Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

O gal cia atsiras kurios plauke su plaustais ir savo atsiliepimus isdestys?
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 14:56)
O gal cia atsiras kurios plauke su plaustais ir savo atsiliepimus isdestys?


Galėtų.... Nes man kažkaip plaustas įdomiai atrodo..
O kiek ant jo žmonių telpa? kaip jis ten ar lengvai valdomas?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 05, 14:24)
Galėtų.... Nes man kažkaip plaustas įdomiai atrodo..
O kiek ant jo žmonių telpa? kaip jis ten ar lengvai valdomas?



Zinau, kad telpa apie 10 zmoniu. O kaip valdymas tai ir nezinau. manau nieko sudetingo. Ir kiek girdejau daznai renkasi Sventaja plaukti plaustais.
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 15:54)
Zinau, kad telpa apie 10 zmoniu. O kaip valdymas tai ir nezinau. manau nieko sudetingo. Ir kiek girdejau daznai renkasi Sventaja plaukti plaustais.


Dar kiek žinau, Merkiu plaukioja....
BEt baidarėm, bent pasportuot gali,,
Atsakyti
Kiek girdėjau atsiliepimų apie plaukimą plaustu - tai laaabai neaktyvus poilsis rolleyes.gif
Todėl kol kas renkuosi baidares thumbup.gif
Beje, dėl apvirtimo - na keliuose pasiplaukiojimuose buvau - tai vis tiek nors viena baidarė apvirsdavo smile.gif Tiesa, dažniausiai dėl to, kad tokio paįvairinimo užsigeisdavo patys baidarininkai. Na, išskyrus atvejį, kai sugebėjau apversti savo vyrą per smarkiai truktelėjus jo paduotą irklą - tenorėjau pritraukti prie kranto blush2.gif
Vis tik pats svarbiausias dalykas turbūt yra gera kompanija. Ilgai tokios neradau, kol pati suorganizavau iš visiškų naujokų - o dabar visi labai patenkinti tokiu poilsiavimu.
Atsakyti
QUOTE(Andabata @ 2005 05 05, 17:51)
Kiek girdėjau atsiliepimų apie plaukimą plaustu - tai laaabai neaktyvus poilsis  rolleyes.gif
Todėl kol kas renkuosi baidares  thumbup.gif
Beje, dėl apvirtimo - na keliuose pasiplaukiojimuose buvau - tai vis tiek nors viena baidarė apvirsdavo  smile.gif  Tiesa, dažniausiai dėl to, kad tokio paįvairinimo užsigeisdavo patys baidarininkai. Na, išskyrus atvejį, kai sugebėjau apversti savo vyrą per smarkiai truktelėjus jo paduotą  irklą - tenorėjau pritraukti prie kranto  blush2.gif
Vis tik pats svarbiausias dalykas turbūt yra gera kompanija. Ilgai tokios neradau, kol pati suorganizavau iš visiškų naujokų - o dabar visi labai patenkinti tokiu poilsiavimu.


Va va smile.gif kompanija yra svarbiausia...
Nors man atrodo, kad plastikines apvers lengviau, nei pakrautas brezentines... ar aš klystu?
g.gif
Atsakyti
Man pavyko apversti plastikinę... Bet apskritai man plastikinės labiau patinka - jau tas klijavimas... Kažkaip niekaip be jo su brezentinėm..
Atsakyti
man ir atrodo, kad lengviau plastikinę apverst, jos kažkaip daugiau virš vandens būna iškilusios nei brezentinės. man dar neteko baidarės apverst, kartą tik su kanoja keturviete gražiai apsivožėm biggrin.gif .

o jūs baidarės turit savo, ar nuomojatės?? ax.gif mes pasiskolinam iš draugų brezentinę, tai privalumas tas, kad gali ją į mašiną susidėt ir vežt, kur nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yara @ 2005 05 05, 20:32)
man ir atrodo, kad lengviau plastikinę apverst, jos kažkaip daugiau virš vandens būna iškilusios nei brezentinės. man dar neteko baidarės apverst, kartą tik su kanoja keturviete gražiai apsivožėm biggrin.gif .

o jūs baidarės turit savo, ar nuomojatės?? ax.gif mes pasiskolinam iš draugų brezentinę, tai privalumas tas, kad gali ją į mašiną susidėt ir vežt, kur nori ax.gif


Na, mes turim brezentinę (bet jau naujos kartos, su PVC kaliošu)
Na, tokios daug tvirtesnės... ir nelabai jos plyšta...
O kai važinėji su lengvąja, tai tikria geriau jau brezentinė: gali į mašiną susikraut....
Atsakyti
Tikriausiai bet kokia baidare apvirstu jeigu gerai pasistengtum tai padaryti. Bet siaip nera taip, kad tik pasilenki ir jau vandenyje atsiduri...
Mes baidares nuomojames. Ir visai nepigiai gaunasi. Aisku butu geriausia tureti savo, bet velgi reikia tureti kur paskui ja padeti ir t.t.

Ot noreciau baidare paplaukiot kalnu upeliu.
Atsakyti
Oi kaip mėgstu su baidarėm thumbup.gif Jėga. Plaukiau ir Žeimena, ir Ūla. Ūla labiausiai patiko. Gal jau kokius 6-7 kartus esu plaukusi ir dar plauksiu. Kartais nuo Baltarusijos plaukiame, kartais nuo vidurio Ūlos, ir dar Merkiu paplaukiame. Baidares vietoje išsinuomojame. Labai patogu, niekur nereikia tampytis, yra žmogus su kuriuos susitariame iš anksto ir jis paruošia baidares, nuveža į vietą. Kai atplaukiame, paskambiname ir jis atvažiavęs susikrauna. Iš pradžių pas jį buvo brezentinės baidarės, o po to plastikinės. Tai su plastikine daug geriau plaukti. Nebaisu perplėšti, nes Ūla tokia upė, kur ant kiekvieno kampo šakos ir aštrūs posūkiai. Be to nereikia džiovinti, tik apverti ir viskas. Ir lengvesnės, jei reikia biskį kranteliu panešti.

O plautu neplaukiau, bet mačiau ten tokių plūduriuojančių, tai tikrai juokas ima biggrin.gif Nėr ką ten veikti ant to plausto. Dar mačiau bajerį, kai už baidos buvo prisirišę didelį ratą ir tempė paskui save. Tam rate sėdėjo mergužėlė, šlapia visa, bet matyt linksma. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2005 05 06, 11:04)
Oi kaip mėgstu su baidarėm thumbup.gif Jėga. Plaukiau ir Žeimena, ir Ūla. Ūla labiausiai patiko. Gal jau kokius 6-7 kartus esu plaukusi ir dar plauksiu.  Kartais nuo Baltarusijos plaukiame, kartais nuo vidurio Ūlos, ir dar Merkiu paplaukiame. Baidares vietoje išsinuomojame. Labai patogu, niekur nereikia tampytis, yra žmogus su kuriuos susitariame iš anksto ir jis paruošia baidares, nuveža į vietą. Kai atplaukiame, paskambiname ir jis atvažiavęs susikrauna. Iš pradžių pas jį buvo brezentinės baidarės, o po to plastikinės. Tai su plastikine daug geriau plaukti. Nebaisu perplėšti, nes Ūla tokia upė, kur ant kiekvieno kampo šakos ir aštrūs posūkiai. Be to nereikia džiovinti, tik apverti ir viskas. Ir lengvesnės, jei reikia biskį kranteliu panešti.

O plautu neplaukiau, bet mačiau ten tokių plūduriuojančių, tai tikrai juokas ima biggrin.gif Nėr ką ten veikti ant to plausto. Dar mačiau bajerį, kai už baidos buvo prisirišę didelį ratą ir tempė paskui save. Tam rate sėdėjo mergužėlė, šlapia visa, bet matyt linksma.  thumbup.gif


Na taip.. Plastikas - tikrai patogu, tik į brezentines daugiau visko telpa smile.gif
Nors... dabar kai palapinės ir miegmaičiai mažai vietos užima, tai liuks:) gerai ir plastikinės...
Nors man jaukesnės naujosios prezentinės (su PVC) jos ne labai ir plyšta ir vandens nesemia ir greit plaukia...
Atsakyti