Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo problemų labirintai

QUOTE(arpos @ 2008 05 14, 14:56)
Kaip smagu, kad patiko...Aš kai perskaičiau, supratau, kad apie mano vidinę  būseną kalbama, o prieš metus nebūčiau supratus, ką norima tuo pasakyti  smile.gif
Taigi kartais skaitau postus, bet dar nebūnu pakankamai subrendusi tai priimti ir suprasti.

Taip, tikrai pritariu drinks_cheers.gif Manau, kad išminties lobiai neriboti, bet gaunam tik tiek, kiek tuo metu galim priimti, kiekvienam išminties perlui reikalingas tam tikras pasiruošimas. Ir smagu jaust, kad kažkokius naujus dalykus jau gali priimt, ko anksčiau nebuvo, tada supranti, kad siela tobulėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanduo @ 2008 05 14, 09:36)
Gamtoje yra metų laikai, o žmoguje besikeičiančių būsenų įvairovė. Argi jus galite pasakyti apie savo gyvenimą, kad jis tik juodas arba baltas? Yra išgyvenimų įvairovė. Tą įvairovę dar galima sulyginti su spalvomis. O , kad tėra tik juoda ir balta tai čia jau protas jums diktuoja.


Manau, kad vis tik kalbame apie tą patį. Žinoma, kad aš jokiu būdu nesakiau, kad juodas - baltas. Aš kalbėjau apie dviejų skirtingų polių persipynimą. Kas vienam gerai - kitam blogai. To suvokimas padeda atrasti pusiausvyrą. Gerai turėti namą prie ežero. laisvė. Kitam blogai, nes jis prie tos pakrantės neprieina. Nelaisvė.
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 14, 16:35)
To suvokimas padeda atrasti pusiausvyrą. Gerai turėti namą prie ežero. laisvė. Kitam blogai, nes jis prie tos pakrantės neprieina. Nelaisvė.

Jūs vertinate dviejų skirtingų žmonių sistemas. O jų negalima vertinti kartu. Nebent jūs esate viena iš tų žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 05 14, 17:33)
Jūs vertinate dviejų skirtingų žmonių sistemas. O jų negalima vertinti kartu. Nebent jūs esate viena iš tų žmonių.



Ne, yra ko gera, ne taip. Ir vienas yra žmogus, ir kitas yra žmogus. Nė vienas jų ne geresnis. Ar jūs manote, kad tas, kuris turi pilį yra iš kitokio molio, nei tas, kuris dėl jo pilies neprieina prie ežero?

(Aš ne prieš turinčius pilis - lai turi, man negaila, nors man to nereikia, bet man jos netrukdo. Aš bandau palyginti - taip, kaip man išeina).
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 14, 20:40)
1. Ne, yra ko gera, ne taip.
2. Ir vienas yra žmogus, ir kitas yra žmogus. Nė vienas jų ne geresnis.
3. Ar jūs manote, kad tas, kuris turi pilį yra iš kitokio molio, nei tas, kuris dėl jo pilies neprieina prie ežero?

4. Aš bandau palyginti - taip, kaip man išeina

1. Taip, yra ne taip biggrin.gif (Vienas paprastas žmogus man pasakė - nepradėk sakinio žodžiu "Ne")
2. Kas yra žmogus - dvikojis, dvirankis, beplunksnis padaras? Tuomet taip.
3. Fiziškai jie sudaryti iš atomų. O visi kiti panašumai - atsitiktiniai.
4. Žinot, vat galima palyginti dramblį ir diferencialinę lygtį. Manau rastume nemažai panašumų, nemažai ir skirtumų. O kam juos lyginti? Nebent jūs rašote mokslinį darbą iš filosofijos. Arba šiaip iš proto einat. Bet tam, kad juos palyginti turite dalyvauti jūs. Be jūsų tarp jų nėra nieko bendro.
Šiaip kažką kitą norėjau pasakyt, bet kaip visada - aplinka kalta, "numušė" nuo minties biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad kiekvienas iš mūsų gyvenam savo terpėj – tai Dievo valia. Žuvis negali sakyt paukščiui, kad jis vargšelis, nes gyvena baisiose sąlygose – kur žuvis nutrokštų, paukštis negali gailėti ar baisėtis žuvies terpe, kur jis numirtų. Kiekvienam – savo. Kvaila tikėtis, kad paukštis draugaus su žuvimi ar supras ją, tai paprasčiausiai neįmanoma, neduota ir tiek. Todėl ir mes turime toleruoti kitokius žmones, bet tai nereiškia, kad juos visada suprasim ar pan. Kiekvienas turi savo misiją ir yra Dievo įrankis būtent toj vietoj, kur turi būti. Ir savo tiesą turim kiekvienas. Ir net tada, jei ta tiesa prieštarauja kito tiesai, nereiškia, kad ji nėra tikra ir teisinga biggrin.gif :
Kiekvienas tebūna įsitikinęs pagal savo išmanymą. (Rom. 14,5)
(Rom 14,22) Turi tikėjimą? Turėk jį sau, prieš Dievą. Laimingas tas, kuris nesmerkia savęs už tai, ką pasirenka. O kas valgo abejodamas, tas smerktinas, nes valgo ne iš įsitikinimo. Visa, kas daroma ne iš įsitikinimo, yra nuodėmė.
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsma @ 2008 05 15, 08:08)
Man atrodo, kad kiekvienas iš mūsų gyvenam savo terpėj – tai Dievo valia. Žuvis negali sakyt paukščiui, kad jis vargšelis, nes gyvena baisiose sąlygose – kur žuvis nutrokštų, paukštis negali gailėti ar baisėtis žuvies terpe, kur jis numirtų. Kiekvienam – savo. Kvaila tikėtis, kad paukštis draugaus su žuvimi ar supras ją, tai paprasčiausiai neįmanoma, neduota ir tiek. Todėl ir mes turime toleruoti kitokius žmones, bet tai nereiškia, kad juos visada suprasim ar pan. Kiekvienas turi savo misiją ir yra Dievo įrankis būtent toj vietoj, kur turi būti. Ir savo tiesą turim kiekvienas. Ir net tada, jei ta tiesa prieštarauja kito tiesai, nereiškia, kad ji nėra tikra ir teisinga biggrin.gif :
Kiekvienas tebūna įsitikinęs pagal savo išmanymą. (Rom. 14,5)
(Rom 14,22) Turi tikėjimą? Turėk jį sau, prieš Dievą. Laimingas tas, kuris nesmerkia savęs už tai, ką pasirenka. O kas valgo abejodamas, tas smerktinas, nes valgo ne iš įsitikinimo. Visa, kas daroma ne iš įsitikinimo, yra nuodėmė.



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsma @ 2008 05 15, 09:08)
Man atrodo, kad kiekvienas iš mūsų gyvenam savo terpėj – tai Dievo valia. Žuvis negali sakyt paukščiui, kad jis vargšelis, nes gyvena baisiose sąlygose – kur žuvis nutrokštų, paukštis negali gailėti ar baisėtis žuvies terpe, kur jis numirtų. Kiekvienam – savo.

Gražiai, Džiaugsma. Ir labai aiškiai
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsma @ 2008 05 15, 10:08)
Man atrodo, kad kiekvienas iš mūsų gyvenam savo terpėj – tai Dievo valia. Žuvis negali sakyt paukščiui, kad jis vargšelis, nes gyvena baisiose sąlygose – kur žuvis nutrokštų, paukštis negali gailėti ar baisėtis žuvies terpe, kur jis numirtų. Kiekvienam – savo. Kvaila tikėtis, kad paukštis draugaus su žuvimi ar supras ją, tai paprasčiausiai neįmanoma, neduota ir tiek. Todėl ir mes turime toleruoti kitokius žmones, bet tai nereiškia, kad juos visada suprasim ar pan. Kiekvienas turi savo misiją ir yra Dievo įrankis būtent toj vietoj, kur turi būti. Ir savo tiesą turim kiekvienas. Ir net tada, jei ta tiesa prieštarauja kito tiesai, nereiškia, kad ji nėra tikra ir teisinga biggrin.gif :
Kiekvienas tebūna įsitikinęs pagal savo išmanymą. (Rom. 14,5)
(Rom 14,22) Turi tikėjimą? Turėk jį sau, prieš Dievą. Laimingas tas, kuris nesmerkia savęs už tai, ką pasirenka. O kas valgo abejodamas, tas smerktinas, nes valgo ne iš įsitikinimo. Visa, kas daroma ne iš įsitikinimo, yra nuodėmė.


Va, kur gražios, išmintingos mintys thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vidurius paleido, vos iki tualeto spėjau nubėgti. Nespėjau susimąstyti ar tai darau iš įsitikinimo ar ne. Dabar visą dieną kankinsiuos - padariau nuodėmę ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 05 15, 09:00)
1. Taip, yra ne taip biggrin.gif (Vienas paprastas žmogus man pasakė - nepradėk sakinio žodžiu "Ne")
2. Kas yra žmogus - dvikojis, dvirankis, beplunksnis padaras? Tuomet taip.
3. Fiziškai jie sudaryti iš atomų. O visi kiti panašumai - atsitiktiniai.
4. Žinot, vat galima palyginti dramblį ir diferencialinę lygtį. Manau rastume nemažai panašumų, nemažai ir skirtumų. O kam juos lyginti? Nebent jūs rašote mokslinį darbą iš filosofijos. Arba šiaip iš proto einat. Bet tam, kad juos palyginti turite dalyvauti jūs. Be jūsų tarp jų nėra nieko bendro.
Šiaip kažką kitą norėjau pasakyt, bet kaip visada - aplinka kalta, "numušė" nuo minties biggrin.gif


Taip smile.gif Apie "ne" girdėjau ir aš. Bet irgi aplinka kalta. Katė po kojom pasimaišė. Galvojau, reik ją paglostyt. Po to galvojau - ne, pirma atsakyt blush2.gif .

Mokslinio darbo nerašau. Nusikamuočiau. Lygčių visai neišmanau. Labai gerai, jog nurodėt bent vieną panašumą. Aš taip pat esu skirtinga. Bet ne "labesnė".

Kieno iliuzija yra viskas? Jūsų? Mano? Kam yra ta iliuzija? Per daug klausimų. Ir gali būti ne į temą arba ne vietoj.

Man yra siela. Mano draugas budistas sako - akimirka ir gali numatuoti fizikiniais dydžiais. Dėl meilės mes sutariame. Dėl sielos nesiginčijame.

Siela. Suvokimas, kad ji gali turėti amžių padeda man pačiai. Atleisti, atpažinti, suklupti, paleisti, dalintis.

Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 15, 12:53)
Kieno iliuzija yra viskas? Jūsų? Mano? Kam yra ta iliuzija?

Mano iliuzija. Ir man neįdomu kam ji yra. Jei pasidarys įdomu, tai kas nors atsakys į tą klausimą.
Atsakyti