ko negeras uzsiemimas? Gamta, sportas. Dar jei gera kompanija ir taip pat oras geras, visai saunu.
Tiesa, noreciau dar kada nors plaustu paplaukioti. Cia jau pasyviai pasroviui iriesi, bamba prie saule kepini smile.gif)


Man labiau baidares...
Ir jei dar liuks kompanija...
Atsakyti
Mano drauge plauke plaustu, tai taip isreklamavo. O as nesu bandziusi, tai nieko negaliu ir pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 14:36)
Mano drauge plauke plaustu, tai taip isreklamavo. O as nesu bandziusi, tai nieko negaliu ir pasakyti...


Reiks pabandyt tikriausia...
Atsakyti