Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 09, 11:59)
Kažin ar labai protinga dėl kontracepcijos pramonės ir kitų civilizacijos "gėrių" kaltinti gamtą...


Brangioji, aš visą gyvenimą saugojausi prezervatyvais, nes nuodytis man buvo nepriimtina chemine kontracepcija, tad nebūtina taip kategoriškai "stūmti" iš karto, kai net nežinot, kaip kas gyvena.
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 09, 10:11)
O kaip pavadinti tokį dalyką, kai pora visą laiką saugojusi nesisaugojo vieną naktį ir pastojo neplanuotai nelauktai? vieną vienintelį kartą padarė ND ? smile.gif Lyginant su tokiom kaip aš, kurios bando bet nesigauna, tokios moterys turi džiaugtis, kad sėkmė nusišypsojo, kad abu esat sveiki, ir geru laiku gavosi smile.gif Tam kad pastoti turi sutapti daug faktorių, todėl ne visiems gal ir pavyksta tą tinkamiausią laiką pagauti ir padaryti ND.
Sėkmė yra, kad nesunkiai užkibot ir Jūs, nes jeigu pastebėjote, pastot moterims tampa vis sunkiau, o jeigu pastoja - išnešioti, nes tiek nevaisingų porų tiek natūralių persileidimų didėja..o nuo tokių gamtos klaidų nė viena neesam apsaugota. Todėl Jums linkiu nesigręžioti atgal, pastojot - džiaukitės! Saugokit savo žirniuką, ir tikėkitės geriausio.


Samona
tai gal jau laukiatės ? wink.gif Šeip jeigu nesuprantat savo ciklo, veskite kalendorių, kur kasdien žymėtis savo savijautą, išskyras ir pan. Dar nepamaišytų OT darytis, ir žiūrėt kaip pagal požymius sutampa OT rezultatas.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 09, 11:08)
Brangioji, aš visą gyvenimą saugojausi prezervatyvais, nes nuodytis man buvo nepriimtina chemine kontracepcija, tad nebūtina taip kategoriškai "stūmti" iš karto, kai net nežinot, kaip kas gyvena.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 09, 12:08)
Brangioji, aš visą gyvenimą saugojausi prezervatyvais, nes nuodytis man buvo nepriimtina chemine kontracepcija, tad nebūtina taip kategoriškai "stūmti" iš karto, kai net nežinot, kaip kas gyvena.

Yra dar toks dalykas, kaip pvz. aplinkos estrogenizacija (su kontraceptikus vartojančių moterų šlapimu estrogenų patenka į aplinką, nedidelėmis koncentracijomis į geriamąjį vandenį ir ratas sukasi). Tiesiog norėjau pastebėti, kad gamta čia mažai kuo dėta - žmonija pati priėjo tiek prie tokius mastus įgaunančių problemų, tiek prie požiūrio į naują gyvybę kaip į "pasigamintiną" produktą.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 09, 12:22)
Yra dar toks dalykas, kaip pvz. aplinkos estrogenizacija (su kontraceptikus vartojančių moterų šlapimu estrogenų patenka į aplinką, nedidelėmis koncentracijomis į geriamąjį vandenį ir ratas sukasi). Tiesiog norėjau pastebėti, kad gamta čia mažai kuo dėta - žmonija pati priėjo tiek prie tokius mastus įgaunančių problemų, tiek prie požiūrio į naują gyvybę kaip į "pasigamintiną" produktą.


Dėl šito pilnai sutinku, žmonės nelabai masto, kokios tolimesnėje ateityje tokio gyvenimo pasekmės bus.
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 08, 10:39)
Tai samgu, kad neskubat, čia dauguma skuba ir nori greičiau pasidaryti leliuką, ypač pirmąjį.  4u.gif


sveikute, as nesakau kad nenoriu, aisku noriu kad butu greiciau, bet kaip supratau is patirties, viskam gyvenime yra savas laikas,gal todel siek tiek kantrybes yra, nes as vis skaiciuoju ir OT darau, ir ND atrodo geri, bet va nepavyksta ir viskas, nes tam iki siol nebuvo laikas, nes sie metai buvo be galo sunkus, mergyte sirgo isvien ir as kartu, tai vis sakiau gerai kad nepavyko, poto sunkiai susirgo artimas zmogus, jei buciau tuomet pastojus, tai tikrai butu ivykes persileidimas, nes jau ir taip be galo sunku buvo, poto dar man nosi operavo, tai ir vel sakiau gerai kad nepavyko ir t.t. todel manau,kad kai bus tam skirta, vel supuosi leliuka. dabar bent jau cia vokietijoje pamazu ruosiames kaledoms, cia truputi anksciau viska puosia, tai va man vel bus uzsiemimas.
kiek laiko jus bandot?
Atsakyti
QUOTE(baba1 @ 2011 11 09, 16:11)
sveikute, as nesakau kad nenoriu, aisku noriu kad butu greiciau, bet kaip supratau is patirties, viskam gyvenime yra savas laikas,gal todel siek tiek kantrybes yra, nes as vis skaiciuoju ir OT darau, ir ND atrodo geri, bet va nepavyksta ir viskas, nes tam iki siol nebuvo laikas, nes sie metai buvo be galo sunkus, mergyte sirgo isvien ir as kartu, tai vis sakiau gerai kad nepavyko, poto sunkiai susirgo artimas zmogus, jei buciau tuomet pastojus, tai tikrai butu ivykes persileidimas, nes jau ir taip be galo sunku buvo, poto dar man nosi operavo, tai ir vel sakiau gerai kad nepavyko ir t.t. todel manau,kad kai bus tam skirta, vel supuosi leliuka. dabar bent jau cia vokietijoje pamazu ruosiames kaledoms, cia truputi anksciau viska puosia, tai va man vel bus uzsiemimas.
kiek laiko jus bandot?


Na taip, jau kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad bus kai reiks, mes dar neilgai bandom. Nuo vestuvių (gegužės mėn.), ir jau buvau pastojus, bet deja nesėkmingai. Bijau, kad nepasikartotų, bet kartu labai noriu. Stengiuosi kontroliuoti save, ir susitaikyti su mintim, kad bus kai dievas duos rolleyes.gif Nėra lengva, bet reik kažkaip guostis save blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 09, 09:11)
Samona [/b]tai gal jau laukiatės ? wink.gif Šeip jeigu nesuprantat savo ciklo, veskite kalendorių, kur kasdien žymėtis savo savijautą, išskyras ir pan. Dar nepamaišytų OT darytis, ir žiūrėt kaip pagal požymius sutampa OT rezultatas.


Neįsivaizduoju doh.gif Šiandien 23 CD- tai dar anksti testuotis 4u.gif
Bet tas skausmas truko apie parą laiko- tai gal tikrai vėlyva O vyko.. nes ir klampių išskyrų labai daug buvo, tai į implantaciją nepanašu blush2.gif
Kuo giliau į mišką- tuo daugiau medžių, žodžiu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Samona @ 2011 11 10, 21:44)
Neįsivaizduoju  doh.gif  Šiandien 23 CD- tai dar anksti testuotis  4u.gif 
Bet tas skausmas truko apie parą laiko- tai gal tikrai vėlyva O vyko.. nes ir klampių išskyrų labai daug buvo, tai į implantaciją nepanašu  blush2.gif
Kuo giliau į mišką- tuo daugiau medžių, žodžiu  biggrin.gif


Na taip būna visko smile.gif Kai nereikia tas ciklas ima ir sudurniuoja doh.gif Man panašiai gali būti, bet paaiškės po savaitės
Atsakyti
Sveikutes, as du kartus gyvenime pastojau po vieno karto 4u.gif gaila, kad pastaraji persileidau, tai buvo birzelio menesi 4u.gif o si menesi, tikiuosi, pavyks. Mylimes mes ir taip daznokai, tai kaip ir dirbt tuo klausimu nezadu, bet tikiuosi, geru rezultatu 4u.gif paziuresim ar trecias kartas bus toks pats sekmingas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 16 lapkričio 2011 - 22:03
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 16, 22:03)
Sveikutes, as du kartus gyvenime pastojau po vieno karto  4u.gif  gaila, kad pastaraji persileidau, tai buvo birzelio menesi  4u.gif  o si menesi, tikiuosi, pavyks. Mylimes mes ir taip daznokai, tai kaip ir dirbt tuo klausimu nezadu, bet tikiuosi, geru rezultatu  4u.gif  paziuresim ar trecias kartas bus toks pats sekmingas  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! ax.gif
Norejau pasitikslinti jusu: gali buti kad vakar vyko O. Snd pasirode jau laselis kreminiu isskyru. Zinau, kad po O dar minimum viena diena buna vaisinga. Ar verta snd atlikinet dar ND ar tai, kad pasirode kremines isskyros reiskia, kad jau kaip ir nebevaisinga?
Aciu uz patarimus bye1.gif
Atsakyti